Pupa

Ár:   2900 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szabinusz, Módosítva: 2020. január 28.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

Friss, mint a víz, a Made to Last Lip Tint a forradalmian új ajakszín, mely "tetoválás hatású", tartós színt kölcsönöz az ajkaknak.
Folyékony textúrája kellemesen "súlytalan" érzést és tökéletes komfortérzetet nyújt. Az exkluzív applikátor pontos felvitelt tesz lehetővé a tökéletesen megrajzolt ajkakért.

Zindi

2019. június 20.

Nagyon szuper lip tint, simán felveszi a versenyt az ázsiaiakkal, kár hogy már nem gyártják, eddig nem nagyon használtam de most hogy megtudtam több nem lesz kötelességemnek érzem elhasználni, a legsötétebb szín van meg, de ha halványabb kell csak egy picit teszek a számra és "elmammogom" hogy vékonyan fedjen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 20.

perfumeaddict

2019. június 12.

Egyik kedvenc szájtermékem volt, hihetetlen tartós, jó érzés a szájon, kellemes íz, minden stimmel. Egyedül az a bökkenő, hogy már nem gyártják. Vittem be a Pupa üzletbe a kiüresedett tubusomat, és kértem az eladót, hogy ebből szeretnék egy újat. Ekkot közölte, hogy már nem gyártják, pedig többen is keresik. Nagy kár :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

Pocok96

2018. szeptember 4.

Mint ahogy az előttem szólok mondták, tényleg nagyon kell figyelni a felvitelénél. Én minden új sminket először itthon viselek és figyelem, hogy hogy viselkedik. Amikor ezt kentem fel először naná, hogy kimentel vele egy kicsit...na nem baj - gondoltam - majd ujjal letörlöm. Mivel gyors voltam le is jött...aztán mikor tettem-vettem a házban akkor vettem észre, hogy az ujjam még mindig rózsaszín. Az a gombostűnyi tolt, ami még a letörléskor került a kezemre biza sehogy se akart lekopni. Na ennyire tartós ez a termék, nagyon szeretem is érte :D
P.s.: Arra figyeljetek, hogy gyerek kezébe ne kerüljön, mert ha ezzel összeken valamit akkor az nem lesz valami könnyű menet letakarítani ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

VivienV

2018. május 15.

Tartós, könnyű érzés, de én a színek között nem találtam meg a kedvencem. Viszont ápol is, így ha valaki megtalálja a magának való színt, nem fog csalódni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 15.

Kitketkati

2018. február 12.

Van a pupától egy pár ajakra való termékem, de ez a kedvencem. Alapjáraton elég könnyen kicserepesedik a szám és bármennyire szeretem ezt a márkát nagyon csúnyán eltud bánni az ajkaimmal (pl egy matt lip fluid). Azt kell mondjam hogy ez az a termék amit szeretek viselni, mert utána nem igényel hetek az ajkaim rendbetétele. 3 árnyalatom van 4,5,8. Szép,tartós. Nekem bevált! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

Dorothy13

2018. január 20.

A munkámhoz nagyon fontos a tartós smink es sajnos előírás a Rúzs vagy valamilyen smink a szájon , igy sokáig kerestem -keresek is- tartós ajak sminket . Sokat próbáltam , olcsóbb drágább kategóriában egyaránt , Pupa termékek közül tobbet is kipróbáltam , ezt peldaul úgy teszteltem , hogy a boltban felkentem, es megnéztem aznap hogy reagál . Eleg jól vette a próbát, tartósság szempontjából nagyon jó, sajnos nekem a szam nem túl kompatibilis a Rúzsokkal, hiszen nem csak, hogy nem igazan telt ajkakkal áldott meg a termszet, sajna az alsó ajkamon a "bőr" nem vegig tart , biztos sokan tudjatok miről beszélek, mikor a ruzs belul , közep tajt mindig lejön:) így nem ennek a terméknek a hibája, mert amúgy nála tűnik ez fel legkevésbé , mint filc, tökéletesen megfogja a számat, mégha az az eros réteg le is jon, a szín megmarad, egesz nap pigmentalt lesz a szam. Nem egy dream come true termek, de jól végzi a dolgát , mindent tud amit tudnia kell, szep es tartós az eredmény , es ar-értek arányban is szuper, szoktam használni !:) egy tipp: nekem úgy a legtartósabb, ha miutan fel kenem es várok picit, utana megnyalom a szam es le törlöm a felső réteget zsebkendovel, akkor jon ki a szep filc hatás. En erre megegy réteget szoktam kenni , ugyanezt el ismétlem, na , így jobban bírja !;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

pamacska6

2017. december 6.

