Prokudent

Ár:   499 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bogibooo, az összetevőket feltöltötte: IzabellaRita, Módosítva: 2012. május 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fog- és szájápolók

Antibakteriális szájvíz, enyhe mentholos.

gyula1971

2019. június 18.

Enyhén mentolos,nem túl erős,de kellemes leheletet biztosít. Nem marja szét a számat,ez a lényeg! Alkoholmentes,és olcsó is egyben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 18.

Candy21

2018. szeptember 10.

Nekem bevált pont kellően mentolos az íze nem túl gyenge de nem is túl erős. Jól tisztít elég soká friss a használata után a lehelletem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

sailorluna

2018. augusztus 14.

ahhoz képest, hogy enyhének ígérik, elég mentolos, de szerencsére nem marja szét a számat. nem drága, sokáig elég, frissít, alkoholmentes, teljesen oké.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

liljaa

2017. január 9.

Csíp, és borzasztó furcsa íze van, sajnos nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Csíp, és borzasztó furcsa íze van, sajnos nem vált be.

Ennie86

2016. október 17.

A kék testvérét már próbáltam, de az kicsit erős volt nekem. Ezzel viszont teljesen elégedett vagyok. :) Kellemes mentholos íze van, nem marja szét a számat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

IdaLea

2016. március 28.

Alig várom, hogy elfogyjon, nagyon rossz ízű, pedig a kékkel maximálisan elégedett voltam. Legalább az ára kellemes:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 28.

angelcare

2016. január 11.

Szerintem azért túlzás a Listerine alternatívájaként emlegetni....Kellemes kis szájvíz de semmi extra.Nekem hagy egy zavaró utóízt a számban.Elhasználom,de visszatérek a Listerine-hez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 11.

Vajdus23

2015. május 2.

Abszolút meg vagyok vele elégedve, és az a fél perc itt sokkal elviselhetőbben telik le öblögetésnél, mint a Listerine szájvizeknél. Utána órákig kellemes illatú a leheletem, és az ősi ellenséget, a hagymát is semlegesíti. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 2.

Slujza

2015. január 12.

minden rendben lenne vele, de engem a furcsa utóíze nagyon zavar... a kéknek is ilyen?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 12.

Jutka1989

2014. december 19.

Bevált, az ára miatt vettem meg. Finom mentolos, nem túl erős, de sokáig tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 19.

Bevált, az ára miatt vettem meg. Finom mentolos, nem túl erős, de sokáig tart.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

A CosIng besorolása szerint gombaellenes, fertőtlenítő, dezodoráló, emulgeáló összetevő, továbbá felület aktív anyag és hajkondícionáló. Leginkább szájvizekben és fogkrémekben találkozhatunk vele fertőtlenítő szerként.

Színezék. Barnás sárga.