Prada

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 10 500 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2012. június 20.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 10 500 Ft

Illatcsalád: orientális-virágos

Illatjegyei: vérnarancs,tubarózsa,citrusfélék,petitgrain,ámbra

Ár: 10 500 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

galagonyanya

2016. február 21.

Bevallom, a csomagolása tetszett meg, annyira dekoratív... és a tubarózsa az egyik kedvencem, ha virágos parfümről van szó. Nos, ezt az illatot inkább Infusion de Petitgrain-nek kellene nevezni, mivel tubarózsának nyoma sincs, a narancsvirág azonban köszöni szépen, jól érzi magát ebben a lila üvegcsében:) picit rózsás is, picit citrusos, olyan kellemes komfortillat, amivel senkit sem fogunk kikergetni a világból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 21.

SimonKrisztike

2015. november 26.

Nemrég pár napja kitöltöttem egy parfümtesztet, mert mindig döntésképtelen vagyok..szeretek pár illatot, de egy idő után megunom, akármennyire rajongtam érte azelőtt. A teszt 3 parfümöt dobott ki, ez volt az egyik. Csak jó kritikát olvastam róla, így hát kevés gondolkozás után megrendeltem.
Most őszintén, az első benyomas egy locsoló kölnihez hasonló..De ha a bőrön van már érdekes, átalakul meleg biztonságot adó illattá. Finom rózsa es valami érdekes fanyar illat lesz belőle egyszerre de édesnek nem mondanám, inkább púderesnek. Összessegében elég finom. :) A tartóssaga hát lehetne picit jobb de biztos a megfelelő bőrön az is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

Kristie

2015. július 31.

Kellemes púderes, szappanos virágillat. Persze nem az a kislányos édes virág. :) A nyitóillat egy erős keserű vérnarancs, ami után szépen kibontakozik a tubarózsa és a tipikus Prada-s púderes alapillat, hasonlóan az íriszes verzióhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 31.

illatvarázs*

2013. október 22.

Én és a tubarózsa nagyon diszharmonikus kapcsolatban vagyunk... na, de ezzel a tubarózsával más a helyzet! Ez annyira lágy, szellős tubarózsa, hogy semmi problémám vele! Rajtam alapjaiban nagyon hasonló az iriszes Prada-val, tehát megvan az a púderes-szappanos alap, csak itt a tubarózsát érezni finoman. Akik viszont azt az igazi "dög" tubarózsát szeretik, nem biztos, hogy ez nyerő lesz számukra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 22.