Pupa

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bernzsu, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 1.

Kiszerelés:   1,1 g
Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

• Intenzív színnel rajzolja meg és definiálja az ajkakat.
  • Hosszantartó hatása és extrém lágysága egyszerű és gyors használatot tesz lehetővé, és precíz, elkenődésmentes vonalhúzást biztosít a könnyebb viselhetőség érdekében.
  • E-vitaminban gazdag összetétele antioxidáns és hidratáló hatást kölcsönöz a terméknek.
  • Tökéletesen megrajzolja a szájkontúrt, és kettős használatot tesz lehetővé: önmagában az ajkak teljes felületére használva, a kifinomult matt hatás érdekében, illetve az ajakrúzs előtt, annak tartósabbá tételéhez.

Hipoallergén. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Paraben Free.

12 színárnyalatban kapható

LaNara

2017. április 4.

Már kétszer updateltem az eredeti véleményem de inkább újrakezdem mert mostanra járja a végét és levontam a konklúziót:
Nagyon krémes, kellemes felvinni de emiatt nagyon gyorsan fogy sajnos. A vége felé nehézkes hegyezni mert törik, szálkásodik minden baja van. Mocskosul szárítja a számat mostanság, kellemetlen érzés viselni hiába teszek alá bármilyen hidratálót. A kupakja még nagyon az elején kettérepedt. Hogy valami pozitívat is említsek, nagyon szép színe van és szépen lehet vele dolgozni mert csúszik. Egy év alatt használtam el de abból fél évig a fiók mélyén hevert mert akkor épp utáltam szegényt. Most úgy érzem hogy nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

lucintaa

2017. február 14.

Édesanyám ajándékozott meg ezzel a szájkontúr ceruzával, még pedig a 007 Crazy Fuchsia nevezetű árnyalattal. Ilyet kerestem már régóta, de egyik márkánál se találtam...és pont illik a Pupa pink rúzsomhoz! :)
Iszonyatosan jó kis ceruza! A színe intenzív, gyönyörűen precíz kontúrt lehet vele alkotni, és a ceruza állaga is pont jó. Mindent megcsinál, amit egy ilyen terméknek tudnia kell! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

natulcien

2017. február 3.

Az eddig használt legjobb ceruzáim. Egy piros, egy mályvás árnyalat tulajdonosa vagyok és tervezem a harmadikat, ugyanis magában is használom, nem csak rúzsok alá.

Update: Még mindig szeretem. Kellemesen puha az állaga, szépen lehet vele dolgozni. Sajna a csomagolása nem a legjobb. Mindkettőnek szétrepedt hosszában a műanyag kupakja. A táskám belsejét szinte teljesen összefirkálta, de megbocsájtom neki, viszont ezért leveszek egy csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 3.

szeliger

2016. május 28.

011 Deep Red árnyalatban. Úgy került hozzám, hogy most rúzs vagy szájfény vásárlása mellett 290 Ft-ért megvehető, nem lehetett otthagyni. Könnyen felvihető, jól használható, viszonylag tartós szájceruza, ezen az áron végképp megérte. Én teljes alapnak használom és rá a 303 árnyalatú Miss Pupa Gloss-t, együtt valami csodaszép, vizesfényű színt varázsolnak az ajkakra. Evést-ivást szokás szerint nem nagyon bírja, de legalább egyenletesen kopik, bár éppen a szájkontúrnál erősebben megmarad a színe. Evés-ivás nélkül viszont sokáig fentmarad, 4-5 órát simán elbír frissítés nélkül (és ez itt most a szájfény dicsérete is egyben). A színe miatt nagyon megszerettem, élénk, nyári kombináció. Az üzletben az összes teszter kupakja el volt törve, a kupak elég gyengének tűnik, ezért én az enyémmel nagyon óvatos vagyok, majd meglátjuk meddig tart ki.
A megelőzően olvasható véleményben említett erős szárító hatást én nem tapasztaltam, de lehet, hogy ezt a szájfény ellensúlyozza, mert mindig azzal hordom. Teljes áron biztos nem vettem volna meg, de ebben az akcióban beszerezve teljes elégedettséggel használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 28.

zorra

2015. december 6.

Egy igazán szép rózsaszínes-barnás árnyalatban sikerült megszereznem de iszonyatosan szárít. Lehet, hogy simán szájkontúrként oké de teljes ajakra használva borzasztó. Még úgy is, hogy aláhidratáltam, másnap is darabokban jött le a bőr a számról. Azt meg kell hagyni, hogy tartós és tényleg a helyén marad, nem mászik el ide-oda de én az egész szájon nem ajánlom semmiképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.