Pupa

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: Vika, Módosítva: 2016. február 24.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Tartósan tökéletes, ragyogó és matt bőrt biztosító púder

3 féle alkalmazás:

• Magában: a tökéletesen tiszta és hidratált bőrre alkalmazva a tökéletes, matt és ragyogó „nude” hatás érdekében.
  • Smink fölé: a smink fölé alkalmazva a tartósság meghosszabbítására.
  • Igazításhoz: a nap során kifényesedő részek gyors kiigazítására: homlok, orr, áll.

Rendkívül nőies csomagolás tükörrel és extra puha applikátorral, amit a napi igazításokhoz magaddal vihetsz.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

zsonody

2022. február 8.

Jelenleg az egyik kedvenc kompakt púderem. Eléggé mattít és szerintem van egy kis fedése is, de nem ad "ragyogó" hatást - ez a púder kifejezetten mattít, de nem maszkhatású, ami nekem tökéletes. Egy idő után ez is átfénylik a zsírosabb területeken, de egészen jól bírja. Sosem szoktam használni a púderekhez adott szivacsokat, de ebben az esetben kivételesen benne hagytam és úgy szoktam bedobni a táskámba, mert azt is sikerült viszonylag jól eltalálni. A csomagolás is masszív, a felirat viszont gyorsan kopik róla, ami kicsit csúnya, de őszintén szólva ez a legnagyobb problémám a termékkel. :) Akcióban kifejezetten megéri beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 8.

vkata96

2021. november 4.

A boltban borzasztó az a vakító hideg fény, mert kb minden árnyalat egyformának tűnik. Így kicsit világos lett nekem, viszont ez nem tűnik fel, igazából úgy funkcionál mintha atlatszo lenne. Könnyen felveszi az ecset, és tart is egész nap. Kicsit fénylik csak át de csak hosszú órák után. Külön örülök neki, hogy van benne tükör, így utazáshoz is ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 4.

Tymy181

2021. augusztus 27.

Sok púdert kipróbáltam már, de ez abszolút kedvencem. A legvilágosabb árnyalat van meg nekem, ami a hulla fehér bőrömhöz nagyon jól illeszkedik. Zsírosodásra hajlamos a bőröm, de ha ezt a púdert használom, akkor szinte egész nap matt marad a bőröm. A hátránya annyi, hogy eléggé porzik, ha ecsettem viszem fel, akkor viszonylag sok termék kárbavész, így én a kis pamacsával ütögetem belel az alapozóba a púdert. A csomagolása praktikus és nagyon masszív. Újravevős termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 27.

Jujuci

2021. május 21.

Csodáááás! Végre eljutottam egy Pupa üzletbe, tőlem sajnos elég messze van mindegyik. Ezt a púdert mindenképp be akartam szerezni, és mióta megvan (2 hete) kölcsönös szerelem van köztünk. :D BB krém fölé használom. Kombinált bőrömet nagyon szépen mattítja, maszkhatás és porosodás nélkül. Szépen fed, és a színe is telitalálat lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 21.

Eszti12

2020. december 8.

Ez a púder jóval felülmúlta a várakozásaimat! Szuper a kiszerelése, praktikus hozzá a szivacs, én azt használom és könnyen felvihető vele. Nagyszerűen mattít. A bőröm szinte tökéletesnek tűnik tőle, pedig nem kevés bőrhibám van. :D Mondjuk tény, hogy alapozóval és korrektorral használom, de eddig még egyik púderrel sem értem el ilyen hatást. Sokkal tartósabb marad tőle a sminkem, napközben csak minimálisan kell korrigálnom. Kellemes érzés viselni is, nem is érzem, hogy rajtam van. Magában felvinni viszont nem ajánlom, legalábbis az én arcomon úgy borzalmasan festett, de kiegészítésként alapozóhoz szerintem szuper választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 8.

Kingus987

2020. szeptember 22.

A doboza biztonságos, erősen záródik, a szivacsa is tetszik. Jó a fedése, tartós is, de kicsit nehéznek éreztem a bőröm tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

IAlinka

2020. június 9.

Nagyon szépen fed és mattít. Én beauty blenderrel jobban szeretem bele nyomogatni a bőrömbe, ugyanis eléggé porzik, így nem érzem pazarlósnak mint egy ecsettel. A csomagolás remek, biztonságosan záródik és a mennyiség is kiadós. Ha nem viszek fel alapozót, csak a szemem alá egy kis korrektort és rá a púdert úgy is nagyon szép az eredmény. Biztosan újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 9.

Luiselotte

2019. november 20.

006 -os árnyalat van meg belőle és nagyon szeretem, teljesen illeszkedik a bőrömhöz.Közepes fedés, gyönyörű finish, nekem egész nap tart, reggelente ecsettel viszem fel, munkában esti program előtt a puffni is megteszi de lecseréltem egy másik ,szintén Pupa szivacskára ami sokkal jobb minőség mint amit eredetileg a kompakthoz adtak.
Az külön tetszik hogy SPF 15- öt tud, pigmentfoltos a bőröm itt- ott és tudom, hogy kötelező de utálok fényvédőzni főleg télen borús időben nem látom értelmét , ezzel fogom “ ellógni “ a dolgot alatta úgyis egy SPF 30- as Shiseido BB lesz 😌
Több használat után azt kell mondjam hogy simán felveszi a versenyt az előzőleg használt Chanel púderemmel( harmad áron).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 20.

glilla

2019. október 31.

Nyárra szerintem szuper, viszont a hidegebb hónapokban,mikor a bőröm szárazabb,nagyon kiemeli ezeket a száraz részeket és emiatt nem mutat szépen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

DianeLockhart

2019. július 19.

Még most tesztelem, de egyelőre szeretem. Ecsettel viszem fel, és csak azt sajnálom, hogy eléggé poroz, így minden használatkor kárbamegy egy kevés. Alapozó nélkül is ad egy egész jó természetes fedést. Hagytam, hogy az eladó rábeszéljen, hogy ne a legvilágosabbat vegyem meg, és azt megbántam, mert a nyakam így fehérebb, látszik a színátmenet...Mindegy, ez nem a termék hibája. Nem szoktam napközben újrapúderezni magam, mert egész hosszantartóan mattít, csak ha megyek valahová még munka után, vagy fontos meetingem van délután, ahol még véletlenül sem az arcom csillogásával akarok kitűnni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 19.

Hidratálók: Dimethiconol, Caprylyl Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.