Akciósan vettem a 006-os, bogyószínű árnyalatot, az íze is gyümis. Oda kell figyelni a felvitelnél rendesen,mert ha kicsit megszalad a kezem, akkor nem nagyon lehet korrigalni,mert nem lehet rendesen letörölni, annyira megfogja a szín a bőrt. Innen ki is lehet találni, hogy extra tartós, pohár szélén sem hagy nyomot. Kb 5óra viselet után nekem teljesen cserepesre szárítja a számat és nem is szép rajta nyilván, ezért levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

kissveraa

2017. július 24.

Kifejezetten úgy kerestem ajakszínezőt hogy tartós legyen, és ne fogjon, ugyanis hiába van egy teljes kollekcióm mindenféle szuper rúzsból, gyakorlatban alig használom őket, ugyanis a páromon landol a 70%-a végén ha elmegyünk valahová, pedig nem nyaljuk-faljuk egymást. Az állaga nagyon kényelmes, nem az a feszülős érzés mint általában a tartós rúzsok, és kellemes gyümölcsös íze van. Nekem az egyetlen negatívum hogy az applikátorral nehéz szabályosan felvinni, ezért vagy rúzsecsettel viszem fel, vagy szájkontúrceruzával "csalok". Tartós, lehet vele enni/inni, de zsírban oldódó, szóval a csülköt nem bírja, de egyszerű korrigálni utána ha a száj belső részéről lejött. Nekem a leszedés is problémamentes, simán lejön az erős pink is. Hatalmas szerelmem, tervezem hogy veszek még egy tonna árnyalatot, és csak ezen fogok élni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

Lilium

2017. június 16.

Egy újabb nyári szerzeményem lett, nagyon vártam már, hogy itthonra is többet ilyen terméket hozzanak be.Van több ázsiai osztálytársam is, náluk pl nagyon népszerű a babás ajakfestés (gyakorlatilag szinte csak a száj belső részére kell felvinni a terméket, abból sem sokat, és kifele már tényleg csak leheletnyit raknak, így garantált a cuki arc, és mindegy, hogy 20 éves vagy, esetleg 40, ezután max 12-nek fogsz kinézni), arra ez a termék tökéletes. Itt Európában már teljesen más a szokás, az ajak egész részét festjük, ez nem véletlen, mert míg egy idősebb kínai nőn is remekül mutat, ha nem festi ki teljesen a száját, addig egy magyaron már inkább fura..Oké, azt már kitárgyaltuk, hogy mire is szokták használni ezeket a tinteket, beszéljünk most erről a termékről:
- Elsőre kicsit szokatlan, vizes állaga van, de ez pillanatok alatt megszárad, a fénye matt lesz ezután
- Az üzletben swatcholtam, és rengeteg kézmosás után egy nap alatt nagy nehezen le sikerült szenvedni, és habár szájon is tartós, még is hamarabb lekopik
- Hosszú távon tényleg csak a "babás" ajakfestéssel marad szép
- Kicsit szárítja a számat, alá kell hidratálni
- És akármilyen gyorsan is kopik a szájról, valamennyi mindig marad ott, azt meg nem könnyű a nap végén leszenvedni

Végül is elégedett elégedett vagyok, ezt is kipróbáltam, de nem hiszem, hogy többet is beszerzek majd belőle. Én picit hiányolom a hideg vöröses színeket, inkább csak rózsaszínek, narancsosak, és mélyebb fuksziák vannak (mint az enyém, a 006-os), na meg egy igazán sötét barnás-lilás szín.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 16.

- Hosszú távon tényleg csak a "babás" ajakfestéssel marad szép
- Kicsit szárítja a számat, alá kell hidratálni

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Glycerin, Sodium Hyaluronate

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.