Puma

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Timibaba27, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2012. június 23.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetétel: bergamott, körte, frézia, rózsa, ibolya, magnólia, szantál

tundying

2018. július 15.

Az illata nekem nagyon tetszik, hétköznapra tökéletes. A tartóssága közepes, sűrűn kell frissíteni, ha valamennyire érezni szeretném, emiatt gyorsan fogy és így már nem annyira éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 15.

Danina9592

2018. április 30.

Na ez tipikusan az az illat, amire nem tudom azt mondani, hogy rossz, mert egyáltalán nem az. Néha, amikor megszagolom, vagy máson érzem mindig elcsodálkozok, miért nem használom, hiszen nagyon kellemes... aztán kipróbálom és rádöbbenek, hogy egyszerűen csak nem illünk egymáshoz. A tartóssága nagyon jó ilyen árak mellett, aki pedig kedveli az illatát, annak megéri megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

Kesudio

2017. június 22.

Az első pár használatkor szó szerint szerelmes voltam belé. Azt hittem, megtaláltam az új kedvenc parfümöm. Aztán utána mintha már más lett volna az illata és nem is volt annyira tartós, mint az elején, aztán az is lehet, hogy csak megszoktam és már hatott újdonságként. Nem rossz, de nem is az igazi, nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

Csirip74

2017. május 4.

Tegnap a kolléganőmmel, akit megfertőztem a gyakori drogérialátogatással és krémmánia nézegetéssel...:)), elmentünk a rossmannba (is). A parfümpolcon megláttam ebből kitéve egy 40 ml dobozzal, 1.250,-Ft-ért. Valami kiárusítás volt. Pénztárost a biztonság kedvéért megkérdeztem jól látom-e. Végülis 1.125,-Ft-ért hoztam el, a tíz százalék okán, így lett nekem ez a kis kincs. Nagyon pozitív csalódás, pedig nem vártam sokat. Frissesség, gyümölcsösség, sportosság pont a megfelelő arányban. Igazi napsütéses időre való illat! Tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 4.

Fgreta1

2017. január 20.

Ajándékba kaptam. Először kicsit távol állt tőlem az illlata de egyszer csak nagyon beleszerettem. Szerintem nagyon tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 20.

cintialaura

2017. január 9.

Nyári parfüm, nem a tartósság az erőssége de szívesen hordom. Citrusos-friss és jó árú. Ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

Lory

2016. november 28.

Nem az én világom a citrusos illatkategória de ő most mégis kap tőlem egy hármast :) Valahogy jobban sikerült a többi limonádéra vagy légfrissítőre hajazó citrusos parfümöktől,nem tudom mitől vagy melyik összetevők kombinációjától....de egy hűs,gyümölcsös,citromos illatocska lett.Megvenni fix,hogy nem fogom,azért barátosnék nem lettünk :))) ha kapnék,kis kiszerelésben biztos elhasználnám.Ez a veszély mondjuk nem fenyeget,akiktől parfümöt kaphatok,tudják,hogy a friss illatok nem bejövősök :)) De hát sosem tudni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 28.

Kise

2016. augusztus 4.

Alig hiszem el, hogy ez valakinek tetszhet! Kétszer próbáltam csuklóra fújva, de mindig rohadó grapefruit jutott róla az eszembe. Alapvetően szeretem a citrusos, gyümölcsös illatokat, de ez nekem egy nagy NEM.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

Kingucii

2016. április 16.

Tesómnak vettem tavaly névnapjára 2-3000Ft-t. Nagyon nagyon finom illat!! Azóta már elfogyott rég, de újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 16.

nashko77

2016. február 20.

Akkor én leszek a kivétel, aki a flowingtól van rosszul, és ebbe szeretett bele :) én ezen annyira nem érzem a mű-jelleget. Friss, kicsit fás gyümölcsös nyári illat, tudom, nincs benne, de én egy kis banánt is érzek, amikor a csuklómra fújom. Napsütés egy üvegbe zárva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 20.

Antioxidánsok: BHT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lila színű.