Pupa

Ár:   5220 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: murczinodett, Módosítva: 2018. április 16.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Bőrtípus:   Normál

Extrém tartású alapozó, abszolút kényelemérzet. Oil free. Minden bőrtípusra.

RKBrigi

2021. július 11.

Az itteni értékelések alapján vettem meg, nagyon tartós alapozó és szépen is fed. A problémám annyi volt vele, h a nagyon világos arcbőrömre nem igazán találtam meg a megfelelő árnyalatot belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 11.

Babra.

2021. június 16.

Sokáig használtam, ez volt a kedvenc alapozóm mert tényleg jól mattította az arcom. Nem tudom miért, de csak jóval később vettem észre, hogy napközben eléggé oxidálódik és a rózsaszínes porcelán (a legvilágosabb) árnyalat narancssárga foltos lett az arcomon. Attól kezdve nem vettem újra, azóta is keresem az igazit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 16.

Dorcsi12

2021. április 8.

Az itteni értékelés alapján vásároltam meg, de sajnos valahogy az arcomra kenve foltosan mutat. Ráadásul nekem az illata is borzalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

lookingforperfectfoundation

2021. március 1.

Több mint egy éve használom napi szinten ( nyár kivételével). Szépen fed, tartós, megbízható. Még rajtam is matt marad olyan 5-6 óra múlva, utána kicsit elkezd fényesedni, de átitatom száraz zsepivel, és megint szuper) Nekem eddig az összes alapozó amit valaha próbáltam 3-4 óra múlva durván csillogott a homlokomon. Természetesen mindig púderezek reggel alapozás után.
Viszont ahogy a bőröm változik ( aging) , most valahogy azt érzem, hogy nem kívánom ezt az erősebb textúrát, elkezdett beülni a ráncokba, és mintha picit öregítene mostmár ez a formula. Azonban mindig visszatérek rá, mert hiába próbáltam akár drágább, akár vékonyabb fedésű alapozókat, azoktól diszkógömb az arcom... Ja, és a legontosabb! Ez nem okoz pattanást, nem úgy mint a Lancome alapozók, vagy akár mint az EL DW ( legnagyobb bánatomra. :( )
Aki keres egy matt alapozót, ami tartós, és szép a fedése, nem fog csalódni! :)

**UPDATE**
Voltam arckezelésen, amitől sokkal szebb a bőröm. Úgy próbáltam ki, hogy ujjal nem pedig ecsettel vittem fel az alapozót, és nagyon szép így, nem öregít, ahogy fentebb írtam. :) Továbbra is ez marad a kedvenc alapozóm, mert minden elvárásomnak megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 1.

Aki keres egy matt alapozót, ami tartós, és szép a fedése, nem fog csalódni! :)

**UPDATE**

Birkin22

2021. február 20.

Nagyon szeretem ezt az alapozót, szép végeredményt hoz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

Nagyon szeretem ezt az alapozót, szép végeredményt hoz.

Kokusztej

2021. február 3.

A szemem alatti ráncokba meg gyűrődésekbe nagyon beleül, hiába használok primer-t és / vagy korrektort alá. A fedése közepes, ha pirosasabb a bőröm az enyhén átüt. Pár órán keresztül tart csak. Nekem olajos/zsíros bőröm van, arra ezt nem ajánlom. A pozitívum az, hogy sokáig elég egy üvegnyi és szép a színe is. Száraz vagy normál bőrön szépen működik. Plusz pozitívum, hogy rengeteg árnyalat van sárgás és rózsaszínes undertone-al is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 3.

vadri1

2020. október 13.

Update: Az apró ráncokba nagyon megül, az én eleve száraz bőrömnek a hátrányait emelte ki. Végül nem vettem újra, pedig nagyon sok reményt fűztem hozzá, ezért 1 csillagot levonok.

Állaga elsőre számomra ijesztő volt, ellenben felkenve nagyon szépen egységesíti a bőrt és nem nehezíti el. Plusz öröm, hogy végre egy alapozó, ami nem szárítja a bőrömet. Fedése nagyon szép, tartós. Rövid ideje használom, de egyelőre nagyon szeretem. Ár-érték arányban meg abszolút tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

yokkoa

2020. szeptember 14.

UpD: áprilisban nagyon lehúztam, nem tudom miért nem voltunk békében, azóta a kedvenc alapozóm lett. Sikerült jobb árnyalatokban is beszerezni. Talán a bőröm volt rosszabb állapotban, vagy nem a megfelelő púdert használtam rá, nem tudom. De most abszolút béke van! Primerre pöttyözöm, vizes blenderrel ütögetem a bőrömbe. Fixálom a szükséges helyeken pupa sports addicted púderrel és sminkfixálóval. Jóban vagyunk! Az árát sokallom "csak", de a weboldalon find your match kedvezménnyel bármikor lejön 20%, vagy érdemes megvárni egy 50eset is!

Ápr. Nekem abszolút nem vált be. Szintén pupás bb+primerre alapra felhordva, két rétegben építve is csak közepes alatti fedést sikerül belőle kiimádkozni. Gyorsan kopik úgy, hogy még púderrel és The Body Shop sminkfixálóval is fixálom. És persze pont a kritikus területekről (pattanás utáni hegek) kopik le először. Nagyon gagyi. Kézzel hordom fel? Vagy előkészített blenderrel? Tökéletesen mindegy. Alappal? Alap nélkül? Ugyanaz. A no-name, kozmetikustól vett, lengyel alapozóm, ennek 2/3 áráért ezerszer jobb volt (csak sajnos kivonták a forgalomból). Az állaga jó, ennyi jót tudok róla mondani

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

kaluluh

2020. augusztus 11.

Nekem nyári évszakra ez a tökéletes alapozó eddig. Ecsettel nagyon szépen ellehet dolgozni és egyenletes,szép bőrfelszínt varázsol. Azonban mikor picit szárazabb az arcom sajnos kiemeli a kis repedezéseket, hiába használok előtte primert. Ezek ellenére én bátran ajánlom azoknak, akik nyáron szeretik a könnyed, közepes fedésű alapozókat. Én személy szerint nem is érzem hogy az arcomon lenne, továbbá érzékeny nyári időszakban nagyon a bőröm, és egyáltalán nem generált esetleg több hibát (pattanást) az arcomra. Ára is igen pénztárca kímélő, szerintem megér egy próbát ha kombinált bőröd van. Azonban nem hinném zsíros, vagy szára bőrön megállna a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

stylo

2020. július 7.

Képtelen vagyok használni. Valahogy szétesik az arcomon. A vivőanyagait elnyeli a bőrőm, a pórusaimba meg beleül egy ilyen púderszerű rész. Akármivel próbalom eldolgozni, nem lesz egyenletes. Az ecset nyomai latszanak az arcomon. A csuklomon es a kezfejemen probaltam, ott vhogy mas kepet ad. Kentem ala mindet. Primert, kremet, semmit, szerumot, zselét. Mintha szétvalna rajtam. En nem ertem ezt. A szine bejonne pedig, a fedese is jonak tunne a kezemen probalva. Vmit en nem csinalok jol? Miota az eszemet tudom, sminkelek, de ilyet..... Erdekes...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 7.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.