Puma

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2021. március 3.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: ciprus-virágos

vanillacaramella.sweet

2021. március 3.

Óh, de szerettem ezt az illatot. hogyhogy nem írtam még hozzá, hm.
20-as éveim elején, egy kis baráti összeruccanáskor éreztem meg vkin, és voltam bátor megkérdezni, mit visel, kedves választ kaptam, örültem. :)
Nagyon ügyesen, kellemesen és különlegesen összerakott illat. Inkább virágos-gyümölcsösbe sorolnám be, pici púderességgel és kis egyedi plusszal még mellé.
Kifújáskor virágos jegyei málnás, ibolyás, citrusos, fréziás, üdébb volt, majd az írisz, ylang-ylang, pézsma, szantál is megjelent,a vanília épphogy. Én a borostyánra nem emlékszem,hogy adott volna bele megszokott melegségéből. Azt hiszem, hogy az írisz,az ylang-ylang, mimóza,frézia, ibolya és f.rib.levél adott neki egy nagyon érdekes virágos illatot, amit nehéz leírni, hogy milyen is volt. Kis gyümölcösséggel megspékelve. Majdnemhogy fűszeresnek, vagy kis zöldességnek is mondhatnám, ami plussz volt benne, nehéz megfogalmaznom. Szerettem és kellemes, nőies illat volt, hiába DNS, ahhoz képest pár órát simán kibírt, ruhán többet. EDT verzióban nem volt meg, de ebből több üveggel fogyott. Jó lenne, ha visszahoznák! Biztos,h vennék belőle.

Illatjegyei:
Fej: Málna, frézia, narancs, f.ribizlilevél
Szív: Ibolya, írisz, Mimóza, Ylang-Ylang
Alap: Vanília, Szantálfa, Pézsma, Borostyán

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 3.

Óh, de szerettem ezt az illatot. hogyhogy nem írtam még hozzá, hm.

Illatjegyei:
Fej: Málna, frézia, narancs, f.ribizlilevél
Szív: Ibolya, írisz, Mimóza, Ylang-Ylang
Alap: Vanília, Szantálfa, Pézsma, Borostyán

madri84

2020. március 5.

Főiskolás éveim illata volt, nagyon sok jó emlék fűződik hozzá :) Sajnálom, hogy nem lehet már kapni, pedig rajtam tartós volt, kellemes édeskés-virágos, használtam egész évben :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 5.

neczl

2019. július 5.

Jaj de nagyon hiányzik, fiatalabb éveimben rengeteg üveggel elhasznátam. Nem sok, nem kevés, a tökéletes illat volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

pirospipacsocska

2018. szeptember 9.

Fiatalkorom csodája!Hosszú évekig csak ezt használtam,és a barátnőim is!Nekem ő az igazi!Nem túl erős,nem tolakodó!Mindig megdícsértek,hogy jó az illatom,ha ezt használtam.Kellemesen lágy virágillat!És sajnos megszűntették!Mára már csak az emléke maradt meg....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Edinadida

2018. március 13.

Maga az ILLAT. Bármit megadnék érte

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 13.

Maga az ILLAT. Bármit megadnék érte

Bonzee

2018. március 3.

Pont a napokban jutott eszembe Ő, egyik régi nagy kedvencem. Elkezdtem utánajárni, hogy mi lehet most vele, és mélyen elszomorított, hogy itt azt olvasom, otthon kivonták a forgalomból. :(
Megnéztem az ebay-en: Csehországból 32 fontért (24 + postaköltség) már kapnék is egy használtat. Nagggyon durva!!! Azt hiszem, amíg kedvezőbb ajánlatot nem találok, maradok az édes-bús nosztalgiázásnál... :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 3.

saaaallii

2018. február 26.

Sziasztok!
8 évnyi szerelműnk után kivonták a forgalomból ezt a csodát. Ezután ráálltam a különböző parfümök végigszaglásának. több hónapig semmit sem találtam,pedig összetevők alapján kerestem a fragrantica.com-on,rendeltem illatmintákat,elmentem boltokba de semmi.Ma viszont a dmben találtam egy parfümöt ami hasonló élményt nyújt. a puma flowingot semmi sem übereli. Ha valaki kipróbálná a számomra hasonló illatú parfümöt csak málna helyett körte illattal: ezt keresse: esprit: pure for women. ne a summer editiont hanem a sima kiadast. Remelem valakinek hasznos a válaszom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 26.

Sziasztok!

Salandi

2017. december 8.

kb 17 éves korom óta használom ezt a csodát, hozzám nőtt, könnyed,finom, mikor a párommal megismerkedtünk 21 éves voltam, akkor is ez volt rajtam. Most 25 éves vagyok, és kivonták a forgalomból... Olyna mintha elveszítettem volna a fiatal koromat vele együtt, nagyon rossz, hogy nem lehet már kapni, van belőle még pár fújásnyi,féltve őrizgetem... :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

springee

2017. június 14.

Igazi rózsaszín, kellemes, bájos illat. Sokáig használtam, szerettem, illetve használnám mind a mai napig, de már sehol nem találom. Pedig meg tudtam volna állapodni emellett az illat mellett

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

Vizililiom

2017. április 7.

Nagyon kellemes, "pihe-puha" illat, szinte körbe ölel, mint egy puha, könnyed kendő, legalábbis nekem ez jutott róla eszembe. :) Rajtam tartós is volt, főleg ahhoz képest, hogy csak spray.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.