Pupa

Ár:   4590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cintia4, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 27.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

• Folyékony alapozó, mely egyesíti a ragyogó napbarnította hatást a napsugarakkal szembeni védelemmel.
  • Az arcszín barna, ragyogó és egyenletes lesz a "napbarnította bőr hatásért".
  • Friss és könnyű textúrája hidratálja a bőrt, puhává és bársonyossá téve azt.
  • Vízálló, ellenáll az izzadságnak és a nedvességnek, és tökéletes minden évszakban, mind városban, mind nyaraláskor.

Olajmentes. Alacsony allergia kockázat. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Nem komedogén.

SchmitterBettina

2018. december 15.

Nekem a 02 és árnyalat van, nyáron imádtam. Fedése nem túl erős, inkább közepes, de szerintem nyárra tökéletes. Kombinált bőrőm van , nyáron kb mindentől át zsirosodik, de mivel olaj mentes puderrel elég jól bírta. Szeretem nagyon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

Zituska77

2018. július 23.

Igazából alapozó sötétítésére vettem meg a legvilágosabb árnyalatot. Arra tökéletesen működik ha eltalálom a megfelelő arányt :-D Önmagában kicsit önbarnító hatása van az arcon, a fedése szerintem még egy BB krémével sem ér fel. Viszont nagyon szép színe van, egyáltalán nem sárgás. Látom, hogy olajmentes, nekem mégis van egy kis olajos érzésem a használata után, de mivel lefixálom púderrel, ez elmúlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

quika

2017. július 17.

A legvilagosabb arnyalat is enyhen barna borre valo. A fedese nem tul eros, ezert inkabb egy bb krem hatas, ami termeszetes barna szint ad. A fenyvedo, plane igy nyaron szamomra elengedhetetlen, emiatt valasztottam ot.
Eleg erzekeny borom van, de egyelore ugy tunik, nem bantja a krem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

Eleg erzekeny borom van, de egyelore ugy tunik, nem bantja a krem.

Bog

2017. július 14.

A legvilágosabb árnyalatot vettem meg, a kreol bőrömre ez tökéletes. Nem mondanám alapozónak, inkább egy színezett hidratálókrém. De szép, egészséges, egységes, napcsókolta színt ad. De nem olyan a hatása mégsem, mintha bekented volna az arcodat barnítóval. Tényleg természetes. Szeretem, hogy van benne fényvédő, főleg emiatt vettem meg. Én arra használom, hogy a nyáron világossá vált alapozóimat sötétítsem. Önmagában kicsit kevés, mert szinte semmi fedése nincs. Talán hétvége, otthon töltött napokra egy kis korrektorral elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 14.

Szanszi

2017. június 28.

Nekem a legvilágosabb árnyalat van meg (001 talán??) és nagyon szeretem! Nagyon könnyen eldolgozható, nem lesz foltos.Tényleg ad egy egészséges barna színt az arcbőrnek, könnyű és nekem egész nap tart. Egy kis korrektor elkél hozzá ha nem makulátlan a bőrünk. Nyárra szerintem szuper kis termék! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol