Pupa

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pocok1972, Módosítva: 2019. február 28.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Pirosító-bronzosító-highlighter

Ár: 2700 ft , Eladó: ANDREAA
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: ajánlott posta, foxpost vagy személyesen átvehető Nyíregyháza Korzónál
Pupa Luminys Baked All Over - 06
Ár: 3000 Ft , Eladó: Lunacska
Állapot: Új, bontatlan (2 hónapja érkezett a PUPA oldaláról) , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Budapesten XVI.ker., utalás után postazok vagy kuldom Foxposttal.

Augmentin

2020. december 9.

Azt írja, hogy már nem gyártják de az üzletekben és online is kapható még. Tényleg egy csoda, mindig megkérdezik, hogy mit használok. Nagyon nagyon kiadós, és használható púdernek, pirosítónak, szemhéjra. 06-os coral színű a legszebb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 9.

barbigirl21

2020. október 8.

Ez valami csoda! A Lovely olcsó, szuper highlighterét használtam, tartós volt, de mégsem az a "wow"-hatás. Szemeztem már a Pupa gyönyörű highlightereivel, de egy sima aranyfényű termékre sajnáltam mindig 5000 Ft-ot. A bronzereikkel ugyanígy voltam. Na de aztán megláttam ezt a terméket, és legutóbbi szülinapomra féláron meg is vettem. Életem vásárlása :D Még teljes áron is megérné, mert teljesen 2 in 1, sőt, annyira karakteres a színe és annyira pigmentált, hogy még pirosítót sem nagyon használok, mióta megvan. A sötétebb barnával szépen tudom hangsúlyozni az arccsontom, a világos fényessel az orrom hegyére és a szívvonalra szoktam pöttyinteni belőle a teljes ragyogásért alkalmi sminkekhez. Ha pedig csak egy sietős "nomakeup-makeupot" dobok fel, egyszer-kétszer végighúzom a (Pupa) kontúrecsetet a teljes palettán, felviszem az arcomra a (Pupa) BB - krém fölé, és estig tartó természetes ragyogást kapok :) Nem is tagadom, hogy a rajongójuk vagyok :D :D Nem csalódtam egy termékükben sem eddig :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 8.

Dorka.

2020. június 27.

Már a második árnyalatot veszem újra és imádom. Én összekeverem a színeket, és pirosítónak, bronzosítónak használom a legtöbbet, de vész esetén előfordult már, hogy a szemem felé is tettem belőle.
Elég világos a bőröm, így a 05 árnyalata csak nyáron jó nekem, pedig imádtam.
Most a 06-ost használom, amiatt, mert azzal télen is tudok mit kezdeni, de a 005ös az igazi szerelem :D
Fontos az is, hogy nagyon tartós, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

Elég világos a bőröm, így a 05 árnyalata csak nyáron jó nekem, pedig imádtam.
Fontos az is, hogy nagyon tartós, sokáig elég.

Kangaroo89

2019. január 10.

Évek óta nagy PUPA rajongó vagyok, így nem csoda hogy a 03-as árnyalata ennek a bronzosítónak körülbelül 6 éve a sminkcuccom egyik alapdarabja, amíg gyártják ezt fogom használni. Nagyon sokan kérdezik, mit használok, annyira ragyogó hatást kelt a bőrömön, nekem télen-nyáron bevált, bármikor használható. Egy kicsit "hullik" a csillám, de emiatt sem tudok igazán pontot levonni tőle, hisz ezért működik ilyen jól az arcbőrön, mert teletolták cuccal az egészet, így szinte highlighter-bronzosító 2in1. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

verocska

2018. november 15.

Sajnos az en boromon egyaltalan nem mutat, hiaba kenem fel vastagabb retegben. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 15.

ritazsofia

2018. január 3.

Nagyon szeretem, télen-nyáron ezt használom, mert a színek keverésével a napsütötte és a hófehét bőrszínen is ügyesen lehet használni. Viszonylag tartós, és tényleg gyünyürű, egy éve használom napi szinten, és még mindig a fele megvan...csak ajánlani tudom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

mokkalany

2017. november 2.

A rózsaszínes-barnás van nekem is, és nagyon szeretem. Még a leghalványabb matt rózsás szín is egészséges pírt ad, a bronzosító és highlighter csíkkal keverve pedig izgalmas, ugyanakkor természetes hatást kölcsönöz. Szerettem volna teljesen bio pirosítót, amely mindhármat tudja, de elég poros hatásúak voltak az arcomon, úgyhogy egyelőre kénytelen vagyok békét kötni azzal a két piros pöttyös összetevővel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

Hatshepsut

2017. május 12.

A rózsaszínes árnyalatát szereztem be, nagyon szépek a színei, tartós, az arcomat üdévé és frissé varázsolja! Az ára is baráti, nekem bejött! Külön-külön és együtt is használható, így sosem unja meg az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 12.

Acetaldehid

2016. december 22.

Nagyon jó kis termék, szeretem benne, hogy télen-nyáron jó az arcomra a kialakításnak köszönhetően, plusz szépen építhető, így alkalmakra és hétköznapokra is tökéletes. Újravenném, bár most nincs a listámon a beszerzése. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 22.

Jillian

2016. szeptember 2.

Eredetileg egy sima highlightert és mellé egy bronzosítót kerestem, amikor a boltban dolgozó lányok ezt a kis csodát ajánlották, amiben minden megtalálható.
Ami miatt nagyon szeretem ezt az all overt, azaz, hogy együtt, és külön-külön is nagyon jól használhatóak az egyes árnyalatok, és egész tartósak is.
(igaz én ált. rakok rá fixáló púdert, vagy extrémebb esetekben fixáló sprayt is)
Viszont ár-érték arányban jelenleg az egyik legjobb termék, csak ajánlani tudom! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.