Prokudent

Ár:   450 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ennie86, Módosítva: 2016. augusztus 29.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fog- és szájápolók

Segít  megőrzi a fogak természetes fehérségét, a bakteriális plakk kialakulását. Alkoholmentes.

failedstardoll

2018. április 20.

Szerintem irtó édes, nem szeretem, nem túl friss utána a lehelletem. :/ biztos másikat veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

redrick

2018. január 30.

Mindennapi használatra teljesen jó, mind árban, mind hatásban. A frissesség nem túl tartós, illetve ami legfőképp a csillagveszteséget okozta, hogy gyakori kupakos adagolás esetén állandó jelleggel néhány csepp végigcsorog a flakon oldalán és kenődik mindenfelé a fehér fürdőszobapolcon az élénk kék lé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Demonshadow

2017. november 28.

Emlékezetem szerint egyszerre vettem meg akcióban a fogszuvasodás elleni tesójával, ami marhára nem jött be. Rögtön a zöldet bontottam fel, de aztán át is tértem erre, mert ennek kellemes volt az íze, nem csípett, kellemes volt használat után a leheletem és úgy éreztem, mintha még azt a minimális oda nem való dolgot is lepucolta volna a fogaimról, amit adott esetben a fogkefém nem ért el. Újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.

blankasara

2017. november 24.

Átlagos szájvíz, de ennyiért nem is vártam tőle többet. Pozitív, hogy nem "csípősen" frissít, viszont épp ezért kevésbé is tartós a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

Candy21

2017. szeptember 5.

Nekem tetszik tisztábbnak érzem a használata után a fogaim. Az íze nem valami jó ilyen gyógyszeres de mégis frissnek érzem a leheletem tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Mona29

2017. július 8.

Nem rossz, nem rossz, főleg akcióban. Friss lehelet oké, íze mint egy erősen mentolos szájvíznek. Fehérítést nem vettem észre (szerintem egy öblögetőtől ez nem is várható el).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 8.

Kremcica

2017. február 26.

Borzasztó íze van és az utóíze is rossz. Korábban Colgate-t használtam, de mivel ez épp akciós volt gondoltam kipróbálom hátha jó. De nem az. A pozitív hatásáról nem tudok használni mert bár nagy kínnal-keservvel elhasználtam a felét, a többit odaadtam a családnak hátha nekik beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

trixi89

2016. november 30.

Egész jó, és megéri az árát. Kellmes, friss íze van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

Egész jó, és megéri az árát. Kellmes, friss íze van.

roddo

2016. november 24.

Nem használom olyan régóta, de eddig a tapasztalatom pozitív vele kapcsolatban. Amit ígér azt megtartja, a friss lehelletet biztosan. A többi jótékony hatásáról igazából csak a hosszútávú használat után tudnék nyilatkozni, de eddig jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

Catn0va

2016. szeptember 20.

A kedvenc szájvizünk a Párommal. :) Ár-érték arányban a legjobb, üti a DM-es társát. Minőségét tekintve jónak tartom, az utóízét nagyon kedvelem. Korábban mindig Listerine-t használtunk, azonban mióta megismertük ezt a terméket, csak ezt vesszük.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitol

Sorbitol h 1 1