Pupa

Ár:   5190 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 25.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Selymes és vékony, érzéki tapintású, elegéns fényréteggel vonja be az arcot. Az arc kiemelkedő részein, járomcsontok, orrnyereg, szemöldökív és Cupido-ív, különleges fénypontokat hoz létre.

MLotti

2020. február 2.

Update: Azóta sem csökkent a rajongásom iránta, mind nap használom, és egyszerűen tökéletes! Alig fogyott belőle valami, de ha látok valahol, tuti veszek belőle egyet backup jelleggel.

2019.10.29
Kedvenc kis termékem, gyönyörű metálos fényű highlighter. Könnyű felvinni, ezt követően pedig csodásan beolvad a bőrbe, nem kelt rendellenes diszkógömb hatást. Nap végéig fent marad, viszont sokkal diszkrétebben, mint felvitelkor.
Gyönyörű, középső árnyalat van meg belőle, mindennapi használatra számomra tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 2.

2019.10.29

perfumeaddict

2020. január 18.

Amikor először kijött, elsiklott felette a figyelmem. De most nem olyan rég, mikor az üzletben felkentem a kézfejemre, elámultam kicsit, hogy milyen szép fénye van! A 001-es árnyalat van nekem is, pont tökéletesen félúton az arany és az ezüst között.
Mondhatni lassan highlighter mániásként, meglepett, hogy ilyen áron ilyen jó highlightert lehet kapni! Mondjuk, attól függ, ki mit keres egy highlighterben. Nekem minél fényesebb, csillogóbb, annál jobb 😁 Természetes finissel hagyjanak békén.
A csomagolása, kivitelezése is nagyon igényes. Nekem nem tűnt fel, hogy a nap végére eltűnt volna - ha sokat telefonálok, akkor arra képes átmenni egy kicsit, de nem számottevő.
Nagyon finomra őrölt az alap, semmi glitter, vagy csillogós részecskék. Fényes, metálos, szaténszerű csillogást ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

barbee0906

2019. február 17.

A legvilagosabb szinben vettem meg. Nekem az a bajom vele, hogy egy par ora utan eltunik, meg soha nem talalkoztam olyan highlighterrel, ami ezt csinalja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Squalane eo 1 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.