Prada

Ár:   24 790 Ft, 35 790 Ft, 49 490 Ft és 43 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 90 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tarzicia, Módosítva: 2022. augusztus 22.

Ár:   24 790 Ft, 35 790 Ft, 49 490 Ft és 43 490 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml, 90 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2022.

Fejjegyek: kalábriai bergamott, mandarin eszencia, körte akkord

Szívjegyek: neroli eszencia, tunéziai narancsvirág abszolútum, sambac jázmin abszolútum

Alapjegyek: ámbra akkord, laoszi benzoégyanta, madagaszkári vanília, fehér pézsma akkord

Prada Paradoxe EDP fújós
Ár: 2800Ft/4800Ft , Eladó: Szandra1024
Állapot: 5/10ml fújós kérhető frissen fújva, Helyszín: Mosonújhely, fizetés: --
Prada Paradoxe EDP gyári illatminta
Ár: 500.- Ft + postaköltség. , Eladó: Kamea
Állapot: Bontatlan., Helyszín: --, fizetés: Banki átutalást követően, postán maradó küldeményként, illetve igény szerint postacímre postázom.

Defzz3

2023. február 4.

Nagyon szeretem! Finom édes illat, passzol a személyiségemhez és nagyon tartós. Többen is dícsérték.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. február 4.

Crimson

2023. február 4.

A Notinoról sikerült hozzájutnom az ingyenes mintához, aztán egy akció keretein belül rögtön megvásároltam a nagy kiszerelést. Amikor először kipróbáltam, a férjem reakciója azt volt "hm, mi ez a finom p..ci illat...?" :D A reklámja ellenére igencsak bulis, cicababás, ízléses határokon belül. Frissebbnek képzeltem el az összetevők alapján, mint egy független nő, aki képes megvalósítani az álmait, ehhez képest kissé egysíkú az illat: az ámbra és a vanília dominál, jó lett volna egy kicsit több bergamott bele, egy kicsit több citrusosság. Így magában kommersznek mondanám, aminek előnye, hogy nem megosztó, mindenkinek tetszik, bármikor viselhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 4.

e.ditte

2023. január 24.

Nekem nem hasonlít egyáltalán a My Way re. Finom, kellemes illat, szerintem tavaszra is jó. 4 1/2 csillagot adok neki, mert szebbé teszi a napomat. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 24.

Angel86

2023. január 24.

Nekem túl virágos, tényleg mindenre is hasonlít, engem nem fogott meg igazán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 24.

Nekem túl virágos, tényleg mindenre is hasonlít, engem nem fogott meg igazán.

neome

2023. január 21.

Hat igen egy kicsit hasonlit majdnem minden nepszeru designer illatra az utobbi evekbol, de nekem tetszik. Testes, edes, viragos, nagyon massziv jo minosegu. Annyira hogy egy papircsikon napokig erosen erzem, egy kicsit mar az egesz szobanak (!) ilyen illata van ahol a papircsik van. Nem egyedi, de kellemes, es az uveg az viszont nekem ujszeru es tetszik nagyon. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 21.

klau810614

2023. január 9.

Tényleg olyan mint a My Way de nekem ez jobban tetszik és tartósabb is 😊
Kívánság listás

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 9.

Tényleg olyan mint a My Way de nekem ez jobban tetszik és tartósabb is 😊
Kívánság listás

zdoreebaba

2023. január 8.

