Puma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. december 18.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatjegyei: zöld jegyek, bergamot, ibolyalevél, tengeri jegyek, gyöngyvirág,levendula, vanília, cédrus, benzoin, pézsma

sziadr

2015. november 24.

Öcsémnek vettem, 22 éves, nem szaglásztam előtte, viszont jókat írtak róla. Nem ért meglepetés, finom "friss" az illata, elég tartós is. Én ajándékcsomagban rendeltem egy parfümáruházból, egy 50ml-s tusrürdő és egy 25ml-s parfüm volt 2700 Ft.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

Vicus

2015. szeptember 2.

Megismerkedésünkkor használta barátom, nagyon szerettem az illatát, így hát meg is vettem neki most szülinapjára :) Meglepően tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

Varja

2015. január 6.

A férjem vette magának egyszer a Rossmann-ban, de azt az üveget úgy elpakoltam festéskor, hogy azóta sem találom. Most karácsonyra megleptem őt egy új darabbal. Ő nem nagyon használ parfümöt (vagy elfelejti, vagy nincs igénye rá), így én szoktam befújni vele őt. Szeretjük ezt az illatot, és az ő bőrével egyesülve különösen finom és tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 6.

ildiko0306

2014. november 23.

Párom illata volt mikor megismerkedtünk, nagyon szerettem ezt az illatot, most végre újra rátaláltam a Müllerben és meg is vettem neki ismét, imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 23.

Rild

2013. november 4.

Még fél éve vettem páromnak az első kis üveggel. Nagyon megszerettük, azóta mindig vesszük ha elfogy. Szoktam fújni a csuklómra hogy szagolgassam nap közbe :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 4.

Nanaho

2013. november 4.

Tegnap választottam a páromnak,valami isteni illata van. Nem egy tucatillat az biztos,és még neki is tetszik ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 4.

Heli

2013. július 25.

Ahh... A párom illata. Tudni kell róla, hogy nincs oda a parfümökért, egy alkalommal kettőnél többet már nem érez, szinte lehetetlen vele illatot választani. Egyik drogériás vásárlásunk során lekaptam a polcról, hogy márpedig most és itt kell valamit választania. :D Elsőre meglett ő, szerintem nagyon illik hozzá. Nem az a tipikus kan szag, friss, kellemes illat. A tartóssága közepes csak, de ennyi baj legyen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 25.

hagicica20

2013. június 29.

Tegnap próbáltam a párom csuklójára fújva. Legnagyobb meglepetésemre tetszett a páromnak csak egy nagy gond van vele, hogy nagyon nem tartós. Kb kifújás után olyan 1,5-2 óra múlva már én sem érztem a bőrén semmit. Emiatt nem fogjuk megvenni, mert ami nálunk csajoknál még-még belefér a parfümök hiányosságába az a tartóság. Mert ugye valljuk be, ha egy illat nagyon megtetszik és mondjuk nem is egetrengető az ára, de a tartósságával gond van, akkor azért elég gyakran megvesszük őket. De ez a pasiknál nemigen működik. Ők nem fogják a kis táskájukba dobni az üvegcsét, hogy majd 2-3 óránként frissítsék az illatukat. Így sajnos csak 4-es.
És tényeleg beillik egy unisex illatnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

És tényeleg beillik egy unisex illatnak.

Yndre

2013. április 20.

Nagyon kellemes, kicsit édeskés, virágos, már-már uniszex. Tényleg különleges, nem egy sztenderd férfi illat, viszont sajnos egyáltalán nem érzem tartósnak. Ahogy a férjem magára fújja már fél óra múlva nem érzek semmit, szinte rögtön elillan. Majd nyáron nyaraláskor jó lesz neki, mert könnyű és friss illat, de nagyon sajnálom, hogy ilyen gyenge. Ezért -1 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 20.

Laci

2012. szeptember 27.

Megvettem, mert jó árban volt a Rossmannban és a papírcsíkon nagyon tetszett, igazi könnyű, friss, zöld illat kellemes virágos jegyekkel kiegészítve, nyárra teremtetett. Nagy fájdalmam viszont, hogy a tartóssága egyenes arányosságban van az árával. Szerintem egész egyszerűen ez túl van vizezve, illatanyag meg nem sok van benne. Ez nem EDT, ez EDC intenzítás nálam. Valóban igaz lehet, hogy jobban megéri a dezodort megvenni, tapasztaltam, hogy sokszor egy egészséges adag spray többet nyújt pár fújás parfümnél. Nekem az alapillat tetszene a legjobban, nagyon finom lenne, ha tovább tartana. Sajnos ez is egy vaktában kiadott illat, melyet nem hozzáértők terveztek meg. Sportoláshoz, zuhanyzás után felfrissíteni magunkat tökéletes, de barátokkal kimozdulni nem ezt választanám. Erre aztán nem fogják azt mondani, hogy jó az illatod, mert nem is érezni, mire odaérsz. 2 csillag, mert tényleg kellemes, de pofátlanul gyenge fuvallat.

Update: Igazad van, mostanában munka után ezzel fújkálom be magam és sokkal tartósabb, mint a 35 fokban, valamint az illata is sokkal energikusabb, zamatosabb. Ez az illat nálam is az ősz és tavasz illata lesz. Vacilálok a 4 és 5 csillag között, nagyon megkedveltem a napi viselés közben, lehet azért olyan kedves számomra, mert a munka végét jelzi az illata. Megkapja az 5 csillagot, mert én is azon kapom magam, hogy néha előveszem és szagolgatom az üvegből, mint egy rossz szipus és ez jelent valamit. :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 27.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lilás piros.