Best of Beauty 2019

Pupa

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Funnyface, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Hosszantartó, automatikus szemceruza

Abszolút kenhetőség és extrém tartósság. Precíz vonalalat lehet vele húzni, színei intenzívek, tökéletesen illeszkedik a szemhéjhoz. Vízzel, hővel, nedvességgel szemben ellenálló, nem kenődik el. Ceruzahegyezőt tartalmaz.

1000 Ft - Pupa Made To Last Definition Eyes Szemceruza 502
Ár: 1000 Ft , Eladó: Dodicsenko
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy Foxpost
cicukacukika

2019. január 14.

Gyönyörű árnyalatokban kapható, én egészen sötét lilát vettem belőle. Némi problémát okozott először kihúzni a szemem vele, úgy éreztem nem kenődik rendesen, de utána beindult. Tartós, nem kenődik el. Teljes áron kicsit drágállom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 14.

Aleysa

2018. december 7.

Kicsit féltem, mert korábban vettem már pupa ceruzát ami használhatatlan volt. Taupe árnyalatban vettem meg, de rohadt nehéz döntés volt :-D elképesztő színek vannak ceruzákból,kb a felét megvenném.
No de ez a kis aranyos jó vétel volt. Valóban nem nagyon kopik, de én vízvonalra nem nagyon használom. Szempillatőben működik, fenn marad, nem mászik el. Teljes áron picit sokallom, de akcióban megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 7.

orsipanka

2018. október 15.

Vízvonalra keresek kék szemceruzát, ami estig kitart. Eddig egy 100 Ft-ért vásárolt noname szemceruzát használtam, ami tökéletes volt, csak 7-8 év napi használat mellett elfogyott. Ez eddig életem legdrágább szemceruzája, ezért magasak az elvárásaim. Vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban. A világos türkizkék be sem fogja a vízvonalamat, a sötétebb kék (403) már befogja, néha kitart estig, máskor viszont nyomtalanul eltűnik. Nem vagyok vele elégedett, főleg nem ennyiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

mpn

2018. május 27.

Sötétbarna árnyalatban van meg, hétköznapokra és alkalmakra is kitűnően használható! Könnyen satírozható, egész nap tartós. Annak ellenére, hogy vízálló, a Garnier rózsaszín kupakos micellás vize könnyedén leszedi. Az ára kicsit soknak tűnik, de hosszútávon kitart és nem okoz csalódást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 27.

mokkalany

2018. április 29.

Ebből a taupe árnyalat nekem létszükséglet. Bármilyen szemhéjpúderhez vagy krémes szemfestékhez. Ha nem használom a végén lévő kis hegyezőt, akkor is vékony és preciz vonalat lehet vele húzni. Ezer csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 29.

movedtoaustria

2017. április 28.

Eddig amit kipróbaltam vagy megvettem a Pupától nem okozott csalódást. Ezert is szeretem, hogy mindent ki lehet az üzleteikben próbálni, mégis biztos, hogy még fel nem bontott terméket viszem haza. Az ecseteiktől nem vagyok elájulva, de abból nem szenvedek hiányt. Az eladók többnyire segítőkészek és kedvesek.
A ceruzáról: nagy a színválasztèk, remek tartóssága van száradás utan, viszonylag puha igy konnyen felvihető, de egy fokkal lehetne még krémesebb. Nekem sotetbarna van, szep a színe, utazáshoz kivalo hisz automatikus ceruzarol van szo. Hatranya hogy nem hegyezheto de kis gyakorlassal lehet vekony vonalat is huzni vele. Lehet beszerzem feketeben is bar en barna parti vagyok a kek szemem miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

Ildika76

2016. december 3.

A 302-es (Intense Aubergine) sötétlila árnyalatú, leheletnyit csillámos ceruza az első darabom ebből a termékcsaládból...és biztosan nem az utolsó! Használata nagyon kényelmes: kellően puha, ugyanakkor ahová húzod, ott marad...nem mászik, nem maszatolódik és nem is karcol használat közben. Viszont épp ezért érdemes nem ezzel gyakorolni, ezt kár lenne arra pazarolni :) Nekem a mindennapok során csak a szemem látszik ki a munkaruhából és így fontos, hogy az szépen sminkelt legyen. Ebben biztos partner ez a ceruza! Csomagolása tökéletes, én ezt a fajta szemceruza csomagolást szeretem a legjobban, amikor csak kitekered egy picit és nem kell hegyezni. Azon túl, hogy újravevős, már tudom, mely színek lesznek azok, amelyek hazajönnek velem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 3.

timilla

2016. november 15.

Friss beszerzés Joy-kuponnal, és nagyon elégedett vagyok vele. Tartós szemceruzában ritka az olyan, ami elég puha is, magyarul nem kell vele kiszúrni a szememet, mire látszik a bőrömön is. Ez a kis Pupa tökéletes állagú, gyönyörű színű (nekem egy aranyos barnám van), és ha egyszer megszáradt, nem mozdul a helyéről. Szerintem fogok még más színt is venni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 15.

Funnyface

2016. augusztus 18.

Akcióban megvettem a korábbi verzióját lila színben. Azzal a lendülettel vittem is vissza, mert nem fogott. Levásárolhattam, így megvettem az új verziót, ami krémes, és könnyen kenhető. Szerencsére, ez nagyon jól működik, nem bántam meg a cserét. Szép a színe, és megfelelően tartós. Magas a pigemtáltsága, nem kell oda-vissza rajzolgatni vele, hogy látszódjon végre valami. A lila és kék pigment enyhén irritálja estére a szememet, sajnos ennél is megtörténik, emiatt nem használom minden nap. Később, ha elfogy a mostani YR kék szemceruzám biztosan ebből veszek másikat. Nem tudok lemondani a színes szemceruzákról...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

orchidea8627

2016. augusztus 13.

Szuper ez a szemceruza.
Kellően puha, satírozható, viszont ha megszárad nem moccan a helyéről.
Még csak egy színem van belőle, de már kinéztem 2 másikat is, előbb utóbb több szín is hazajön belőlük, nagyon megszerettem.
A színskála is elég széles, remek termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

Szuper ez a szemceruza.
Kellően puha, satírozható, viszont ha megszárad nem moccan a helyéről.
A színskála is elég széles, remek termék.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.