Egy sallang illat, ami sok mindenre hasonlít és emiatt nincs különleges egyéni jellemvonása. Leginkább tömeg illat, ami nem a minőségre, hanem a nagy mennyiségű eladásokra fókuszál Emma Watson színésznő nevével fémjelezve, aki több millió nő, fiatal kedvence a mai napig. Kifújáskor egy édes sziruphatású cukormámort kapunk tőle, ami számos más illatot juttat az eszembe. Leszáradása jobb egy kicsit: a virágok és a gyümölcsök dominanciája bukkan elő a narancsvirág,jázmin abszolút kiérezhető. A vége mégis a legmeghatározóbb, ami napokig az orromban maradt és ez a fázisa egy az egyben a My Way, ahogy azt már korábban rengetegen írták. Egy friss, púderes, édesség, ami egy megszokott plázaillattá nőtte ki magát a szememben. Apum nem egy nagy parfümszakértő, de ahogy az orra alá dugtam a papírcsíkra fújt teszter illatát a Douglasban már ő is tudta, hogy a megszokott tömör gyönyör jön vele szembe. 😁 úgyhogy számomra semmi extrát nem ad. Az tény, hogy a külcsíny és a termék tartóssága mindent visz, de jobb a dolgok mögé látni, fújkálni a parfümériákban és ráébredni, hogy nem minden a marketing és a márka. Engem nem fogott meg. A lakásomban még a csíkon mindig érződik az illata, de tudom tovább élni az életemet nélküle is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 8.

Cintia04

2023. január 7.

Elsőre mikor kipróbáltam nagyon tetszett ami csak annak köszönhető, hogy megszólalásig hasonlít a My Way-re ami jelenleg a kedvenc illatom! A Paradoxe nagyjából ugyanúgy cseng mint a My Way plusz extra sok körtével és tubarózsás felhang nélkül de nagyjából ugyanaz az érzés! Jó, jó de mire gondolhatott a költő mikor megalkotta?! 2 egyforma illat minek? A névválasztás meg aztán számomra teljesen dilemma! Még a férjem is aki azért nem egy nagy orr ő is azt mondta rá ez olyan mint a My Way csak sokkal drágább! Hát nem tudom... Értékelném önmagában ha nem lenne szinte ugyanaz mint a My way! Az üvege nekem inkább gagyi hatást kelt mintha valami utánzat parfüm lenne! Azért ennyire hülyének nézni a fogyasztót? Fogunk egy a mai divatos illatot amit hozzáteszem jól sikerült beleöntjük egy fantáziátlan üvegbe és Prada név alatt eladjuk dupla áron egy híres, szép fiatal színésznőve! Tartóssága sem eget verő! Illat 2-es mert azért finom
Egyediség 1-es mert pofátlanság ennyire lemásolni egy illatot, ilyen nagy múltú és sikerű márkának mint a Prada
Üvege 1-es mert egyáltalán nem szép és nem ad luxus érzetet
Tartóssága 2-es pár órát azért kibír! Nem lehúzni akarom... De...
Összeségében csak annyi kérdésem lenne "Minek és kinek szánták"?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 7.

Üvege 1-es mert egyáltalán nem szép és nem ad luxus érzetet
Tartóssága 2-es pár órát azért kibír! Nem lehúzni akarom... De...
Összeségében csak annyi kérdésem lenne "Minek és kinek szánták"?

cattitude

2022. december 28.

100%-ig szubjektív vélemény: fehérvirágos-narancsvirágos semmi extra parfüm, ha az életem lenne a tét és meg kéne különböztetni a My Waytől, lehet meghalnék. nem tudom, mi inspirálhatta a névválasztást, mert faék egyszerű az egész kompozíció, bár így is sokan fújják és szeretik, hogy kb semmi egyediség nincs benne. szerencsére se nem offenzív, nem projektál nagyon, nem tartós, szóval aki szereti, az lelje örömét benne sokáig, én személyszerint szívesebben használok olyan parfümöt, amiről nem felejtem el felfújás után 15 perccel, hogy egyáltalán létezik a világon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 28.

kalmaniki

2022. december 20.

Mintám van belőle. Szerintem nagyon hasonlít az Armani My Way-re, de mégis más azért. Amikor először megszagoltam majdnem rosszul lettem, de már pár napja használom és nem olyan rossz, de nem venném meg magamnak...

Elfogyott a mintám és hiányzik... szóval megszerettem és lehet, hogy megveszem mégis. Felpontozom, nekem bejött!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 20.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Benzyl Salicylate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Coumarin, Hydroxycitronellal, Citronellol, Geraniol, Citral, Farnesol, Benzyl Benzoate
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színezék. Lilás piros.