Pupa

Ár:   3450 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hgabi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 26.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

"Az abszolút matt szín új kifejezése! Az I'm Matt telt és mély színbe öltözteti az ajkakat. Bársonyos és rendkívül érzéki, szinte siklik az ajkakon anélkül, hogy elnehezítené vagy kiszárítaná őket, váratlan, az időnek ellenálló komfortérzettel."

Rendkívüli teljesítményt nyújtó, új generációs összetétel. Magas pigment koncentráció, rugalmasságot és könnyedséget biztosító különleges viaszok. A gazdag és krémes textúrát lágyító és hidratáló hatású vad mangó krém dúsítja.

Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabénmentes.

16 árnyalatban kapható

veci

2020. december 1.

A 073 Irresistible Burgundy van meg. Gyönyörű szín, egy húzásra teljesen fed, a csomagolásában elég rozsdás-barnásnak tűnik, de rajtam egy szép borvörös lesz belőle. Én mindig használok ajak primert az ilyen klasszikus rúzsokhoz, de azt vettem észre, hogy ez még így sem a legtartósabb, maszk alatt kifejezetten veszélyes (vannak más sötét rúzsaim, amik nem mozdulnak el maszk alatt sem). Ivástól is kopik és kissé foltosan. Alapvetően többre számítottam tőle, de egyátalán nem volt pénzkidobás. Lehet, hogy kipróbálok más színeket is, mert ahogy itt látom mindenki a mályvás színeket dícséri, talán csak ez az árnyalat nincs annyira eltalálva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 1.

LivErpool

2020. július 17.

Valami iszonyat szép! Dusty Mauve van meg (036)
Egyszerre matt, de krémes, kellemes viselet, tetszik a rózsaszínes tokja, illata olyan semleges, de semmiképp nem büdös. Legjobb tudomásom szerint állatkísérletmentes is :) Megnézek még pár árnyalatot majd belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.

Valami iszonyat szép! Dusty Mauve van meg (036)

peachyglow

2020. április 18.

Ez lett A mindennapi rúzs. A 011-es kicsit mályvás, de még nude árnyalatban van meg. Nagyon szépen terül az ajkakon, nem foltos, matt ugyan de pont annyira, hogy nem ordít az arcomról, hogy smink van rajta, hanem a klasszikus nomakeup makeup :) Krémes, nagyon picit szárít csak de alá-, és utóhidratálással kiküszöbölhető, szépen kopik. Mivel klasszikus rúzs, nem folyékony, nem várható tőle lerobbanthatatlan tartósság, de én nem is ezért vettem. Az időmúlását és az ivást kibírja, evést nem annyira, de könnyen újra felvihető. Nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 18.

browning

2020. január 25.

Nagyon-nagyon szeretem!!
Krémes és mégis szép matt. Inkább bársonyos egyébként, nem kifejezetten brutál matt, ami jól is áll a színnek: 013 mályvás, sötétebb szín.
Nem szárít és kellemes viselni, szépen kopik (nem morzsolódik, egyenletesen jön le). A pizzázást nem bírja természetesen :) Egyik kedvenc rúzsom lett!
Egyébként textúráját tekintve hasonlít a Milani rúzsokra.
(A Krémes pupa, a matt wet n wild és a milani soft matt rúzsai mellett. bár a p2 se rossz, csak némelyik elég foltosan vihető fel..)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 25.

Nagyon-nagyon szeretem!!
Egyébként textúráját tekintve hasonlít a Milani rúzsokra.

UntyuliPuntyuli

2020. január 2.

Imádom!
Krémes, nem szárít, szépen kopik.
Egy negatívum, hogy kevés színben kapható :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

Imádom!
Krémes, nem szárít, szépen kopik.
Egy negatívum, hogy kevés színben kapható :)

holczaja

2019. december 12.

Imádom a matt rúzsokat, konkrétan csak azt használok. Eddig egy olyan matt rúzst találtam, ami tényleg fenn marad a számon és szép, azonban szárítja (amúgy is nagyon száraz a szám), egy idő után nagyon darabos lesz és iszonyatosan nehéz leszedni.
Nem rég elkezdtem használni a Pupa matt rúzs piros árnyalatát és teljesen szerelembe estem. Csoda szép, tökéletesen fed, egyáltalán nem szárít, sőt még hidratál is valamennyire. A színe pont olyan, amilyennek elképzeltem, igazi dögös piros. :)
Ha gondolkozol egy matt rúzs vásárlásán, szerintem megtaláltad az igazit.. mindenképp csak ajánlani tudom! Én mindenképpen kipróbálom más színekben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

mokkalany

2019. augusztus 7.

Nem vagyok nagy matt rúzsos, de most -- hogy már lassan leáldozik a divatja (?) -- ez a formula nem hagyott nyugodni, olyan szép és kényelmes. Hétköznapra egy nude színt használok, alkalmakra kicsit sötétebbet. Nekem sem szárít, tartós, nagyon kényelmes. Néha utána kell kenni, de végül olyan, mintha minden rétegből maradt volna egy kicsi, nagyon szépen -- darabkák nélkül -- állandósul a szín. Nekem is több rúzsom és szemfestékem van a Pupától és a Mactől is, és bizony a Pupa legtöbbször ugyanolyan bámulatosan teljesít féláron is. Egyetlen nagy problémám van ezzel a termékkel, amiért 4 csillagot érdemelne: a visszafogottabb árnyalatok között nincs meleg bőrtónushoz jobban illő meleg szín, csak hűvös, mályvás, már-már hamvas rózsaszínek és lilák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

annabngr

2019. július 16.

nagyon szép termék, és használni is igazi élmény. a színek is nagyon vagányak, azonban sajnos nekem egyáltalán nem tartós, ezért sötétebb színben nem is szívesen használom, mert csúnyán kopik. ehhez azért sajnos drága szerintem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

lenizsu

2019. február 17.

Gyönyörő nude szín tulajdonosa vagyok. Nagyon szeretem viselni, mert szép. Viszont nem tartós, de legalább szépen kopik. Vigyázni kell rá, mert könnyen kenődik, és fog. Van olcsóbb matt rúzsom, ami ugyanennyit tud, szerencsére 50% kedvezménnyel vettem meg, így annyira nem bánom, hogy költöttem rá, de több színre nem fogok beruházni ebből a kollekcióból.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 17.

Lexi99

2019. január 16.

Igazi 5 csillagos matt rúzs!
Nem szárítja a számat, remekül fed, jól pigmentált, ecset nélkül is könnyen felvihető, rettentően tartós! Én vettem hozzá ceruzát is, hát az is pont ilyen minőségű, és pontoaan ugyanaz a két szín! (Rikító narancssárgám van)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

Igazi 5 csillagos matt rúzs!

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Dimethicone, Octyldodecanol, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrogenated Coco-Glycerides
Emulgeálószerek: Polyhydroxystearic Acid, Laureth-12
Szilikonok: Dimethicone, Polysilicone-11
Tisztítószerek: Laureth-12
Illatanyagok: Octyldodecanol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Carmine / CI 75470, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Red 6 / CI 15850, Red 21 / CI 45380, Red 27 / CI 45410, Red 30 / CI 73360, FD&C Red 40, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 10 Lake / CI 47005, CI 42090, CI 45370

Felületi hártya képző anyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Színezék. Barnás sárga.