Pupa

Ár:   5220 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: murczinodett, Módosítva: 2018. április 16.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Bőrtípus:   Normál

Extrém tartású alapozó, abszolút kényelemérzet. Oil free. Minden bőrtípusra.

Ár: 3500 , Eladó: pandarin
Állapot: 1 pumpálás hiányzik belőle, doboz is van hozzá., Helyszín: Debrecen, fizetés: --
Zood

2019. január 30.

Nem a legpraktusabb kiszerelés de, a lényeg hogy valóban fed és sokáig bírja. Nem csillog az arcom pár óra múlva. Az állaga nehezebb mint az átlag alapozóknak ezért sem jön le hamar. Az ára kicsit sok, de ha különlegesebb esemény van akkor ez a tuti. Valóban alkalmazkodik a bőrhöz és matt hatása van.

Zood
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

catpeach

2019. január 29.

A tökéletes alapozó az én problémás bőrömre. Nem fénylik át, nem gyűlik össze csomókba, nem zsirositja a bőrt. A szinpaletta nagyon széles, mindenki megtalálja a neki való árnyalatot. Csak ajánlani tudom. Nem kell sok belőle, igy sokáig kitart.

catpeach
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

FabianFanni

2019. január 26.

Buliztam benne már sokszor, mindig megállta a helyét, de őszinte leszek Catrice-ben sem csalódtam ilyen tekintetben és nagy az ár különbség.

FabianFanni
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

mandie

2019. január 13.

A fedése természetes, az állaga is kellemes és tartós. Eddig a L’oreal True match alapozóját használtam, de erre megérte leváltani.

mandie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

Bereibi

2018. november 15.

Az üzleben ezt ajánlották a tartós matt hatás érdekében. És nem csalódtam! Remekül fed, könnyű vele dolgozni és egy át bulizott éjszaka után is matt hatást biztosít! Kedvenc <3

Bereibi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

mautika

2018. november 8.

Igazi porcelánbaba bőröm lesz tőle. Tartossagara sincs kifogásom. Egy nagyon kedves eladó hölgy szint is segített választani szóval nekem tökéletes.

mautika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 8.

tinyblackpaw

2018. október 23.

Vegyes érzéseim vannak ezzel az alapozóval kapcsolatban. Egyfelől a legvilágosabb árnyalat (010) is kissé sötét a bőrömön, másrészt erre még jön egy kis oxidálódás is ami enyhén narancsos-sárgás színbe hajlik át. A textúra nem rossz, az eldolgozhatóság viszonylag könnyű és annak ellenére, hogy nagyon olajosan fénylő szokott lenni a bőröm meglepően matt finisht adott, ugyanakkor a száraz részeket igencsak kiemelete. A fedése gyenge közepes, építgetni semmilyen alapozót nem szeretek mert szerintem természetellenes hatású, viszont jelenpillanatban ez a fedés is elég volt. Tartóssága körülbelül 5-6 óra, ha hozzáér valami könnyen lejön a bőrről. Mindent egybevetve nem a legrosszabb alapozó amit próbáltam de első használatra nem hozta be a felé intézett elvárásaimat mivel a lényeg pont a lerobbanthatatlan extrém tartás lett volna. Továbbra is kísérletezgetek vele, de ezért az árért többet vártam volna.

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Lillu14

2018. augusztus 15.

Amilyen népszerű és amennyire nehezen lehetett beszerezni, nekem akkora csalódás volt. Nekem fénylett tőle a bőröm és nem is fedett túl jól, ahhoz képest meg sajnos túl drágának találom.

Lillu14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

hanna9606

2018. július 16.

Ez az első alapozóm, nemrég vettem de máris imádom. Könnyű vele dolgozni, szépen fed, az illata csodás, szerintem pont megfelelő kezdők számára. A tartóssága nagyon jó, nincs maszk hatás sem, olyan mintha ott se lenne mégis tökéletesíti a bőröm. A hölgy az üzletben segített a színben, és a legvilágosabb tényleg pont olyan mint az arcszínem. Imádom.

Update: Mikor az első üvegem elfogyott nem vettem újra, egy MAC alapozóval próbálkoztam meg. Sajnos nekem az az alapozó túl sok a bőrömre, ezért újra vettem ezt az alapozót. Nem bántam meg. Másodjára még jobban is tetszett, mint első látásra, pedig akkor is imádtam. Hétköznapokra csodás (alkalmakra és estére azért a MAC a nyerő), szépen egységesíti a bőrt és nem ül be a ráncokba sem. Ha lehet 6 csillagot adnék.

hanna9606
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

BLili

2018. július 13.

Látom, hogy 90 vélemény alapján majdnem csillagos ötös az értékelése, de nekem ez volt életem legrosszabb alapozója, az első alkalom után a fogamat szívva továbbajándékoztam, mert azért nem volt olcsó. Az egész hámlott az arcomról, ahol megmaradt, ott maszkszerű volt, beleült minden apró pórusba, szarkalábba, nagyon rosszul nézett ki.

BLili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.