Proraso

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cremeguy, Módosítva: 2019. január 21.

Kategória:   Arcápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Borotválkozás előtti és utáni krém érzékeny bőrre

Borotválkozás előtt előkszíti a bőrt a borotva pengéire, és tágítja a pórusokat. Kellemes eukaliptusz illata van. Használható borotválkozás utáni balzsamként is. Mentolt, eukaliptuszolajat és glicerint tartalmaz.

ronin78

2019. április 30.

Nagyon jó minőségű termék, és valóban puhítja, előkészítí az arcbőrt és arcszőrzetet a borotválkozás előtt. Nekem bevált. Elég érzékeny a bőröm, ezért választottam ezt a terméket, és nagyon elégedett vagyok vele. Bátran ajánlom másoknak is! Valóban sokáig kitart a tégely.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 30.

cremeguy

2019. március 9.

Másfél hónap használat után azt kell mondjam, hogy jelentősen csökkent a borotválkozással járó irritáció és bőrpír. Én nagyon ajánlom érzékeny bőrűeknek, legalább egy próbára. Kb. 2-3 naponta borotválkozok (gyakrabban bármilyen csodaszer mellett is teljesen kivörösödne a bőröm), ilyen gyakoriság mellett szerintem több, mint egy évig elég lesz egy tégely, ár-érték arányban abszolút rendben van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract