Pupa

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,2 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NatureBeauty, Módosítva: 2022. április 25.

Kiszerelés:   3,2 ml
Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Az intenzív, fekete színű vonalak felülmúlhatatlan időtállóságot biztosítanak, az elkenődés kockázata nélkül. Az idő múlásával is rugalmas és kényelmes marad, ellenállva az víznek és a nedvességnek. A vékony, slim tushegy egyszerű és egyenletes felvitelt biztosít. Rendkívül vékony és a kifogástalan sarkok megrajzolásához szükséges vastag vonalak meghúzásához is tökéletes.

TBianka

2022. április 27.

Három hónapja vettem először, mert végre találtam egy olyan tust aminek olyan az ecsete amilyet én szeretek és vízálló. Most újra vásároltam, mert tényleg nagyon jó, ott marad ahol kell szép intenzív, de előbb csomósodott - száradt be, mint ahogy elhasználtam volna, pedig mindig jól vissza zártam, ezért levonnék amúgy egy csillagot, de így, hogy sokszor van valamilyen kedvezmény így addig újra veszem. /és egyenlőre nem találtam más alternatívát😅/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 27.

NatureBeauty

2022. április 13.

Nagyon nehéz sminkelni a szemeimet, így kipróbáltam egy csomó vízálló szemhéjtust. Ez olyannyira tartós, hogy csak olajos lemosóval jön le, de legalább bírja egész nap. Szerintem inkább alkalmakon fogom használni, de legalább megbízhatok a tartósságában.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Ethylene Glycol, Butylene Glycol

Emulgeálószer, átlátszatlanná tevő és bőrjavító anyag.