Pupa

Ár:   4100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Sophie92, Módosítva: 2018. május 7.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Színezett hidratáló BB krém és primer minden bőrtípusra

• Hidratál,  tökéletesít és egységesít. Meghosszabbítja a smink tartósságát.
  • SPF 20 fényvédelemmel véd az UV sugaraktól. Olajmentes, nem komedogén.

3 árnyalatban kapható.

Ár: 2000 ft , Eladó: Man0ka
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
eayolee

2019. június 21.

Imádom, tökéletes BB krém, nyáron a mindennapokban csak ez van rajtam, de úgy is remekül működik, hogy primerként használom, nagyon szépen lehet rá felvinni az alapozót, nem csomósodik, túrósodik meg az alapozó alatt, még úgy sem, hogy nem feltétlenül Pupás alapozót használok.

Ami hibát tudnék rá mondani, az talán az, hogy nyáron, a nagy kánikulában, mikor csak ez van az arcomon, akkor egy idő után felszívódik, eltűnik, de szerintem ezt úgy kb minden BB krémről el lehet mondani, ami nincs lefixálva... Normál időjárási viszonyok között azonban bírja a strapát, nem tűnik el, ott marad, és nekem nem is fényesedik át.

Nekem a Light Nude árnyalat van meg, teljesen jól passzol az arcszínemhez, de érdemes szerintem az összes típusú BB krémet kipróbálni vásárlás előtt, mert azt vettem észre, hogy van árnyalatbeli különbség, függetlenül attól, hogy mindegyik Light Nude meg Nude fantázianevet kapott :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.

magdalena047

2019. június 17.

Kombinált a bőröm, nem jó. Nagyon olajos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Kombinált a bőröm, nem jó. Nagyon olajos.

mlexa

2019. március 20.

Zsíros bőrre nem volt a legjobb döntésem. Annyira hamar átfényesedik akár mit is csinálok, hogy borzalom. Maga a fedése és az összkép is tetszik, de nekem pont az a lényeg, hogy ne legyen a fejem diszkógömb. Hát ezzel az... Szóval többet nem veszem meg, az biztos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

fanniv02

2019. március 18.

Zseniális ez a bb krém, gyönyörű sminknapjaim vannak amióta használom :) biztos hogy ez lesz nyáron a legjobb barátom és újra is fogom venni. Akinek még nincs glamour napokon javaslom vegyen!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

zsucci93

2019. február 10.

Nagyon szeretem. De csak és kizárólag akkor működik ha amúgy is szép a bőröm, mert sokat nem fed. Akkor viszont pont elég a tónuskiegyenlítéshez. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

DiamondStoni

2018. november 19.

Jó kis termék mindennapos használatra, ha az ember nem akar alapozót feltenni, tökéletes. Jó az illata, könnyű eldolgozni, puhává teszi a bőrt és szuper hogy van benne SPF. Természetes hatású, egységesítő krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

Hermina99

2018. november 7.

Néhány hét használat után is elégedett vagyok vele, bevált a nyári hőségben és most az őszi hűvösebb időben is. Komolyabb bőrhibáim nincsenek, nekem elég ez a fedés, ami természetes, homogén és nem is fényesedik át estére, a ráncocskákba sem ül be, ha az ember jól felrázza a flakont a használat előtt. Nagy pozitívuma, hogy C-vitaminos szérumra is fel lehet kenni, a plusz fényvédőn is elterül, nem kukacosodik, vagy foltosodik. Ami gondom van vele: vidéken Győrt leszámítva nem lehet hozzájutni, a webshop állati drágán szállít (2790HUF), az árnyalatok számát nézve meg az ember nem nagyon válogathat, ezért csak 4 csillag.

UPDATE: a "combination to oil skin" tubusból a 001 NUDE árnyalatot választottam még júliusban, akkor passzolt is a bőrömhöz, októberre viszont nagyon sötét lett a nyakam, dekoltázsom színéhez képest. Terveztem venni egy 100 LIGHT NUDE árnyalatot, de épp nem volt készleten, amikor Pesten voltunk, így az "all skin types" testvérét választottam. Első tapasztalat: az égvilágon semmi különbség nincs a kettő textúra között, ezzel sem lesz zsírosabb a bőröm. Második tapasztalat: a két árnyalat közé legalább 10 másik árnyalat is befért volna egy színskálásra, most kevergetem őket, így pont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 7.

HKatalin

2018. október 30.

Imadom! A legjobb bb, amit eddig probaltam. Egymagaban is, de alapozo vagy csak puder ala is tokeletes. Nem ad extra fedest, de egysegesit es nem szarit. Konnyu es gyors a felvitele, nincs maszkhatas, nem ul bele az apro rancokba. Most hasznaltam el az elsot, egyertelmuen ujravettem. :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

rrituss

2018. október 24.

Már jó ideje használom ezt a BB krémet, számomra ő vált be igazán, még a nyári melegben is. Eleinte tartottam attól, hogy a 3 árnyalat közül egyik sem lesz megfelelő, de a középtónus nagyon szépen illeszkedik mind a nyári, mind a téli, kissé fakóbb arcszínemhez. Az illata lehetne visszafogottabb is, de elnézem neki, mert annyira szépen terül az arcomon, és pillanatok alatt annyira egységes bőrképet kapok, hogy egyszerűen imádom. Tény, hogy a fedése enyhe, de ha kell, púderrel együtt szépen eltünteti a pattanások után maradó foltokat is. Tudni kell, hogy elég problémás a bőröm, illetve mostanra talán mondhatom, hogy csak volt, mert sikerült egy olyan rutint kialakítanom, ami rengeteget segített, így mostanra sokszor csak ezt a bb krémet kenem fel, plusz egy kis szempillaspirál és mehetek is emberek közé :) Láthatatlan, nincs maszk hatás, a nap végére ő is megfárad kicsit, viszont ezt elnézem neki. A fényvédelemért külön piros pont jár, de a legtökéletesebb az lenne, ha feltornáznák spf 30-ra, akkor meg se fordulna a fejemben másfelé kacsintgatni, mindenesetre így sem válnék meg tőle könnyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

fridaylover

2018. október 8.

Magában nekem kevés, ezért a Pupa egyik alapozóját használom fölé. Sajnos nap végére semmi nem marad belőlük az arcomon, a májfoltjaim áttűnnek még a dupla rétegen is. Nem rossz, alapnak rendben van, ezért nem pontozom le, de akinek nem makulátlan a bőre, az ne várjon csodát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Propanediol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A krém összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.