Pupa

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,3 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Miliana, Módosítva: 2015. május 19.

Kiszerelés:   3,3 ml
Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

Hosszantartó matt ajakrúzs.

16 intenzív árnyalatban.

Pupa Miss Pupa Velvet Matt Rúzs - 400-as árnyalat
Ár: 1200 Ft , Eladó: noemi1990
Állapot: 2-szer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy postán maradóként előre utalás esetén
laczayzita

2019. május 23.

Nagyon szeretem! Tartós és igazán szép színe van!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

Nagyon szeretem! Tartós és igazán szép színe van!

Bzsofia35

2018. december 8.

borzalmasan szárít! teljes csalódás :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

borzalmasan szárít! teljes csalódás :(

szilvasitimea

2018. február 19.

Nyereményjátékon nyertem, magamtól nem vettem volna.
Úgy egyébként elsőre nagyon tetszett: kellemes, krémes rúzs. Tetszik a formája, hogy ilyen csapott/vágott vagy hogy hívják :) mert lehet vele körvonalat húzni, így nem kell hozzá ceruza. Nekem egy nagyon világos szín van : Rossetto. Világos rózsaszínes, gyönyörű a színe, de felkenve még világosabb.. De nem rossz így sem.
Tartóssága számomra nem megfelelő. Nekem az az igazi rúzs, amely kibír mondjuk egy szendvicset; és könnyű pótolni. Sajnos ez nagyon gyorsan lejön, ja és lassan szárad meg. Nem szép a kopása, de korrigálni könnyű, de sokat kell ellenőrizni, hogy a helyén van-e még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Nyereményjátékon nyertem, magamtól nem vettem volna.

Bubucim

2018. január 8.

Olvasom itt a véleményeket, és nagyon érdekes, hogy sokaknak a Rossetto árnyalat van meg, de más számmal. Nekem is ez a szín van a birtokomban, de a száma 200-as. Ez egy nagy rakás szar. Már bocsánat. Egyszerűen nem lehet felkenni, mert már felkenéskor ráncosodik, pereg le. Most azt gondolhatjátok, hogy biztos nem hidratált a szám. Napi többször kenem Carmex ajakápolóval. A Max Factor Lipfinity terméke és még a Lovely matt szájfénye sem ráncosítja, szépen fel tudom őket kenni, de a Pupát nem. Nem értem, mi lehet a gond, de ez valami borzalom. Biztosan nem régi termék, mert az illata igazán fincsi. :) Sajnálom a kidobott pénzt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Thumpa84

2017. november 4.

Nagyon szeretem, szep es tartos szine van. Ugyesen kell felvinni, mert ha az ember picit is felrehuz nehez korrigalni. Egeszen tartos, de sajnos nekem kicsit szaritja a szamat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. október 22.

100-as igazi nude árnyalat: krémes, olyan érzés viselni, mintha ajakápolót használnék.
Nem könnyű a választás a Pupa szaküzletében egyik terméknél sem, mert a bőség zavarával kell megküzdeni, ami szinte zavarba ejtő.
Van a Pupának "lerobbanthatatlan" terméke, de nem ez az, aki ilyet keres, ne ezt vigye a pénztárhoz. Tartósságban olyan, mint tízből nyolc másik társa, nap közben ő is törődést igényel, ez engem nem zavar.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 22.

florcsiii

2017. szeptember 26.

Miután a folyékony verziója csalódás volt számomra, egy múltkori leáraz kapcsán bizalmat szavaztam a szilárd változatának. A 301-es árnyalatot vettem, ami egy magentás szín. Az állaga krémes és kellemes viselet, tartóssága átlagos, de szépen kopik. Igazából az árkategóriájához képest nem jobb, de nem is rosszabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Imthemoon

2017. augusztus 18.

Ebből a kollekcióból egy cseresznyés piros rúzs az első vörös rúzsom. Nem túl drága, az árát simán megéri, de nem tökéletes. Hajlamos elkenődni a széleken, és ha elrontod a felvitelt, nagyon nehéz javítani. Nem a legtartósabb, de ha nem iszol-eszel sokat akkor 3-4 órát kb szépen fennmarad. Krémes, könnyen felvihető állaga van, és nincs rossz illata, nem szárítja a szájat:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Nemesene

2017. augusztus 6.

A nyári leárazások alkalmával szereztem be 4 színt. Mindegyikkel nagyon elégedett vagyok, szuper pigmentáltak, krémesek, nem szárítanak, könnyű velük dolgozni és még az illatuk se az a nagyon mű rúzs illat. Jelenleg ők a kedvenceim, minden nap használom valamelyiket ^^

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

BokaEdina

2017. július 11.

Nagyon vegyesek az érzéseim rengeteg Pupa rúzsom és imádom őket. Most a nyári leárazáson vettem 3 színt ebből a kollekcióból és sajnos kettő kb használhatatlan számomra. Foltosodik iszonyatosan, beleül a ráncokba. Az egyik a 200-as árnyalat a másikat nem tudom fejből, de az is világos szín. Szóval most egy kicsit csalódott vagyok. A sötétebb korallos szín viszont tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate