Puma

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cosza, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2021. március 26.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Fejillat: ropogós alma, itáliai mandarin, zöld ananász

Szívillat: francia levendula, tengeri szellő, kardamon, zöld ánizsmag

Alapillat: ámbra, indonéz pacsuli

A Puma Jam férfi és női illatok a két nem között feszülő kontrasztot hivatottak képviselni, melyek az illatösszetevőkben is megjelennek, a női illatot a melengető napsütés, míg a férfi illatot a frissítő tengeri szellő járja át.

ginav

2021. március 25.

Párom régóta ezt használta, a kedvenc illatom volt. Férfias, sportos. De nem kapni már, maximum EDT-t vagy Spray-t egy-két helyen, de az eredetit sehol. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 25.

ALettah

2016. február 26.

Nagyon szeretem, igazi sportos, vagány pasis illat, de nem tolakodó. Végül is a vagány pasik sem nyomulnak agresszíven. Szerintem leginkább a tengeri és a friss jegyek érződnek rajta. A barátom hétköznapi parfümje ez - én vettem neki és megfelelt, pedig ritka kényes ízlése van. Rajta nagyon tartós is, egyetlen fújás reggel a nyaktájékra és még este is halványan érezhető. Fiatal, sportos, vidám férfiaknak ideális, nem egy öltönyös-bőrcipős üzletember parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 26.

Ramy

2015. július 23.

"...a férfi illatot a frissítő tengeri szellő járja át." Pontosan ! :)
Rendszeresen veszem a tesómnak és a barátomnak is :) Friss, férfias, tartós! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 23.

"...a férfi illatot a frissítő tengeri szellő járja át." Pontosan ! :)
Rendszeresen veszem a tesómnak és a barátomnak is :) Friss, férfias, tartós! :)

Ella

2015. június 4.

Nagyon vagány, friss, férfias nyári illat. A tartósság nem az erőssége, de szeretem, mikor megcsapja az orromat akár a férjemen, akár a tömegközlekedésen, mert frissítő, kellemes. Férjemnek már többször vettem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

Laura19

2013. november 1.

Egyszer a rokonomnál voltunk látogatóban. Épp kezet mostam, amikor megláttam ezt a polcon.
Csak úgy kíváncsiságból levettem és megszagoltam.
Nagyon megtetszett az illata, úgy ereztem, magamon is el tudnám képzelni.
Miután hazamentünk gondoltam ideális ajándék lenne a férjemnek.
Karácsonyra meg is vettem neki, szerintem megérte.
Nagyon megszerette az illatát, többször újravettük mar. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 1.

Csak úgy kíváncsiságból levettem és megszagoltam.
Nagyon megtetszett az illata, úgy ereztem, magamon is el tudnám képzelni.
Miután hazamentünk gondoltam ideális ajándék lenne a férjemnek.
Karácsonyra meg is vettem neki, szerintem megérte.
Nagyon megszerette az illatát, többször újravettük mar. :D

Anna-

2013. július 9.

Barátnőm tegnap vette meg a barátjának. Nekünk nagyon tetszett, reméljük neki is fog.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 9.

Heli

2013. január 1.

Tesóm használja, miután a női Jam-en felbuzdulva megvettem neki. Nem csalódtunk, az ő kényes ízlésének is megfelel. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 1.

Oraculum

2012. október 28.

Friss, citrusos,tengeres illat, ahogy a nőit ezt is inkább meleg évszakokban tudom elképzelni a barátomon, szeretem rajta, de nem egy figyelemfelkeltő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 28.

judit.petes

2012. augusztus 5.

Barátom hétköznapi parfümje, ő is nagyon szereti,meg én is rajta :) Nem egy tipikus férfiparfüm,szerintem a levendula miatt van benne egy pikáns vonal. Ár-érték arányban teljesen jó,bár barátom arra panaszkodik,hogy nem tartós :S

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

x.aniko.x88

2012. augusztus 1.

Az ára korrekt. Az illata nagyon jó és tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 1.

Az ára korrekt. Az illata nagyon jó és tartós is.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Zöld)