Promod

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dyna, Módosítva: 2013. október 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatjegyek: Csillagánizs, rózsafa, jázmin, édesgyökér, tonkabab,vanília

coraline

2015. január 8.

Először különlegesnek találtam, egyértelműen nem hétköznapi, megszokott illat. Mindig másnak éreztem. Egy-két hónapig naponta használtam, aztán félreraktam, mert elkezdtem büdösnek érezni, és amikor nemrég újra beleszagoltam, nem értettem, hogy tudtam megvenni.:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 8.

dyna

2013. november 21.

Véletlenül találtam rá, ruhavásárlás közben. Meglepően tartós, meleg, télies illat. Jó ár-érték arányú, hétköznapra való (munkába járós) parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Linalool
Színezékek: CI 42090, Red 33 Lake / CI 17200

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lilás piros.