Puma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. január 16.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: ciprus-virágos

neczl

2019. július 5.

Jaj de nagyon hiányzik, fiatalabb éveimben rengeteg üveggel elhasznátam. Nem sok, nem kevés, a tökéletes illat volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

pirospipacsocska

2018. szeptember 9.

Fiatalkorom csodája!Hosszú évekig csak ezt használtam,és a barátnőim is!Nekem ő az igazi!Nem túl erős,nem tolakodó!Mindig megdícsértek,hogy jó az illatom,ha ezt használtam.Kellemesen lágy virágillat!És sajnos megszűntették!Mára már csak az emléke maradt meg....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Edinadida

2018. március 13.

Maga az ILLAT. Bármit megadnék érte

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 13.

Maga az ILLAT. Bármit megadnék érte

Bonzee

2018. március 3.

Pont a napokban jutott eszembe Ő, egyik régi nagy kedvencem. Elkezdtem utánajárni, hogy mi lehet most vele, és mélyen elszomorított, hogy itt azt olvasom, otthon kivonták a forgalomból. :(
Megnéztem az ebay-en: Csehországból 32 fontért (24 + postaköltség) már kapnék is egy használtat. Nagggyon durva!!! Azt hiszem, amíg kedvezőbb ajánlatot nem találok, maradok az édes-bús nosztalgiázásnál... :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 3.

saaaallii

2018. február 26.

Sziasztok!
8 évnyi szerelműnk után kivonták a forgalomból ezt a csodát. Ezután ráálltam a különböző parfümök végigszaglásának. több hónapig semmit sem találtam,pedig összetevők alapján kerestem a fragrantica.com-on,rendeltem illatmintákat,elmentem boltokba de semmi.Ma viszont a dmben találtam egy parfümöt ami hasonló élményt nyújt. a puma flowingot semmi sem übereli. Ha valaki kipróbálná a számomra hasonló illatú parfümöt csak málna helyett körte illattal: ezt keresse: esprit: pure for women. ne a summer editiont hanem a sima kiadast. Remelem valakinek hasznos a válaszom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 26.

Sziasztok!

Salandi

2017. december 8.

kb 17 éves korom óta használom ezt a csodát, hozzám nőtt, könnyed,finom, mikor a párommal megismerkedtünk 21 éves voltam, akkor is ez volt rajtam. Most 25 éves vagyok, és kivonták a forgalomból... Olyna mintha elveszítettem volna a fiatal koromat vele együtt, nagyon rossz, hogy nem lehet már kapni, van belőle még pár fújásnyi,féltve őrizgetem... :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

springee

2017. június 14.

Igazi rózsaszín, kellemes, bájos illat. Sokáig használtam, szerettem, illetve használnám mind a mai napig, de már sehol nem találom. Pedig meg tudtam volna állapodni emellett az illat mellett

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

Vizililiom

2017. április 7.

Nagyon kellemes, "pihe-puha" illat, szinte körbe ölel, mint egy puha, könnyed kendő, legalábbis nekem ez jutott róla eszembe. :) Rajtam tartós is volt, főleg ahhoz képest, hogy csak spray.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

flowing

2017. január 9.

Egyik kedvenc illatom, az aktuális kedvenc mellett mindig megtalálható a polcomon :) Jelenleg a 150ml-es parfümdezodort szereztem be, eddigi tapasztalataim szerint tartósabb mint a natural spray változat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

borbasemese

2016. július 10.

Az én kollekciómban is fellelhető még ez a parfüm, igazi virágos, könnyed illat csak sajnos nem vmi. tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.