Primavera

Ár:   1295 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bettyke, Módosítva: 2013. október 12.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Lábápolók

Enyhíti vagy megszünteti a különböző eredetű izületi bántalmakat és izomfájdalmakat. Csökkenti a visszeres panaszokat és növeli az erek rugalmasságát.

eszement

2017. október 31.

Egy fárasztó nap, sok állás, vagy megerőltető cipekedés után sokszor használtam már ezt a gélt. A fájó, dagadt alsó lábszárra, visszerekre enyhülést hoz, megnyugtatja, felfrissíti, hűsíti azt. Szeretem, nekem sokszor segített.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

Csobanka

2017. szeptember 27.

Nekem ez egy igazi csodaszer, már 17 éves korom óta vannak visszér kezdemények a lábamon, amik elég ocsmányak lettek a nyári heti 6x8 órában történő mosogatásoktól, hostess munkáktól stb. Aztán a jó kis fogamzásgátló még inkább rátett. Giga magnéziummal ez a krém vált be a leginkább a lábaimra. Hamar beszívódik, utána érdemes testápolózni mert szárít picit. Extra tipp: ha nem tud aludni az ember érdemes bekenni a lábakat ezzel a krémmel mert tapasztalataim alapján én mindig hamarabb elalszom ettől :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

_-Mia-_

2014. június 14.

Ácsorgós napok estéjén igazi megváltás. Hűsít, enyhülést nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 14.

Ácsorgós napok estéjén igazi megváltás. Hűsít, enyhülést nyújt.

Edit87

2014. március 15.

Nyáron vettem, eléggé zsibbadt a vádlim estére meg fájt általában a fitotékában ezt ajánlották, nagyon szuperül hűsített, ha többször kentem elég hatásos volt, megvagyok vele elégedve. 250ml ha jól emlékszem 1000-1200Ft volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 15.

Antioxidánsok: Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak