Puma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 2 800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: sternesamu.szilvia, az összetevőket feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2021. július 20.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 2 800 Ft

Kiadás éve: 2014

Illatkategória: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: lime, zöld gránátalma, zöld mangó, piros bogyós gyümölcsök, liliom, rózsa, tiare virágok, borostyán, szantálfa, pézsma

Ár: 2 800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 4000 , Eladó: Parfum28
Állapot: 60/55, Helyszín: Győr, fizetés: Foxpost, posta, előre utalás

nagy.nikike

2021. szeptember 15.

Kolléganőm kérte hogy keressem meg neki ezt a régi kedvencét, tudja imádom az ilyen feladatokat.
Nem kellett sokáig keresgélni a vip parfüm oldalán sikerült elfogadható áron meg találni.
Meg rendeltem neki a mai napon érkezett meg kérte hogy nézzem meg minden rendben van e vele.
Nos kibontottam nagyon kis cuki üvege van a 40ml-es változatnak, kézre álló és egyben táska barát kialakítás.
Egyet fújtam hát nem győztem menekülni számomra borzasztó az illata valószínűleg a liliom rózsa kombinációja, de ha neki tetszik...
Mentem is le mosni természetesen ragaszkodott hála istennek a tartóssága eleg gyenge ezért egy ora utána már nem kaptam frászt ha meg mozdítottam a kezem és meg csapott az illat.
Viszont számomra érthetetlen hogy puma hogy tudott ilyen illatot ki adni sokat és sok félét használtam fiatal koromba az örök kedvenc Flowingból nagyon sokat el fújtam volt a Jamaicaból is a Jamaica 2-ből Urban Motion mind finom gyümölcsös virágos illatok voltak ebben meg semmi mást nem lehet érezni mint a liliomot és a rózsát, lehet csak az én bőrömön jött ki így kíváncsi leszek a tulajdonoson hogy fog muzsikálni. De részemről egy csillag számomra sokk volt a javából 😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

syandr

2017. szeptember 15.

Nekem az egyik kedvenc parfümöm! Imádom az illatát, és rajtam tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Nekem az egyik kedvenc parfümöm! Imádom az illatát, és rajtam tartós is.

knoemi

2016. december 11.

Sajnos nagyon hamar elillan. A szúrós, tömény pacsulit, kellemes enyhe rózsás illat váltja. Az elején még csak-csak, de mára nem bírom már elviselni senkin. Ha megérzem menekülök. :( Az egy csillagot erősnek érzem, mert vannak sokkal rosszabb, hányingert keltő illatok, így kap kettőt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 11.

bobherceg80

2016. június 17.

Először erős pacsuli illata volt,aztán finom,kellemes púderes lett,és nagyon tartósnak tűnik.Sajnos erős,fejfájdító...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 17.

Ennie86

2016. február 22.

Ma kipróbáltam a rossmannba. Nekem tetszik! :) Kellemes, virágos illata van, bár nem bizonyul túl tartósnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 22.

Pampilla

2015. november 26.

Először azon gondolkodtam,vajon milyen megfontolásból vettem meg? Aztán meg azt: nem is rossz. Mai,modern,városi illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 26.

senskin

2015. június 17.

A Puma cipő igen, de ez meg nagyon nem....Nem méltó...ehhez a névhez...ez az illat! Nagyon gyenge és elszalad a levegőben, olyan fuvallat és hipp -hopp sehol nincsen....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 17.

zsaki.detti

2015. május 12.

nagyon finom üde illat középkorú vadmacskáknak való,nagyon szeretem bár hamar elmegy a tartóssága sokszor kell utána fújni.ár érték arányában nagyon megfelelő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 12.

kékvelúrcipő

2014. szeptember 20.

Ma találkoztam vele a Müllerben. Teljesen oda vagyok érte, könnyed öblítőillat, lehet, hogy ez másnak nem vonzó, de én régóta keresem ezt az illatot! :) Nekem nagyon bejött! Olyan tisztaságillat.
Rajtam a tartósságával sincs baj 4 órája ebben illatozok, nekem nagy szerelmem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

Lory

2014. augusztus 12.

Tegnap megszagoltam,hát mit ne mondjak nyugodtan kihagyhattam volna...
Már kifújáskor is csak egy leheletnyi gyümölcsös fuvallat érződik.Itt kezdődik és itt be is fejeződik az illat,mert eltűnik perceken belül.Ritkán adok 1-est parfümre de ez nem érdemel mást,még egy testpermet szintjét sem üti meg.Ha az illattal csak fele annyit foglalkoztak volna mint a reklámjával,már egy használhatóbb parfümöt kaptunk volna szerintem...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 12.

Tegnap megszagoltam,hát mit ne mondjak nyugodtan kihagyhattam volna...

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.