Pupa

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: Vika, Módosítva: 2016. február 24.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Tartósan tökéletes, ragyogó és matt bőrt biztosító púder

3 féle alkalmazás:

• Magában: a tökéletesen tiszta és hidratált bőrre alkalmazva a tökéletes, matt és ragyogó „nude” hatás érdekében.
  • Smink fölé: a smink fölé alkalmazva a tartósság meghosszabbítására.
  • Igazításhoz: a nap során kifényesedő részek gyors kiigazítására: homlok, orr, áll.

Rendkívül nőies csomagolás tükörrel és extra puha applikátorral, amit a napi igazításokhoz magaddal vihetsz.

glilla

2019. október 31.

Nyárra szerintem szuper, viszont a hidegebb hónapokban,mikor a bőröm szárazabb,nagyon kiemeli ezeket a száraz részeket és emiatt nem mutat szépen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

DianeLockhart

2019. július 19.

Még most tesztelem, de egyelőre szeretem. Ecsettel viszem fel, és csak azt sajnálom, hogy eléggé poroz, így minden használatkor kárbamegy egy kevés. Alapozó nélkül is ad egy egész jó természetes fedést. Hagytam, hogy az eladó rábeszéljen, hogy ne a legvilágosabbat vegyem meg, és azt megbántam, mert a nyakam így fehérebb, látszik a színátmenet...Mindegy, ez nem a termék hibája. Nem szoktam napközben újrapúderezni magam, mert egész hosszantartóan mattít, csak ha megyek valahová még munka után, vagy fontos meetingem van délután, ahol még véletlenül sem az arcom csillogásával akarok kitűnni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 19.

magdalena047

2019. május 3.

Smink fölé használom, szerintem nagyon jó. Sokára fényesedik át, a szivacsával használom. Mattít és jól fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Rmalna

2019. április 8.

Nekem nagyon sokáig kitartott és tényleg jól záródik a doboza.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

Nekem nagyon sokáig kitartott és tényleg jól záródik a doboza.

zeany

2019. február 20.

Szeretem, maszkhatás nélkül mattít, ecsettel szebb nálam az eredmény, mint a szivacsával.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 20.

gyumocs

2019. január 23.

Szuper kis púder, szerintem jól fixál és mattít is, bár nap végére átfényesedik. Külön kiemelném a csomagolást, strapabíró, nagyon jó az anyaghasználata. Nekem majdnem 1 évig kitartott napi használat mellett. Már a vége felé is simán be lehet dobni a táskába, nem nyílt volna ki. Egyszer visszatérek majd hozzá. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

derienart

2019. január 5.

Ez a legjobb púder, amit valaha használtam, biztos újra veszem, ez nekem A púder. Nagyon selymes hatást ad, szépen mattít (de nem brutálmatt), egységes de nem mű színt ad az arcnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

OttAnett

2018. november 16.

Nem az igazi! Hamar fénylik a bőr utána, de a csomagolását nagyon szeretem, praktikus!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 16.

VelvetTeddy91

2018. október 17.

Nagyon korrekt púder, édesanyámmal együtt használjuk, ő is imádja. Mindent tud, amit egy púdernek tudnia kell. Nem csinál poros, nyanyás arcot, szépen fixál. Ára is egész baráti. A nagyon csúnya összetevőkkel telepakolt Max Factor púdert cseréltük le erre, szóval pluszpont még az is, hogy ennek a terméknek bőrbarátabb összetevői vannak.
Kétszer is újravásároltuk már.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

Kétszer is újravásároltuk már.

Mancsoska

2018. szeptember 26.

Nagyon finom púder hatalmas kiszerelésben. A csomagolása praktikus, szeretem, hogy van benne egy nagy tükör és eléggé strapabíró is, bátran bedobom a táskámba. Ha csak az alapozómat púderezem le vele egy nagy ecsetet használok, amikor természetesebb sminkre vágyom a primerem tetejére a saját kis pamacsával kenem fel, közepesen erős fedést ad. A funkcióját is jól betölti, szépen mattít, ez a mattság viszonylag sokáig tart,de azért nap végére átfényesedik az arcom. A színe is tökéletes, több árnyalat közül is lehet választani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Hidratálók: Dimethiconol, Caprylyl Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.