Puma

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 2 800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: zsuzsika1992, Módosítva: 2013. december 9.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 2 800 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: papaja, vad bogyós gyümölcs, mandarin,

Szívjegyek: lótusz, gesztenye,

Alapjegyek:  ámbra, barack, szantálfa.

Ár: 2 800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Katka0716

2017. november 7.

Először nagyon furcsának és szokatlannak éreztem az illatát :D de akár hányszor jártam a Dm-ben mindig fújtam belőle,mert vonzott, aztán végül vettem egyet, mert pont a különös illata fogott meg. Aki érezte rajtam, mindenki kérdezte, hogy mivel vagyok befújva, mert nagyon jó. Tartós, egész nap érzem és "nagyon jó érzés érezni" :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

Celia

2017. szeptember 21.

Nagyon kis könnyed, főleg barackos illat (szerintem) enyhe virágos beütéssel... Talán kijelenthetem, hogy a kedvenc parfümöm, az első használat után kb. egy évvel most nemrég újravettem, kicsit nosztalgikus érzést is kelt már a használata, és egyszerűen olyan "jókedvű"... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Normika

2017. augusztus 4.

Akciósan vásároltam 2ezerért. Az illata ugyan nyárias de nekem kicsit édes. Ennyi pénzért megérte, teljes áron nem vettem volna meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Luna11

2017. április 19.

Nagyon jó illata van és sokáig lehet érezni. 4000 szerintem sok érte, de szerencsére 2000-re le volt értékelve, így viszont abszolút megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 19.

Kingucii

2017. április 8.

Nagyon finom illata van, tavaszi-nyári illat, sokáig érződik.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 8.

Nagyon finom illata van, tavaszi-nyári illat, sokáig érződik.:)

novakagie

2017. február 27.

Nem kifejezetten az én illatom (ajándékba kaptam), de nagyon szeretem. Tartós illat, kellemes, gyümölcsös. Kifejezetten hétköznapi parfüm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

Hopi

2017. január 29.

Ajándékba kaptam és sajnos nem az én izlesvilagomat tükrözi.
Ez egy nagyon friss, virágos illat, én viszont az édes, orientális parfümöket szeretem.
Párszor magamra fújtam, de nem tudtam megszokni és nem fogom elhasználni.
Az, hogy nekem nem tetszik, semmit nem von le az értékéből, jó termék ez, csak nem nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

Ajándékba kaptam és sajnos nem az én izlesvilagomat tükrözi.
Párszor magamra fújtam, de nem tudtam megszokni és nem fogom elhasználni.

clevergirl

2016. december 11.

Nagyon kellemes, fiatalos, gyümölcsös illat. Leginkább erős, kiadós edzés frissítő zuhanya utàni parfüm kellemesen édeskés, gyümölcsös, életvidám illata ez, amely nem mellesleg igen tartós is (5-6 óra)! S a leszáradása sem okoz csalódást! Inkább tavaszi, nyári illat, télen pedig egy kis napsütéses vidámsággal örvendezteti meg viselőjét! Szupi találat ez!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 11.

Annarozi

2016. december 8.

Nekem a leg, volt... Sajnos már nagyon nem találom sehol. Kifejezetten régóta használom, birtoklom. Többször váltottam komolyabb illatokra, de vissza-visszatérő. Nekem egyszerűen olyan, amilyennek egy hétköznapi parfümnek lennie kell, ráadásul kifejezetten tartós. A nagybetűs parfümöm!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 8.

lovecreams

2016. július 30.

Sokáig ez volt a kedvenc parfümöm, még 1-2 éve, fiatalabb koromban:D Az illata nagyon finom, picit sportos, nyárias. Az ára sem vészes, bár azóta áttértem nőiesebb parfümökre, de ezt mindig imádni fogom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 30.

Antioxidánsok: BHT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.