Puma

Ár:   3450 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: belle, Módosítva: 2017. szeptember 9.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Kiadás éve: 2003

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: mandarin, frézia, málna, cassis
Szívjegyek: írisz, ibolya, mimóza, ylang-ylang
Alapjegyek: szantálfa, ámbra, vanília, pézsma

hencikee0114

2019. május 23.

Tinikorom első parfümje a Tom Tailor Bodytalk mellett. Igazi különleges illat, szerintem a mai napig megállná a helyét simán a tingli-tangli parfümök helyett. Ezer közül is megmondanám melyik ez az illat. Sajnálom, hogy már nem kapható, minden ami jó, megszüntetik, mert ugye kell a hely az újdonságoknak is. Itthon a biztonság kedvéért féltve őrzök 3 db 20 ml-s kis üveggel, meg persze 4 db tusfürdő párját. Örök szerelem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

zsuca

2019. március 21.

Sajnálom, hogy minden jó dolgot megszüntetnek. Az illata, a tartóssága... minden remek volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

sailorluna

2018. augusztus 16.

próbaként fújtam a belőle, csípett, és bepirosodott tőle a bőröm. maga az illat elég édes, ami nem igazán az ízlésem, de annyira nem harsány, nem tolakodó. tetszik a friss, citrusos nyitása, később a vanília dominál. összességében nem rossz, kedves illat, számomra egy kicsit tinis. a bőrirritáció mondjuk elég gáz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

NagyBrigitta

2018. február 5.

Véletlenszerűen sikerült beszereznem 20 milit belőle, azóta a szekrényemben dugdosom úgy szeretem inkább nem is használom
csak ha olyan az alkalom.. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

csak ha olyan az alkalom.. :D

moni92

2017. november 1.

Kedvenc parfümöm volt annak idején, de már sehol nem tudok venni :(

Kedvenc parfümöm volt annak idején, de már sehol nem tudok venni :(

ChrystalDiva

2017. szeptember 9.

Mindig is a kedvencem volt, de már sehol sem találok :((((( Ha valaki még találkozna vele, feltétlenül jelezze!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 9.

larka95

2017. június 20.

Utoljára tini koromban használtam, akkor imádtam, elfogyott és azóta mindig újakat próbáltam ki. Tartósnak elég tartós volt. A régi szép idők emlékére négyes. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 20.

andrea91

2017. május 30.

Szerintem meg iszonyú jellegzetes, és különleges illat, kb csoda a saját kategóriájában. Persze benne van, hogy ezt fújtam nagyon régen tiniként, de mára nyilván sokminden változott, nagyon sok illat fordult meg nálam, és még most is állandó helye van a polcon, nagyon szeretem... Szerintem az égvilágon semmire se hasonlít, és nem csak más parfümre nem, hanem úgy tényleg, semmire.:D szóval ha akarnék se tudnék belemenni mélyebben az elemzésébe, mert nem tudom megfogni az illatot, semmilyen jegyet nem érzek ki benne külön. Nekem ez az illat mindig nagyon kedves lesz, sajnálom hogy már nem gyártják.
De tök érdekes egyébként hogy csomóan édesnek meg télinek érzik, szerintem az ellenkezője:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

HelenaMerle

2017. május 29.

Anélkül kaptam, hogy megszagoltam volna. Kellemes kis virágillat, de nem jellegzetes, nincs benne semmi extra. Elhasználom, de nem lesz újravevős. Viszont tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 29.

kdorci

2017. március 28.

Imádom az illatát. Nálam is mindig visszatérő vendég. Jó vele nosztalgiázni. :) Nagyon szerettem és szeretem is a mai napig. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lila színű.