Prouvé

Ár:   3090 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gica81, Módosítva: 2020. március 24.

Lelőhely:   tanácsadók

• Ez spirál és szempillakondícionáló egyben.
  • Kényelmesen felvihető és eltávolítható.
  • Nem ragasztja össze és nem terheli a szempillákat, a magas hőmérsékletnek is ellenálló viasznak köszönhetően pedig nem kenődik el és nem szóródik le.
  • Nem tapad a szemhéjhoz és az archoz, a szempillát puhává és rugalmassá teszi. Hosszantartó hatást és kifogástalan sminket nyújt több órán át.