Pupa

Ár:   3450 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hgabi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 26.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

"Az abszolút matt szín új kifejezése! Az I'm Matt telt és mély színbe öltözteti az ajkakat. Bársonyos és rendkívül érzéki, szinte siklik az ajkakon anélkül, hogy elnehezítené vagy kiszárítaná őket, váratlan, az időnek ellenálló komfortérzettel."

Rendkívüli teljesítményt nyújtó, új generációs összetétel. Magas pigment koncentráció, rugalmasságot és könnyedséget biztosító különleges viaszok. A gazdag és krémes textúrát lágyító és hidratáló hatású vad mangó krém dúsítja.

Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabénmentes.

16 árnyalatban kapható

mokkalany

2019. augusztus 7.

Nem vagyok nagy matt rúzsos, de most -- hogy már lassan leáldozik a divatja (?) -- ez a formula nem hagyott nyugodni, olyan szép és kényelmes. Hétköznapra egy nude színt használok, alkalmakra kicsit sötétebbet. Nekem sem szárít, tartós, nagyon kényelmes. Néha utána kell kenni, de végül olyan, mintha minden rétegből maradt volna egy kicsi, nagyon szépen -- darabkák nélkül -- állandósul a szín. Nekem is több rúzsom és szemfestékem van a Pupától és a Mactől is, és bizony a Pupa legtöbbször ugyanolyan bámulatosan teljesít féláron is. Egyetlen nagy problémám van ezzel a termékkel, amiért 4 csillagot érdemelne: a visszafogottabb árnyalatok között nincs meleg bőrtónushoz jobban illő meleg szín, csak hűvös, mályvás, már-már hamvas rózsaszínek és lilák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

annabngr

2019. július 16.

nagyon szép termék, és használni is igazi élmény. a színek is nagyon vagányak, azonban sajnos nekem egyáltalán nem tartós, ezért sötétebb színben nem is szívesen használom, mert csúnyán kopik. ehhez azért sajnos drága szerintem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

lenizsu

2019. február 17.

Gyönyörő nude szín tulajdonosa vagyok. Nagyon szeretem viselni, mert szép. Viszont nem tartós, de legalább szépen kopik. Vigyázni kell rá, mert könnyen kenődik, és fog. Van olcsóbb matt rúzsom, ami ugyanennyit tud, szerencsére 50% kedvezménnyel vettem meg, így annyira nem bánom, hogy költöttem rá, de több színre nem fogok beruházni ebből a kollekcióból.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 17.

Lexi99

2019. január 16.

Igazi 5 csillagos matt rúzs!
Nem szárítja a számat, remekül fed, jól pigmentált, ecset nélkül is könnyen felvihető, rettentően tartós! Én vettem hozzá ceruzát is, hát az is pont ilyen minőségű, és pontoaan ugyanaz a két szín! (Rikító narancssárgám van)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

Igazi 5 csillagos matt rúzs!

Thumpa84

2018. december 9.

013-as árnyalatot használom. Nagyon szeretem a színét. Nappalra nekem kicsit merész, de este bátran hordom. Huzamosabb használatnál eléggé szárít. Egész jól bírja az evés/ivás próbát, de csak küllön-külön :) Egy egész vacsorával már nem bírkozik meg.
Nekem bellülről kezd el kopni, kicsit foltosan. Ez nem túl szép, de a színe miatt nem is olyan zavaró.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 9.

kaira

2018. november 22.

Teljesen véletlen találtam erre a rúzsra. Le volt értékelve,gondoltam kipróbálom. Jól tettem.
Azóta már 4 árnyalat is van ebből a matt rúzsból.
Nagyon sok Mac rúzsom van de komolyan mondom lehet,hogy jobban meg vagyok ezzel elégedve mint a Mac-el.
Nagyon könnyű a viselése,nem szárít,nagyon komolyan bírja akár a zsíros ételt is,szépen kopik.
Gondolkozom még újabbak beszerzésében.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

Azóta már 4 árnyalat is van ebből a matt rúzsból.
Gondolkozom még újabbak beszerzésében.

moszatka8

2018. október 7.

Szép színek, tartós hatás. Átment az étkezési próbán is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

Szép színek, tartós hatás. Átment az étkezési próbán is. :)

hgabi

2018. szeptember 4.

Imádom a színeiket! A 012-s árnyalat van meg, most kaptam meg, gyorsan ki is próbáltam. Nagyon kellemes, könnyen kenhető, eddig egy evést simán kibírt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Dimethicone, Octyldodecanol, Caprylic / Capric Triglyceride, Hydrogenated Coco-Glycerides
Emulgeálószerek: Polyhydroxystearic Acid, Laureth-12
Szilikonok: Dimethicone, Polysilicone-11
Tisztítószerek: Laureth-12
Illatanyagok: Octyldodecanol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Carmine / CI 75470, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Red 6 / CI 15850, Red 21 / CI 45380, Red 27 / CI 45410, Red 30 / CI 73360, FD&C Red 40, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 10 Lake / CI 47005, CI 42090, CI 45370

Felületi hártya képző anyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Színezék. Barnás sárga.