Pupa

Ár:   5220 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: murczinodett, Módosítva: 2018. április 16.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Bőrtípus:   Normál

Extrém tartású alapozó, abszolút kényelemérzet. Oil free. Minden bőrtípusra.

Ár: 4500 , Eladó: Kokke21
Állapot: 1x próbált, Helyszín: XI. kerület, fizetés: Fizetés készpénzben átvételkor, vagy utalással és küldöm postán. :)
muszika

2020. január 29.

Nagyon nagyn megszerettem ezt az alapozót. Szuper a fedése, tartós és nagyon termszetes:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 29.

UntyuliPuntyuli

2020. január 2.

Reggel felkenem, egész nap tart, nem mászik el. A papírzsepi teszten is átmenet. Észrevehetetlen, mindig meglepődnek, hogy van rajtam alapozó. Végre egy alapozó, ami tökéletesen egybeolvad a porcelán bőrömmel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

NyBetti

2019. november 16.

Nagyon zsíros a bőröm, erre kerestem mattító alapozót. A boltban ajánlotta az eladó, és összességében elégedett vagyok vele, mert egyenletesen fed, építhető és kb. 6 órán keresztül szép matt.
Erdekes cucc, mert látványra nem maszkos, de viselve valahogy nem az az észrevehetetlen réteg, én legalábbis érzem hogy van rajtam valami.
Ettől függetlenül szeretem, de inkább buliba vagy alkalmi eseményekre használom. Hétköznapra a márka Like a doll fluid alapozója vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

itsjucus

2019. november 12.

páromtól kaptam csak úgy, nekem alapvetően nagyon fehér a bőrőm, konkrétan hulla fehér vagyok és mikor lekezdtem használni kénytelen voltam egy tonna pirosítót is használjak, mert mondta a párom, hogy ez mégjobban sápaszt, de fedni tökéletesen fed mint egy barbibaba úgy néztem ki tőle, én nem kentem alá semmit se hidratálót se primert mégis tökéletesen fenn maradt egésznap, nem folyt el nem lett a pulcsim olyan ha levettem és az arcomhoz ért stb. Szóval csak az árnyalatot kell belőni és szuper.
Én végül elhasználtam és nem vettem újra, mert mostmár oda figyelek hogy ápoljam a bőröm és elég egy minimális BB krém, hogy tökéletes legyen. Amúgy sze sezeretem sminkelni magam, plusz az edzések előtt után kenegetni leszedni nem sok kedvem lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 12.

hedorka

2019. november 8.

Most találtam rá, eddig nagyon bevált! Nincs maszkos hatás, nem ül bele a ráncokba, könnyű eldolgozni. 5-6 óra után átfényesedik, de ez a bőröm hibája, más termékek már 2-3 óra után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

dlms.trk

2019. augusztus 24.

Update.: 2019
Most tértem vissza hozzá, nem is értem miért, azóta még kevésbé érzem vastagnak a bőrömön, azóta se passzolt semmi ennyire a bőrszínemhez, tartós, nem szárít nem ül bele a ráncokba, jól építhető, meg tart mindent amit rá kenek.
Töretlen siker 💕

Két hete használom, eddig nekem abszolút kedvenc. Ennyi idő alatt nem pattogtam ki, nem szárított, nem emelt ki semmilyen bőrhibát egyszer sem. Ami nagyon pozitív, rengeteg hajam van, eddig mindíg problémát okozott hogy a hajvonalnál látszott minden alapozó, hacsak nem fél órákat pepecseltem a leszedésükkel, főleg az erős fedésűek. Ezzel ez megszűnt, kézzel, szivaccsal felkenve sem marad ott a hajamnál :D
Hétköznap nyugis a melóhelyem, olyankor egyáltalán nem fényesedik át 12 óra alatt, mondjuk nincs is meleg, meg tél is van stb, de jól bírja, nem használok rá púdert. Hétvégén amikor pörgés van, sokan vannak, akkor 3 óra után átmegyek rajta a 3w clinic dodo púderrel vékonyan és tökéletesen bírja tovább a strapát zárásig. Kontúrt, bronzosítót, pirosítót jól megtartja, nem foltosodnak napközbeni vakarászástól. Nem fog, tényleg tartós viszont nem kell mágia a leszedéséhez sem. Sajnos aludtam is benne, velem előfordul, aki sokat éjszakázik átérzi, az embernek nem mindíg van kedve meg energiája hajnalban vakolatot bontani :D eddig mindíg kiszáradtam ha ilyen előfordult a problémás helyeken, a T zónám meg ragyogott, mint egy zsírkréta olyan voltam reggelre. Na ezzel az alapozóval ez is elmaradt. Heti háromszor, négyszer használom. Úgy néz ki jó barátok leszünk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Update.: 2019
Töretlen siker 💕

Sparklingdiamond

2019. július 26.

