Best of Beauty 2019

Primus

Ár:   445 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   5,75 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2017. október 4.

Kiszerelés:   5,75 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók

A primus édes'm ajakbalzsam véd az ajkak kiszáradása, berepedése, gyulladása ellen. A speciális bőrrokon hatóanyagokat; méhviaszt, ricinus-olajat, jojoba-olajat, és E-vitamint tartalmazó készítmény kíválóan ápolja az időjárásnak kitett ajkat. Édesgyökér kivonatot tartalmaz.

bendi13

Korcsoport: < 18
2017. július 16.

Nagyon jó ez az ajakápoló!! Sokkal jobb mint a Labello vagy a Nivea. Olcsó és kíváló minőségű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 16.

Hopi

2017. március 25.

Régebben használtam a kamillás és sima primus ajakapolokat, ezért gondoltam ezt is kipróbálom.
Tetszik az újfajta csomagolás, az ára baráti, azonban a hidratálása nem az igazi, kevésbé lesz száraz a szám, de ugyan úgy cserepes és egyenetlen marad a felszíne a használata mellett is.
Nem rossz, nem rossz, de használtam már jobbat.
A régi csomagolásúról jókat írtak, de úgy látom megváltoztattak azóta az összetevőit, de ezek szerint kár volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 25.

Nem rossz, nem rossz, de használtam már jobbat.

bendi13

Korcsoport: < 18
2016. december 20.

Nagyon szeretem ezt az ajakápolót, nem olyan mint a Labello ami számomra nagy pozitívum. Jól hidratál és nem hagy zsíros érzetet. Újravevős darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. december 20.

felhasznaloinev

2016. május 13.

Allergiás, ekcémás, mindenbajos vagyok, és végigpróbáltam mindent, és nemhogy ár-érték arányban a legjobb cucc, hanem a világon a legjobb cucc ez az ajakápoló. Tizenhatszázezer csillagot neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

csemi

2016. február 23.

Rengeteg ajakápolót próbáltam már , de ez számomra egy csoda ... egyből nyugtat, ápol , egy két óra és szinte teljesen rendbe jön az ajkam. Nekem felér egy csodával ,nagyon nagyon szeretem! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.

Szaszmancs

2014. június 1.

Kismillió ajakápoló gazdája vagyok, de a legtöbb csak dísznek van. Mindenféle színes-szagos csoda és gyűjtői darab megtalálható nálam, viszont olyan, ami ér is valamit, már annál kevesebb. Sokat olvastam erről a termékről és rémlett valami óvodás koromból, amikor a nagymamám kencéi között turkáltam, na ott találtam hasonló darabot. Így hát amikor megláttam egy gyógynövényboltban, kicsengettem érte azt a súlyos összeget és már téptem is fel a csomagolását. Egyszerű? Puritán? Nem! Egy kész időutazás az egész csomagolás, illat stb. , mondhatni rémesen sz*r, de aztán csak felkenődött az ajkaimra és hát a végén még én kértem elnézést, hogy ennyire felszínesen gondolkodtam róla. Szóval a kedvenc itthoni ajakápolóm lett. A színes szagos csodákat utaztatom és mutogatom, de hozzá jövök haza és vele alszom el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 1.

pont

2013. február 16.

ugyanazt tudnám róla mondani, mint a kamillás változatról, ennyi pénzért nagyon jó hatásfokú ajakápoló, csak a csomagolása lehetne kicsit praktikusabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 16.

didus

2013. január 24.

A legjobb ajakápolók. A kedvencem a prémium, aztán a kamillás, az édes'm, majd a natúr. De hatásbeli különbségről nem tudok beszámolni, csak az állag és az illat alapján rangsoroltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

annamarialado

2012. szeptember 6.

Meglepően tapasztaltam hogy nem kell olyan sürün kenegetnem mint más ajak ápolónál hosszabb ideig véd a kiszáradástól,,szépek az összetevők filléres darab.Hibaként csak a csomagolást emliteném borzasztó egyszerü,,halkan mondom gagyi.És nem birja a meleget nagyon olvadozik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 6.

Wr.

2012. május 23.

Én is egy vagyok azok közül, akik szinte végigpróbálták az összes itthon fellelhető ajakápolókat és végül lehorgonyoztak a Primus mellett, én személy szerint ennél a verziónál kötöttem ki. Árban egyforma a kamillás verzióval, így bőven megéri, a csomagolás ugyanolyan szerény, belül halvány barnás stift található, ami őszintén szólva nem túl kellemes illatú, de megszokható. Hátrányként tényleg csak a szagát tudnám felhozni, illetve úgy tapasztaltam, hogy ez nem minden patikában fellelhető darab, így lehet egy kis utánajárást vagy rendelést igénylő feladat lesz ennek beszerzése. Viszont semmitől sem voltak még ilyen puhák az ajkaim, én bátran ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate