Best of Beauty 2019

Pupa

Ár:   5220 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: murczinodett, Módosítva: 2018. április 16.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Bőrtípus:   Normál

Extrém tartású alapozó, abszolút kényelemérzet. Oil free. Minden bőrtípusra.

Ár: 3500 , Eladó: pandarin
Állapot: 1 pumpálás hiányzik belőle, doboz is van hozzá., Helyszín: Debrecen, fizetés: --
Ár: 3000 Ft , Eladó: Dortya
Állapot: A Pupa felirat tetejéig, Helyszín: Jászberény/Budapest, fizetés: Posta/FoxPost
zsuzsi1015

2019. május 26.

Nemrég vettem az asszisztens csaj ajánlásával. Direkt úgy mentem oda hozzá, hogy jó fedésű, tartós, matt alapozót szeretnék az olajos, könnyen kifényesedő bőrömre. Nagyon jókat mondott róla, így úgy döntöttem, hogy megveszem, miért ne. Első pár használattal nagyon meg voltam elégedve, azonban az utóbbi időben azt vettem észre, hogy hamar kifényesedik és besötétül, besárgul az alapozó és emellé olyan, mintha egy vakolat lenne a fejemen, teljesen beül a pórusokba. Próbáltam egy újabb adag púdert feltenni, hátha elmúlik a fényesség, azonban egy fél-1 óra múlva újra csillogott az arcom. Szomorúan közlöm a tapasztalatomat ezek mellé a szuper ajánlások mellé, ezek szerint én vagyok az 1 a 100ból, akinek pont nem vált be ez a termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 26.

vadri1

2019. május 16.

Állaga elsőre számomra ijesztő volt, ellenben felkenve nagyon szépen egységesíti a bőrt és nem nehezíti el. Plusz öröm, hogy végre egy alapozó, ami nem szárítja a bőrömet. Fedése nagyon szép, tartós. Rövid ideje használom, de egyelőre nagyon szeretem. Ár-érték arányban meg abszolút tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

Anett0721

2019. április 26.

Használtam EL Double Wear-el felváltva, ha természetesebb sminket akartam.
Pro:
- az állaga krémes, selymes, szuper!
- jól fedett
- tartós
- nagyon guszta csomagolás, masszív szép üveg

Kontra:
- ha valamihez hozzáér, azért fog/kopik, nem köt rám mint az ELDW
- sárgás bőrre rózsaszín tónus volt csak, ezért a tónusok nem tökéletesek

Összességében klassz, csak amiatt nem 5*, mert nekem DW a mérce. De ez egy nagyon magas 4* ám!!

Upd. 2019 (2 évvel később): 5* lett. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 26.

Használtam EL Double Wear-el felváltva, ha természetesebb sminket akartam.
Pro:
- az állaga krémes, selymes, szuper!
- jól fedett
- tartós
- nagyon guszta csomagolás, masszív szép üveg

Kontra:
- ha valamihez hozzáér, azért fog/kopik, nem köt rám mint az ELDW
- sárgás bőrre rózsaszín tónus volt csak, ezért a tónusok nem tökéletesek

Upd. 2019 (2 évvel később): 5* lett. Imádom.

klauraa17

2019. április 14.

Nagyon világos a bőröm, sokáig tartott, mire megtaláltam a megfelelőt, a legvilágosabbat kellett. Kellemes állaga van, nagyon jól fed, nem üt el és nagyon tartós. Buli előtt próbáltam ki először, és amikor hazaérve megnéztem, meglepődtem, hogy szinte érintetlen!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

VAneett16

2019. április 1.

Erősen pattanásos bőrömön azért itt ott látszódott egy két bőrhiba, de ezen túl imádtam. Hamar elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

Zood

2019. január 30.

Nem a legpraktusabb kiszerelés de, a lényeg hogy valóban fed és sokáig bírja. Nem csillog az arcom pár óra múlva. Az állaga nehezebb mint az átlag alapozóknak ezért sem jön le hamar. Az ára kicsit sok, de ha különlegesebb esemény van akkor ez a tuti. Valóban alkalmazkodik a bőrhöz és matt hatása van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

catpeach

2019. január 29.

A tökéletes alapozó az én problémás bőrömre. Nem fénylik át, nem gyűlik össze csomókba, nem zsirositja a bőrt. A szinpaletta nagyon széles, mindenki megtalálja a neki való árnyalatot. Csak ajánlani tudom. Nem kell sok belőle, igy sokáig kitart.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

FabianFanni

2019. január 26.

Buliztam benne már sokszor, mindig megállta a helyét, de őszinte leszek Catrice-ben sem csalódtam ilyen tekintetben és nagy az ár különbség.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

mandie

2019. január 13.

A fedése természetes, az állaga is kellemes és tartós. Eddig a L’oreal True match alapozóját használtam, de erre megérte leváltani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

Bereibi

2018. november 15.

Az üzleben ezt ajánlották a tartós matt hatás érdekében. És nem csalódtam! Remekül fed, könnyű vele dolgozni és egy át bulizott éjszaka után is matt hatást biztosít! Kedvenc <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!