Jaj lánykák,nincs szívem lepontozni ...DE!
Őszinte leszek..
Könnyed,légies, nem nehezíti el a bőrt...Baromi selymes textúra aláirom!
De azt senki nem mondta, hogy mint alapozó ha már annak nevezzük első körbe fednie is kéne...Egy gyenge BB krémmel tudnám azonosítani.Még a garnier BB krémje is amit évekkel ezelőtt használtam,az is sokkal jobban fedett.Akinek elég ez is, annak jó, csak irigykedni tudok😇😅Sajnos, többen vagyunk, akiknek kell igazán a fedés, és nincs babapopsi sima bőrük.De szerintem az is lehet már megszoktam egy masszívabb fedést amihez ragaszkodok,mert nyilván nem csak csak “eltüntetés” céljából szeretem, hanem mint arcot szebben lehet egy olyannal kiemelni, ami ad egy kis hangsúlyt a pofiknak azáltal, hogy picit összetettebb textúrájú.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.

Jaj lánykák,nincs szívem lepontozni ...DE!
Őszinte leszek..
Könnyed,légies, nem nehezíti el a bőrt...Baromi selymes textúra aláirom!

zsuzsi1015

2019. május 26.

Nemrég vettem az asszisztens csaj ajánlásával. Direkt úgy mentem oda hozzá, hogy jó fedésű, tartós, matt alapozót szeretnék az olajos, könnyen kifényesedő bőrömre. Nagyon jókat mondott róla, így úgy döntöttem, hogy megveszem, miért ne. Első pár használattal nagyon meg voltam elégedve, azonban az utóbbi időben azt vettem észre, hogy hamar kifényesedik és besötétül, besárgul az alapozó és emellé olyan, mintha egy vakolat lenne a fejemen, teljesen beül a pórusokba. Próbáltam egy újabb adag púdert feltenni, hátha elmúlik a fényesség, azonban egy fél-1 óra múlva újra csillogott az arcom. Szomorúan közlöm a tapasztalatomat ezek mellé a szuper ajánlások mellé, ezek szerint én vagyok az 1 a 100ból, akinek pont nem vált be ez a termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 26.

vadri1

2019. május 16.

Állaga elsőre számomra ijesztő volt, ellenben felkenve nagyon szépen egységesíti a bőrt és nem nehezíti el. Plusz öröm, hogy végre egy alapozó, ami nem szárítja a bőrömet. Fedése nagyon szép, tartós. Rövid ideje használom, de egyelőre nagyon szeretem. Ár-érték arányban meg abszolút tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

Anett0721

2019. április 26.

Használtam EL Double Wear-el felváltva, ha természetesebb sminket akartam.
Pro:
- az állaga krémes, selymes, szuper!
- jól fedett
- tartós
- nagyon guszta csomagolás, masszív szép üveg

Kontra:
- ha valamihez hozzáér, azért fog/kopik, nem köt rám mint az ELDW
- sárgás bőrre rózsaszín tónus volt csak, ezért a tónusok nem tökéletesek

Összességében klassz, csak amiatt nem 5*, mert nekem DW a mérce. De ez egy nagyon magas 4* ám!!

Upd. 2019 (2 évvel később): 5* lett. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 26.

Használtam EL Double Wear-el felváltva, ha természetesebb sminket akartam.
Pro:
- az állaga krémes, selymes, szuper!
- jól fedett
- tartós
- nagyon guszta csomagolás, masszív szép üveg

Kontra:
- ha valamihez hozzáér, azért fog/kopik, nem köt rám mint az ELDW
- sárgás bőrre rózsaszín tónus volt csak, ezért a tónusok nem tökéletesek

Upd. 2019 (2 évvel később): 5* lett. Imádom.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.