Pull&Bear

Ár:   5995 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Pull&Bear márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Mesi13, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   Pull&Bear márkaboltok

Kiadás éve: 2012

Könnyed, fás illat nőknek.

Fejillat: cédrus

Szívillat: fás jegyek

Alapillat: borostyán

Sugarplumfairy

2019. május 14.

Ezt a parfümöt egy kórosan parfümmániás ismerősöm (ha olvasod: természetesen bókként értem :D ) ajánlotta, miután pironkodva bevallottam neki hogy én nagyon szeretem az egyszerűbb, fás, uniszex jellegű illatokat. Némi kételkedés volt bennem, de azért kipróbáltam és valóban, azonnal megtetszett. Különleges, nem tolakodó, fás illat, imádom: ruhán, sálon, papíron, és úgy általában, magamon kívül bárki máson akit befújtam vele. Rajtam citromillata van. Ami szintén kellemes, de nem ebben állapodtunk meg a Potion-nel....

Az árához képest viszont tényleg egy különleges illat, a tartóssága négy-öt óra rajtam ami ezért az árért rendben van. Az üvege, csomagolása igényes és nagyon összhangban van a parfüm jellegével: letisztult, minimalista, természetközeli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

shaddix

2017. augusztus 26.

ÖRÖK KEDVENC <3
amikor még nem laktam Budapesten és csak pár napot töltöttem itt, az egyik plázában fújtam a csuklómra. egész nap éreztem és nagyon tetszett, habár nem tudtam eldönteni hogy férfi vagy női :D már egy éve a fővárosban laktam, mire végre eszembe jutott, hogy meg kéne néznem. azonnal felismertem messziről az üvegét és nagyon megörültem :D a borsos ára ellenére is megvettem, mert nagyonnagyon szeretem. biztos, hogy mindig újraveszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

ÖRÖK KEDVENC <3

tokfejessi

2016. március 5.

Arra emlékeztet, amikor gyerekként kirándulni mentünk az osztályommal, általában természet közelbe, és naponta többször be kellett fújnunk magukat szúnyog- és kullancsriasztóval. Emiatt az egész csoportnak ehhez a parfümhöz hasonló szaga volt, és borzasztóan utáltam. Na ez jut eszembe erről a parfümről.
(A csuklómra fújtam próbaképp, és mivel tél volt, a kabátom ujja is kapott belőle egy kicsit. Másnap kénytelen voltam kimosni...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

Mesi13

2015. március 20.

Ma szaglásztam, és végre teljesült egy régi vágyam :) Olyan illatot kerestem, ami hasonló, mint amikor barátom Black Xs-ét fújtam magamra :D És ez....
Tényleg férfiasabb illat, de pont ez a jó benne, csak tudni kell viselni. Még egy dolog, ami eszembe jut róla: az eper. Nem tudom, miért. Ezzel lehet, hogy egyedül vagyok :D
Mondjuk érdekes ez a zöld színű lötty, mikor kézbe vettem, mindenre számítottam, csak erre nem :D Valami sötétebb üveg jobban passzolna ehhez az illatkategóriához.
Külön öröm, hogy 100 ml-es, kitart egy darabig! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 20.

Külön öröm, hogy 100 ml-es, kitart egy darabig! :)

sminkesmas

2014. november 23.

Cédrus-ámbra.
Fás, szúrós, fanyar..imádom
Friss és mély

A kedvenc parfümöm.
Olyan amit csak az arab országok parfüm olajaiban érzek.

Nem az a tipikus női parfüm, inkább a férfiak szeretik ezt a vonalat.

Bárcsak tartósabb lenne, de örök-örök szerelem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 23.

Cédrus-ámbra.
Fás, szúrós, fanyar..imádom
Friss és mély

A kedvenc parfümöm.
Olyan amit csak az arab országok parfüm olajaiban érzek.

Nem az a tipikus női parfüm, inkább a férfiak szeretik ezt a vonalat.

Bárcsak tartósabb lenne, de örök-örök szerelem!

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Barnás sárga.