Puma

Ár:   3450 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: belle, Módosítva: 2017. szeptember 9.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Kiadás éve: 2003

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: mandarin, frézia, málna, cassis
Szívjegyek: írisz, ibolya, mimóza, ylang-ylang
Alapjegyek: szantálfa, ámbra, vanília, pézsma

Wictory

2021. május 8.

Hogy mit jelent számomra ez az illat- magát az eufória érzését. Ezenkívül egyetlen illat sem volt képes elérni nálam ezt a hatást. Abban a pillanatban, ahogy magamra fújom, mohón csak fújnék és fújnék, annak ellenére, hogy tudom, már nem sok maradt az üvegében. Egyik legbecsesebb kincsem, pedig nem híres parfümház a gyártója, mégis illatolnám egész nap. Rendkívül légies, nőies, könnyed a viselete, rajtam sokáig jelen van edt ellenére. Sok illatra ráuntam, de őt már évek óta használva sem, hanem ellenkezőleg a flowing lenne a fő illatom, ha lenne a boltok polcain. Nem tudom beazonosítani az illatjegyeit, de nem is kell, hanem elegendő csak élvezni. Nagy kár, hogy már nem gyártják, pedig lenne vevő rá, biztos vagyok benne, köztük jómagam is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 8.

Alexandra_28

2021. március 23.

Ezt a parfümöt megtaláltam pár hete, egy hölgy árulta facebookon. Egyszerűen imádom, felidézi a tinikorom illatát. Nagyon tartós, reggel befújom magam és napközben megcsap valami kellemes illat, és nagyon jó érzés mikor rájövök, hogy a saját illatomat érzem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 23.

Burgundy.Dahlia

2021. február 11.

A puma jam miatti rajongásom okán kaptam, még jó pár éve, tinikoromban. Nem sokat használtam belőle, nem is fogott meg, "kommersznek" találtam.
Mostmár tetszene az illata, komolyodni kellett volna hozzá. Azóta már anyukám polcán van, neki az egyik kedvence.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 11.

toronyaszandi

2020. június 6.

Ő volt az első parfümöm! Tini koromban imádtam, többször újra vettem. Szerintem most is venném, ha lehetne kapni :( Ár érték arányban verhetetlen volt számomra akkoriban. Különleges, semmihez sem hasonlító illat. Keresem-keresem, hogy mivel helyettesíthetném, de még nem találtam rá. Ha valaki ismer hasonló illatot, kérem ne tartsa magában! azonnal felkutatom! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 6.

CsinCsilla

2020. május 9.

Tinikorom illata, nagyon szerettem az illatát, ha jól emlékszem, névnapomra kaptam ajándékba. Az akkori barátom szerint barackos bocicsoki illata volt 😄 Elhasználtam egy üveggel, de sajnos ennek az üvegét kidobtam, amit ma már sajnálok. Max pont jár neki az emlékekért 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

hencikee0114

2019. május 23.

Tinikorom első parfümje a Tom Tailor Bodytalk mellett. Igazi különleges illat, szerintem a mai napig megállná a helyét simán a tingli-tangli parfümök helyett. Ezer közül is megmondanám melyik ez az illat. Sajnálom, hogy már nem kapható, minden ami jó, megszüntetik, mert ugye kell a hely az újdonságoknak is. Itthon a biztonság kedvéért féltve őrzök 3 db 20 ml-s kis üveggel, meg persze 4 db tusfürdő párját. Örök szerelem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

zsuca

2019. március 21.

Sajnálom, hogy minden jó dolgot megszüntetnek. Az illata, a tartóssága... minden remek volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

sailorluna

2018. augusztus 16.

próbaként fújtam a belőle, csípett, és bepirosodott tőle a bőröm. maga az illat elég édes, ami nem igazán az ízlésem, de annyira nem harsány, nem tolakodó. tetszik a friss, citrusos nyitása, később a vanília dominál. összességében nem rossz, kedves illat, számomra egy kicsit tinis. a bőrirritáció mondjuk elég gáz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

NagyBrigitta

2018. február 5.

Véletlenszerűen sikerült beszereznem 20 milit belőle, azóta a szekrényemben dugdosom úgy szeretem inkább nem is használom
csak ha olyan az alkalom.. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

csak ha olyan az alkalom.. :D

moni92