Pupa

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: liele, az összetevőket feltöltötte: anitanatalia, Módosítva: 2016. február 24.

Kiszerelés:   2,8 ml
Lelőhely:   Pupa márkaboltok

A korrektor 5 növényi kivonatot tartalmaz, mely ragyogóvá varázsolja az arcbőrt és eltűnteti a sötét karikákat.

messalinam

2017. október 1.

Nagyon akartam szeretni,de sajnos nem vált be... Nehezen tudom eldolgozni,az ecsettel nem is sikerül. Ha valami fedést akarok elérni,akkor olyan mennyiséget kell használnom,ami már garantáltan beleül azokba a ráncokba is,amikről nem is tudtam,hogy léteznek... Plusz úgy érzem,hogy szárítja is a szemem alatti részt,pedig kifejezetten erre a részre ajánlották. Hogy ettől majd ragyogni fog. Hát sajnos nekem nem ragyog,sőt... Kizárólag az elegáns csomagolás és a márkahűségem menti meg a totális lehúzástól...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 1.

virnajnifr

2017. május 30.

Szépen lehet dolgozni vele, viszont a kiszerelés számomra nem praktikus, sokáig tart, mire elfogadható mennyiség jön ki belőle, meghosszabbítja a sminkelési időt. Fedése csak nagyobb mennyiség felhasználásával szép.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

FannerManner

2016. szeptember 28.

Az egyik kedvenc korrektorom lett! Szépen lehet vele dolgozni, gyönyörű természetes hatást érhetünk el! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

nyafatka

2016. január 11.

01 árnyalat: jó a fedése, fáradt szemet is szépen eltünteti. Highlithernek valamint korrekt írnak is kiválló, ha nincs szükség erősfedésre. Hozza a nagytesó YSL színvonalát negyed áron...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

BonnyBunny

2014. október 23.

A Marionnaudban vettem az eladónő tanácsára Glamour napokon.
Nem vagyok vele elégedett. Nagyon gyenge a fedése, highlighternek se vált be, abból pl.: Sleek Glisten me-je 100x jobban teljesít, plusz nekem az alapozómra téve nagyon nehéz eldolgozni.
Megválnék tőle, látom itt több embernek is bevált. Néhányszor használtam,

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 23.

A Marionnaudban vettem az eladónő tanácsára Glamour napokon.
Megválnék tőle, látom itt több embernek is bevált. Néhányszor használtam,

Pöti

2013. december 12.

Karikás szemű leányzó lévén nagy korrektor felhasználó és próbálgató vagyok... Az igazit még nem találtam meg, de ez az én karikáim hibája, nem a termékeké. Ami igazán jó a szememre, az baromi drága (YSL Touche Eclat), így ennek keresek mostanában alternatívát. Véletlen akadtam erre a gyöngyszemre, bár elég tudatosan keresgélek fénykorrektort.. Az ára barátibb (4690 Ft), a teljesítménye közelíti a nagy tesót... A kettő közti alapvető különbség számomra az, hogy ebből a legvilágosabb sárgás, mig a másikból rózsás árnyalatú és a Touche Eclat sokkal jobban szórja a fényt.. Úgy mentem oda a Pupa pulthoz, hogy fénykorrektort keresek, erre az eladó lány rá akart beszélni a highlighter tollra... Szerencsére időben észbe kaptam, és ezt a kis drágát vettem meg. Mindenképpen tudom javasolni, mert szépen felfrissíti a tekintetet, kevés kell belőle. Én még szoktam belőle tenni picit az orrnyergemre is, meg az orcáimra, ha nincs kedvem külön highlighterrel macerálni.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 12.

Veronika

2012. június 12.

Én szerettem ezt a korrektort!
Fedése is jó volt,habár szerencsére nekem nem nagyon van mit elfedni,de megvoltam elégedve vele nagyon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 12.

Én szerettem ezt a korrektort!

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Propylene Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Szúrós csodabogyó kivonat. Szájon át bevéve hatásos lehet ödéma ellen. A bőrön alkalmazva talán gyulladáscsökkentő hatása van.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.