Pupa

Ár:   5220 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: murczinodett, Módosítva: 2018. április 16.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Bőrtípus:   Normál

Extrém tartású alapozó, abszolút kényelemérzet. Oil free. Minden bőrtípusra.

Ár: 4000 , Eladó: manon
Állapot: Egyszer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Kokusztej

2020. december 2.

Szépen fed, természetes hatása van és könnyen eldolgozható. Annyi, hogy a szemem alatti ráncokba meg gyűrődésekbe nagyon beleül, hiába használok primer-t és / vagy korrektort alá. Sokáig elég és szép a színe is. Nekem alapvetően sárgásabb a bőröm de hőváltozástól nagyon könnyen kipirosodik. 001-es sárgás árnyalatot vettem és szépen elfedi a pirosságot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 2.

vadri1

2020. október 13.

Update: Az apró ráncokba nagyon megül, az én eleve száraz bőrömnek a hátrányait emelte ki. Végül nem vettem újra, pedig nagyon sok reményt fűztem hozzá, ezért 1 csillagot levonok.

Állaga elsőre számomra ijesztő volt, ellenben felkenve nagyon szépen egységesíti a bőrt és nem nehezíti el. Plusz öröm, hogy végre egy alapozó, ami nem szárítja a bőrömet. Fedése nagyon szép, tartós. Rövid ideje használom, de egyelőre nagyon szeretem. Ár-érték arányban meg abszolút tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

yokkoa

2020. szeptember 14.

UpD: áprilisban nagyon lehúztam, nem tudom miért nem voltunk békében, azóta a kedvenc alapozóm lett. Sikerült jobb árnyalatokban is beszerezni. Talán a bőröm volt rosszabb állapotban, vagy nem a megfelelő púdert használtam rá, nem tudom. De most abszolút béke van! Primerre pöttyözöm, vizes blenderrel ütögetem a bőrömbe. Fixálom a szükséges helyeken pupa sports addicted púderrel és sminkfixálóval. Jóban vagyunk! Az árát sokallom "csak", de a weboldalon find your match kedvezménnyel bármikor lejön 20%, vagy érdemes megvárni egy 50eset is!

Ápr. Nekem abszolút nem vált be. Szintén pupás bb+primerre alapra felhordva, két rétegben építve is csak közepes alatti fedést sikerül belőle kiimádkozni. Gyorsan kopik úgy, hogy még púderrel és The Body Shop sminkfixálóval is fixálom. És persze pont a kritikus területekről (pattanás utáni hegek) kopik le először. Nagyon gagyi. Kézzel hordom fel? Vagy előkészített blenderrel? Tökéletesen mindegy. Alappal? Alap nélkül? Ugyanaz. A no-name, kozmetikustól vett, lengyel alapozóm, ennek 2/3 áráért ezerszer jobb volt (csak sajnos kivonták a forgalomból). Az állaga jó, ennyi jót tudok róla mondani

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 14.

kaluluh

2020. augusztus 11.

Nekem nyári évszakra ez a tökéletes alapozó eddig. Ecsettel nagyon szépen ellehet dolgozni és egyenletes,szép bőrfelszínt varázsol. Azonban mikor picit szárazabb az arcom sajnos kiemeli a kis repedezéseket, hiába használok előtte primert. Ezek ellenére én bátran ajánlom azoknak, akik nyáron szeretik a könnyed, közepes fedésű alapozókat. Én személy szerint nem is érzem hogy az arcomon lenne, továbbá érzékeny nyári időszakban nagyon a bőröm, és egyáltalán nem generált esetleg több hibát (pattanást) az arcomra. Ára is igen pénztárca kímélő, szerintem megér egy próbát ha kombinált bőröd van. Azonban nem hinném zsíros, vagy szára bőrön megállna a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

stylo

2020. július 7.

Képtelen vagyok használni. Valahogy szétesik az arcomon. A vivőanyagait elnyeli a bőrőm, a pórusaimba meg beleül egy ilyen púderszerű rész. Akármivel próbalom eldolgozni, nem lesz egyenletes. Az ecset nyomai latszanak az arcomon. A csuklomon es a kezfejemen probaltam, ott vhogy mas kepet ad. Kentem ala mindet. Primert, kremet, semmit, szerumot, zselét. Mintha szétvalna rajtam. En nem ertem ezt. A szine bejonne pedig, a fedese is jonak tunne a kezemen probalva. Vmit en nem csinalok jol? Miota az eszemet tudom, sminkelek, de ilyet..... Erdekes...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 7.

e

2020. június 3.

Szerintem ez az alapozó zsírosabb bőron működhet jól, nekem sajnos nagyon kiemelte a száraz részeket és mindig kicsit szárítónak éreztem a hatását, szerettem volna szeretni mert jó a fedése, de sajnos nem az én bőrömre való

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

alexandraporcelain

2020. március 24.

Egyik legjobb alapozóm. Tökéletes fedés, jó állag, könnyű vele dolgozni, tartós, nem látszik hogy alapozó van rajtam, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 24.

muszika

2020. január 29.

Nagyon nagyn megszerettem ezt az alapozót. Szuper a fedése, tartós és nagyon termszetes:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 29.

UntyuliPuntyuli

2020. január 2.

Reggel felkenem, egész nap tart, nem mászik el. A papírzsepi teszten is átmenet. Észrevehetetlen, mindig meglepődnek, hogy van rajtam alapozó. Végre egy alapozó, ami tökéletesen egybeolvad a porcelán bőrömmel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

NyBetti

2019. november 16.

Nagyon zsíros a bőröm, erre kerestem mattító alapozót. A boltban ajánlotta az eladó, és összességében elégedett vagyok vele, mert egyenletesen fed, építhető és kb. 6 órán keresztül szép matt.
Erdekes cucc, mert látványra nem maszkos, de viselve valahogy nem az az észrevehetetlen réteg, én legalábbis érzem hogy van rajtam valami.
Ettől függetlenül szeretem, de inkább buliba vagy alkalmi eseményekre használom. Hétköznapra a márka Like a doll fluid alapozója vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.