Prada

Ár:   24 790 Ft, 35 790 Ft, 49 490 Ft és 43 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 90 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tarzicia, Módosítva: 2022. augusztus 22.

Ár:   24 790 Ft, 35 790 Ft, 49 490 Ft és 43 490 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 90 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2022.

Fejjegyek: kalábriai bergamott, mandarin eszencia, körte akkord

Szívjegyek: neroli eszencia, tunéziai narancsvirág abszolútum, sambac jázmin abszolútum

Alapjegyek: ámbra akkord, laoszi benzoégyanta, madagaszkári vanília, fehér pézsma akkord

Ár: 40.000.- , Eladó: ParfumokKremek
Állapot: Bontatlan, Helyszín: 8000, fizetés: Fox, packeta, posta, utalàs
8 db-os illatminta csomag
Ár: 5000 Ft + pk. , Eladó: clara12
Állapot: kipróbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: személyes átvétel / előre utalás + foxpost, MP

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Miane007

2024. április 1.

Tavaszi, légies női illat, de nem mondanám különlegesnek. Ahogy telik az idő, engem furcsa wc-illatosító illatra emlékeztet. Sajnos még egy mínusz pont, hogy nem túl tartós. Nálam így csak egy 3-as.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 1.

coccobacillus

2024. február 4.

Nem akartam szeretni őt, de akkor illatoltam először amikor kijött, akkor tetszett, aztán amiota gyűjtöm a parfümöket újra megszagoltam pár hónapja és nem tetszett. Most tavasz előtt meg a sokadik tavaszi parfümömet kerestem és újra teszteltem a drogériában. Nos, papírcsíkon nem tetszik, de bőrre fújva az első 20 perc szenvedés után nagyon finom illata van. Szóval…. Megvettem és elsőre sikerült a garbómra fújni, pánikoltam, hogy jó drága tanulópénz volt, hogy nem tetszett, akkor mégis minek vettem meg, aztán újra kipróbáltam, ezúttal szigorúan csak a bőrömre fújva és hű! Na így igen, így nagyon finom édes, virágos cukorka, valóban My Way jellegű, de nekem az nagyon szintetikus és van valami mellékillata, amit képtelen vagyok elviselni . Nem fejfájósan édes, finomak benne a virágok és tartósnak bizonyul. Hatósugara nem nagy, legjobb barátnőm mondta, hogy szerinte nekem ez gyengusz, de amúgy tetszik. Még négy csillagot adok neki, aztán remélem tudom majd feljebb pontozni, ennek a parfümnek szerintem melegebb idő kell úgyis, hogy értékelhető véleményt adjak róla. Meglátjuk, hogy hogy teljesít a továbbiakban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 4.

karasze

2024. január 14.

Semmilyen, pont egy a sok közül a drogéria polcain.
Nem büdös, úgyhogy 2 ⭐.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 14.

Semmilyen, pont egy a sok közül a drogéria polcain.
Nem büdös, úgyhogy 2 ⭐.

Nimiii

2023. december 21.

Első szaglásra szerelem volt! Igazi nőies,fiatalos illat! Kedvencek között van ☺️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 21.

Adiadi

2023. december 10.

Nem értem miért vannak olyan sokan rossz véleménnyel a paradoxról. Én egyszerűen imádom! Az egyik legkedvesebb parfümöm a sok közül. Játékos, könnyed, fiatalos, rajtam nagyon tartós is. Sokkal szerethetőbb számomra, mint az intense változata. Megy az 5 csillag neki. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 10.

RuedePassy

2023. november 6.

Nagyon kellemes meglepetés! Első szaglászásra tucat cukorkás illatnak tűnt, de a második, aztán a harmadik próbálkozásnál azt vettem észre, hogy folyton szagolgatom a csuklómat. Egyszerűen jó érzés viselni - meleg, barátságos, élénk, vidám és megnyugtató illat. Bár nincs felsorolva, rajtam a fehér virágok helyett kifejezetten a Burberry Her nyitóillatára emlékeztető eper illat fejlődik ki, aztán poros-vaníliásra szárad le. Van benne valami régimódi, mint régi Impulse spray-kben, amitól minden fiatal lány dögösnek érezhette magát. Paradoxnak, különösebben eredetinek, vagy újítónak nem találom, de a maga műfajában – az átlagos, finom illat kategóriában - nagyon jól sikerült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. november 6.

Nemtudoommm

2023. október 5.

Át kell szerkesszem a véleményem... tényleg olyan mint a valentio donna Born in roma és a voce viva szerelem gyereke. Annyira kellemes leszaradasa van most nagy kedvencem lett

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. október 5.

mautika

2023. október 2.

Ennyire semmilyen parfümöt én meg életemben nem szagoltam. Egyszerűen mintha nem is lenne illata, annyira katyvasz az egész. Tartósság nekem 0, körülbelül 20 perc után semmit nem éreztem. Háromszor is próbálkoztam vele, szóval nem a levegőbe beszélek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 2.

Erikaaida

2023. szeptember 27.

Számomra tömény narancsvirág..., aki azt szereti, annak biztos tetszik. Tartósságáról nem tudok nyilatkozni, mert fejfájást okozott, és le kellett mosni....
Egy nagy nem....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 27.

Egy nagy nem....

Emike

2023. szeptember 6.

Tudom, tudom, igen, elismerem, maga a közhely, a tök átlagos My Way utánzat, de én imádom <3
Egy csöppet édes olyan kis cukorkás, de nekem tartós az illat, és nekem már attól kicsit jobb kedvem lesz, ha ezt használom reggelente :)
Elismerem h megosztó illat, én az 5 csillagos csoportba tartozom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 6.

Elismerem h megosztó illat, én az 5 csillagos csoportba tartozom :)

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Benzyl Salicylate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Coumarin, Hydroxycitronellal, Citronellol, Geraniol, Citral, Farnesol, Benzyl Benzoate
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Növényi kivonat, melyet édes, virágos illata miatt illatanyagként használnak a kozmetikumokban. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.