Pupa

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cicafun, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 1.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Láthatatlan porpúder

A mikropigmentek és az ultrakönnyű gömb alakú púderek innovatív kombinációja természetes ragyogást ad a bőrnek: csökkenti a bőrhibákat, tökéletesen egyenletessé teszi az arcbőrt. A pehelykönnyű textúra hidratáló hatásáról ismert gyapotmag- kivonatot tartalmaz, és tökéletesen illeszkedik az arcbőrhöz, “meztelen bőr” hatást keltve. Vékony rétegben felvíve a sminkre fixálja és tartósabbá teszi azt. Kifinomult kivitelezés tükörrel és puha applikátorral.

Kettős használat:

• önmagában: vidd fel vékony rétegben a tökéletesen megtisztított és hidratált arcbőrre a tökéletes meztelen bőr hatás érdekében.
  • a smink fölé: vidd fel vékony rétegben a sminkedre, hogy egész nap tartson.

4 árnyalatban kapható porpúder, mely minden bőrtípushoz igazodik, és 2 gyöngyházfényű árnyalat, melyekkel kihangsúlyozhatod az arc fénypontjait.

Alacsony allergiakockázat. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabén mentes.

googles

2019. augusztus 31.

06-os csillogo arnyalatban szereztem be.
A tokja kicsit ormotlan.
A puff, vagy fogalmam sincs, mi a neve, nem igazan minosegi, hanem csak egy szimpla szivacs.

Ez a puder 4000 ft feletti aron van, a Trend it up 184 days hasonlo Bake to Dew fixalo pudere teljes aron 1600 ft, de 800-ert szortak.

Igy hiaba nem mindenki pontoz ar-ertek aranyra, szerintem epp ez az, ami szamit. Ez draga es nem rossz, de igenyesebb a dm pudere es joval baratsagosabb az ara.

Tehat a Pupa csak 4 pont, mert az alapozora hasznalva egesz jol fixalt es szepen csillog.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 31.

06-os csillogo arnyalatban szereztem be.
A tokja kicsit ormotlan.

lenizsu

2019. február 17.

Egy árnyalat volt, ami látszólag igazodott hozzám. Szerettem volna egy gyöngyházfényű púdert, mert fényes szemhéjpúderhez és ajakrúszhoz azt kedvelem magamon. Ez a termék azonban nem gyöngyházfényű, hanem durván csillámos. Alkalmazása esetén random helyeken felragyog a csillám, a gyöngyházfénytől viszont nagyon messze van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 17.

makrancos

2018. augusztus 10.

Pupa hívő vagyok, de ez nagy csalódás volt. Biztosan nem veszem újra, sőt messze elkerülöm. Sminkmesterek használhatnák az arc öregítésére!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Zituska77

2018. július 23.

Bevallom őszintén, én képtelen voltam használni ezt por állagú púdert, pedig nem ma kezdtem a sminkelést. Mikor megvettem, nagyon dizájnosnak és csajosnak tűnt ez a kiszerelés, ám amikor elkezdtem használni... A hálószobában minden púderes lett :-D Elhasználtam, mert egyébként egy nagyon jó termék és végül is nem ő tehet róla, hogy én alkalmatlan vagyok a használatára. Nyilván a kompakt változatát vettem meg legközelebb :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

gyik

2018. április 30.

A gyöngyházfényűek csodaszépek, de a simák is jónak tűntek a boltban. Nagyon finom, apró szemcsések, könnyűek. Feltettem egy 007 fényes árnyalatút az eladó termékek közé, mert mostanában babázok és alig sminkelem magam, ha igen, akkor is csak nagyon alap hangon. Kár lenne érte, ha nem használnám és csak a fiókban csücsülne, mert arcra és testre is lehet használni, gyönyörűen kiemeli barna bőrön pl. a kulcs csontot stb. Aki teheti próbálja ki nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 30.

Pupi1984

2017. szeptember 22.

Ezt a cuccot is Olaszországban sikerült megvennen kemény 7.90 Euróért! Vettem 4 dobozzal (mert ajándéknak is jó), de megtartom! Alapozó fixálására kiváló, nincs erős fedése ezért aztán semmi maszkos hatása nincs! Természetes pofázmányom van a használatával! Hozzá teszem macerás használni, de egy pontot sem vonok le, mert maga a termék kiváló és ez a legfontosabb! Számtalan méregdrága sminkem volt, ami mutatós volt, de sz...t sem ért! Ha elfogy biztos újraveszem! Úgy látom a magyarországi ára sem vészes, szóval aki egy könnyed púderre vágyik , annak ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Zsancica

2017. szeptember 1.

Szerintem nagyon jó kis laza állagú, könnyed púder. Nagyon tetszett, hogy több árnyalat volt belőle, én a legsötétebbet választottam. Olyan kellemes illatúnak találom a púdert, természetesnek. A csomagolás gyönyörű, de hát ezt megszokhattuk már a Pupa-tól. :) Én alapozó fixálására használom, szép a végeredmény :). Az egy csillag levonást arra kapja, hogy nehéz kiszedni a dobozból vagy én nem is tudom, hogyan lehet ezt normálisan... szórogatni kéne mint egy hintőport a lyukacskákon? Hm... mindenesetre legalább nem tud az ember túlzásokba esni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

ancsi97

2017. augusztus 21.

Már sokszor próbálkoztam vele de valahogy még mindig nem jövünk ki jól. Igen,igen van fedése,de kevés ideig és rondán beleül az arcomba. Az egész maszk hatású lesz :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

messalinam

2017. január 21.

Gyöngyházfényű árnyalatban vettem,alkalmi sminkek kiegészítőjeként használom. Nagyon könnyed textúrájú,kellemes porpúder. Kicsit nehéz kivarázsolni a dobozból,fe mivel csak ritkán használom,így belefér... Kellemes csillogást biztosít,nem ízléstelen,hanem visszafogottan ragyogó sminket lehet vele elérni. Highlighterként nem próbáltam,de nem hiszem,hogy alkalmas lenne elérni azt a hatást,mint egy kifejezetten highlighterként kidolgozott termék. Ééés számomra a legfontosabb körülmény: nem szárít!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

eniko04

2016. október 15.

Nem tudom miért nem a compact változatát vettem meg... Kicsit nehézkes kirázogatni a port a dobozból, de egyébként a termék nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

Hidratálók: PEG-10

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A gapot kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevő egyik gyártója szerint a gyapot kivonata védi a bőrt, támogatja annak barrier funkcióját és még enyhe antibakteriálisa hatása is van, ezeken kívűl vitamin tartalmú készítményekben szolubilizáló szerepet is betölthet.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.