Pupa

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katus92, Módosítva: 2018. november 5.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek

Multifunkciós krém, amely használható mindennapos hidratáló arckrémként, hidratáló pakolásként, gyengéd arc- és szemsminklemosóként, ajakápolóként.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Kriszta46

2019. május 13.

Multifunkci dolgokra nem esküszöm, de imádom a PUPA cuccokat, ajándékba kaptam, arckrémként nem jött be. Nekem fénylik tőle a bőröm. Testápolónak jó lesz. Kellemes állagú és illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 13.

Naschkatze

2017. április 10.

Előző véleményekkel szemben én kifejezettem ajakhidratálás céljából vettem. Termékmintát kaptam belőle és annyira bejött, hogy megvettem a nagyobb kiszerelést is. Matt rúzsok felvitele előtt különösen jó szolgálatot tesz.

Érzetre kissé talán szilikonos, de tökéletesen puha és sima lesz tőle az ajkam felszíne, ráadásul 1-2 percen belül. Ha már megvettem kipróbáltam az arcomon is, este lefekvés előtt, s ott sem okozott csalódást. Másnap reggel pihe-puha bőr volt a végeredmény. Glamour napok alatt féláron jutottam hozzá, ami jelentős kedvezmény. Teljes áron kissé borsos, de még talán úgy is megvenném, mert hatalmas kiszerelés. Ennyi féle funkcióra (szem, száj, arc) talán nem elegendő a mindennapokban, de pl utazásnál nagy segítség ha nem kell 3 különböző kencét magunkkal vinnünk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

Milka01

2017. március 27.

Nagyon tetszett az állaga, az illata picit erős,hamar beszívódik, nem hagy maga után zsíros érzést, viszont nekem szárította az arcom. Télen kezdtem el használni, nyáron talán jobb eséllyel indul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 27.

0bikbik0

2017. március 16.

Szimpatikus lehettem az eladó hölgynek (meg vásároltam is egy "kisebb" összegért :-) ), ezért jó nagy adag, több levélnyi mintát kaptam belőle. 10 nap alatt tesztelgettem, használgattam.
Ami elsőkörben meglepett, az az illata. Nagyon erős, és sokáig meg is marad. Ez annyira nem tetszik, de mivel nem "rossz" illat, hanem púderes inkább, ezért számomra még elfogadható.
1. Sminklemosó krémként nekem bevált. Nem használok általában krémes sminklemosót, ezért nincs tapasztalatom, de végülis kellemesen, nagyobb csuszatolás nélkül leszedett mindent, szemsminket is, úgyhogy nem tudok rá rosszat mondani. Nem fogom naponta így használni, nekem így nem kényelmes, de a funkcióját ellátja: tökéletesen tisztít.
2. Ajakápolóként is bevált, meglepő módon. Vagyis puha, hidratált lett az ajkam, tényleg nagyon... De az íze... az nem valami jó, ezért így sem fogom használni naponta.
3. Hidratáló krémként vált be legjobban. Könnyen felszívódik, nekem nem hagyott semmilyen zsíros érzetet, puha, hidratált lett a bőröm. Semmilyen irritációt nem okozott.
Igazából megszerettem, tényleg multifunkciós, jól kihasználható, az ára is okés. Azt gondolom, ha nem is napi használatra, de pl. utazáshoz a legideálisabb sok az egyben termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 16.

VpontAncsa

2016. február 21.

Éjszakai krém helyett vettem,az eladó csajok engem is behúztak a csőbe a "mimindenrealkalmas" csodásításukkal (mondjuk engem nem nehéz :-) ). Krémként teljesen átlagos,könnyű,viszonylag gyorsan felszívódó. Sminklemosóként is működőképes, a számra nem kentem,valahogy nem visz rá a lélek az erős illata miatt. Mivel ilyen multifunkciós,azt gondolom az eddigi tapasztalatok alapján,hogy mindenre jó egy kicsit,de semmiben sem az igazi. Ha arckrém kell,akkor arckrémet kell használni; ha sminket kell letörölni,akkor sminklemosót. Az ára kedvező. Ha elfogy,nem hiszem,hogy veszek újra. A PUPA cuccokról összességében elmondható,hogy inkább a dekor kozmetikumokban erősek,nem annyira arcápolásban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 21.

Parlandorka

2016. január 29.

Úgy árulták, mint csodaszert, ami egyszerre tisztít, hidratál, és talán még a kocsit is lemosná, ha engedném neki... Na most ilyen, ugyebár, nincs. Ezért kiválasztottam egy funkcióját, hogy lássam, annak vajon megfelel-e. Ez az arctisztítás volt, és meglepő módon bevált. Sőt, eddig a krémes arctisztítók közül ez vált be a legjobban. Hála Istennek nem habzik, elég sűrű ahhoz, hogy lehozza a szennyeződéseket és a smink maradékát, de mégse nehezíti el a bőröm. az illata is kellemes, viszont az íze, amit az ajkam tisztítása után hagy, nagyon rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 29.

Ivett0502

2015. szeptember 23.

Krémnek és ajakàpolónak nem jött be.A sminket viszont szépen leszedi és nem csìpi a szemem.Az illata először tetszett de mostmàr irritàl.Ha azt nézzük akkor kapok olcsóbb és jobb sminklemosót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

katus92

2015. április 26.

Én is mintát kaptam belőle vásárlásom mellé. Nagyon erős púderes illata van számomra, ami felkenés után még sokáig érződik. Ezt leszámítva sem valami jó, lassan szívódik be, nehéznek érzem, gyorsan átfénylik tőle az alapozóm is és a hidratáló hatása is elhanyagolható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

Agi4

2015. április 19.

Mintát kaptam belőle, könnyű állagú krém ami villámgyorsan beszívódik, az illata is finom, bár lehet van akinek túl erős lenne. Pihe puha lesz az arcom tőle, szépen tudok rá sminkelni, nem zsírosít, nem pattogtam ki tőle. Tetszik:) Ajakápolóként nem nagyon vált be, valahogy ott annyira nem akar beszívódni és kicsit édeskés de rossz íze van. Bár éjszakára felkenve lehet jó, még nem próbáltam, ahogy a sminkeltávolító képességét se, de updatelek majd. Mivel arckrémnek bevált, ami szerintem a fő funkciója is, megkapja tőlem az 5öst.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 19.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Lilás piros.