Pupa

Ár:   4100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Sophie92, Módosítva: 2020. július 21.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Színezett hidratáló BB krém és primer minden bőrtípusra

• Hidratál,  tökéletesít és egységesít. Meghosszabbítja a smink tartósságát.
  • SPF 20 fényvédelemmel véd az UV sugaraktól. Olajmentes, nem komedogén.

3 árnyalatban kapható.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Pipere

2021. április 23.

Alapvetően jó bb krém lenne, bár talán a száraz bőrűeknek nem ez a legideálisabb pedig ugye minden bőrtípusra javallott. De nagyon zavar, hogy bár bb krém és nincs túl sok fedése, mégse tudom viselni mert szörnyen oxidálódik rajtam, és teljesen narancssárga lesz tőle a fejem. Szerintem a parfüm is túl sok benne (ahogy a legtöbb pupa alapozóban) úgyhogy az illata is hagy némi kivetnivalót maga után. Összességében én nem venném újra, nekem inkább árt mint segít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

virnajnifr

2021. március 8.

Nagyon szerettem a terméket, évszaktól függetlenül.
Fedése elengendő, ha tisztább az arcom, erősen pattanásos bőrt nem fed tökéletesen.
Illata kellemes, hidratáló nem szükséges alá, gyors sminkhez tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 8.

Nagyon szerettem a terméket, évszaktól függetlenül.
Illata kellemes, hidratáló nem szükséges alá, gyors sminkhez tökéletes.

vikkike

2020. június 23.

A legjobb BB krém, amit eddig próbáltam: nagyon szépen fed, nem szárítja a bőröm, az állaga kellemes és egyszerűen felvihető. Szépen összedolgozható korrektorral is. A legvilágosabb árnyalatát használom, sokadszorra újravevős már :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

Zsuzska1979

2020. március 1.

Imádom. Ha kevesebb fedésre van szükségem, akkor egy rétegben használom, ha többre, akkor két rétegben viszem fel. Ecsetet használok a felviteléhez, és így tökéletesen fedi el a bőrhibákat. Előtte Estee Lauder Double Weart használtam, de lecseréltem erre. Kevésbé maszkhatású, de ugyanúgy elfedi a bőrhibákat. Már többször vettem újra, és fogom is. Kár, hogy kevés színárnyalat van belőle. Ha nyáron barnulok, ez világos lesz. De összességében nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 1.

eayolee

2019. június 21.

Imádom, tökéletes BB krém, nyáron a mindennapokban csak ez van rajtam, de úgy is remekül működik, hogy primerként használom, nagyon szépen lehet rá felvinni az alapozót, nem csomósodik, túrósodik meg az alapozó alatt, még úgy sem, hogy nem feltétlenül Pupás alapozót használok.

Ami hibát tudnék rá mondani, az talán az, hogy nyáron, a nagy kánikulában, mikor csak ez van az arcomon, akkor egy idő után felszívódik, eltűnik, de szerintem ezt úgy kb minden BB krémről el lehet mondani, ami nincs lefixálva... Normál időjárási viszonyok között azonban bírja a strapát, nem tűnik el, ott marad, és nekem nem is fényesedik át.

Nekem a Light Nude árnyalat van meg, teljesen jól passzol az arcszínemhez, de érdemes szerintem az összes típusú BB krémet kipróbálni vásárlás előtt, mert azt vettem észre, hogy van árnyalatbeli különbség, függetlenül attól, hogy mindegyik Light Nude meg Nude fantázianevet kapott :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 21.

magdalena047

2019. június 17.

Kombinált a bőröm, nem jó. Nagyon olajos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 17.

Kombinált a bőröm, nem jó. Nagyon olajos.

mlexa

2019. március 20.

Zsíros bőrre nem volt a legjobb döntésem. Annyira hamar átfényesedik akár mit is csinálok, hogy borzalom. Maga a fedése és az összkép is tetszik, de nekem pont az a lényeg, hogy ne legyen a fejem diszkógömb. Hát ezzel az... Szóval többet nem veszem meg, az biztos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

fanniv02

2019. március 18.

Zseniális ez a bb krém, gyönyörű sminknapjaim vannak amióta használom :) biztos hogy ez lesz nyáron a legjobb barátom és újra is fogom venni. Akinek még nincs glamour napokon javaslom vegyen!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

zsucci93

2019. február 10.

Nagyon szeretem. De csak és kizárólag akkor működik ha amúgy is szép a bőröm, mert sokat nem fed. Akkor viszont pont elég a tónuskiegyenlítéshez. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

DiamondStoni

2018. november 19.

Jó kis termék mindennapos használatra, ha az ember nem akar alapozót feltenni, tökéletes. Jó az illata, könnyű eldolgozni, puhává teszi a bőrt és szuper hogy van benne SPF. Természetes hatású, egységesítő krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Propanediol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A krém összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.