Pupa

Ár:   1950 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anni, az összetevőket feltöltötte: Melda, Módosítva: 2019. március 1.

Ár:   1950 Ft
Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Szemceruza, amely könnyedén satírozható a végén levő latex applikátorral, így a szemhéj árnyékolására is alkalmas.

• egyszerű és precíz használat,
  • nem maszatolódó, krémes textúra,
  • tartós és vízálló,
  • jojoba és gyapotmagolajat, valamint E-vitamint tartalmaz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

BernadettM

2022. augusztus 14.

Jól működő szemceruza, fémes kék színű van nekem.
Szép a színe, tartós. Könnyen siklik a szemhéjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 14.

Jól működő szemceruza, fémes kék színű van nekem.
Szép a színe, tartós. Könnyen siklik a szemhéjon.

danyadi77

2017. november 4.

57-es türkiz/smaragd (?) kék/zöld? színe van, nem tudom, de gyönyörű..nem bírtam otthagyni. Ceruzaformában inkább zöldes, felvive talán inkább kékes. Eldolgozni nem szeretem,mert akkor elveszti a szép színét, a szaténos csillogását. Tartós, 5x is meggondolom, hogy használjam-e, mert utána még olajos lemosóval is nehéz maradéktalanul leszedni. Ki szeretnék próbálni egy sötétszürkét is, de az alapárat soknak tartom érte, annyira nem jó, ennél olcsóbb, hasonló minőségű szemcerkák is vannak. Ennél többe kerül most szerintem,mint amennyi fent fel van tüntetve. Igazából a hármas (multiplay) funkciót nem tölti be mindegyik szín.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 4.

timilla

2017. július 5.

Ez egy csodásan jól összerakott szemcerka, szép színekben kapható, könnyen kenhető, gyakorlatilag lerobbanthatatlan. Nagyon szeretem, de a szilikonos vége szerintem is teljesen használhatatlan, kivéve, ha ki akarjuk szúrni valaki szemét, mert arra talán jó lehet. :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 5.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. július 1.

15 türkiz de inkább zöld, mint kék. Nekem már csak 3-4 cm maradt erre a nyárra, kell ennél több vélemény? Kicsit szaténos, és extrán tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. július 1.

Adru91

2017. június 8.

Az 53-as gyönyörű kéket vettem meg, ami szerintem és mások véleménye alapján is nagyon passzol a szememhez, régóta kerestem már ilyet. Könnyű felvinni, cserébe viszont ellenőriznem kell időnként, mivel feltapad a szemhéjamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

nanne

2016. december 27.

Nekem is egy kék van, nagyon szép élénk, nyáron csak egy egyszerű tusvonalat húzok vele és kész a smink. Nagyon krémes, egyszerű a használata és szuperül pigmentált. A problémám vele, hogy bár tartós és nem kopik, a szemhéjamra feltapad egy kis festék, amire ügyelni kell és ellenőrizni. Próbáltam lepúderezni az adott területet de nem segített sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

Babika20

2016. augusztus 1.

Nekem a türkiz színű van meg. Jó vele dolgozni, ilyen önhegyezős, de még nem jöttem rá, hogyan kell kijjebb varázsolni:D Igaz, csak most kezdtem el használni...Tartós, élénk színű. A latex satírozóját még nem használtam. Leárazva kb. 1200 Ft, annyit meg is ér, többet nem adnék érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

Parlandorka

2016. január 30.

(22 ezüst) Csillogó, dívás ezüst. A vízvonalban is megmarad, és ragyogóvá teszi a tekintetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 30.

Aquila

2015. július 2.

Ajándékba kaptam egy gyönyörű kéket belőle és imádom, nagyon jó a színe és tartós is, ami azért nálam nagy szó, ment az 5 csillag. :)
Megjegyzés: a másik felén található kis szivacsot/gumit én sem tudom használni, nekem túl kemény, dörzsöli a szemhéjam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 2.

eveartstar

2015. május 19.

Már a második színt vettem meg belőle, csodásan pigmentált...jajj nekem már írom a karácsonyi kívánság listámat... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Mesterséges viasz, mely különböző szénhidrogének komplex keveréke. Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó, megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”)  és bőrpuhító (emolliens) funkciói vannak a krémekben.

Ceresin 0 0

A természetben is előforduló paraffin viasz (szénhidrogének keveréke). Emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. Főleg stiftes kiszerelésű termékekben (pl. ajakápolókban) használják, hogy az szép és szilárd legyen.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az Ascorbyl Palmitate a tiszta C-vitamin (Ascorbic Acid) és palmitinsavval lipofil észtere. Az össszetevő védi a termékekben levő olajok telítettlen zsírsavait, és egyéb más olaj-összetevőket is, ami azt jelenti, hogy a krémekben az olajak nem avasodnak meg, és nem lesz kellemetlen illatuk. Az Ascorbyl Palmitate stabilabb, mint a tiszta C-vitamin és nincs irritáló hatása. Az ascorbyl palmitate-ot általában 0,05-1% közötti koncentrációban használják Tocopherol-lal együtt; az összetevő stabilitása e szerint a tanulmány szerint tovább nő, ha 1-2%-os koncentrációban tartalmazza a termék, illetve W/O (víz az olajban) típusú emulziók esetében. Az INCI-Decoder szerint az összetevő a C-vitamin származékok közül a legrosszabb - bár viszonylag stabil, viszont kérdéses, hogy képes-e tiszta C-vitaminná alakulni a bőrön és ezáltal annak minden jótékony tulajdonságát prezentálni (bár a bőr kollagéntermelést valószínűleg serkenti), illetve annak ellenére, hogy az antioxidáns hatása jó, felmerült a gyanú, hogy UVB sugárzást követően elősegíti a lipid peroxidációt és a citotoxicitást is.

Minerál makeupokban gyakran használt por állagú, szintetikus anyag. Bár gyakran mint a talcnál jobb, természetesebb összetevőt említik, Paula Begoun szerint ez nem egészen így van. A bizmut oxikloridot leginkább mesterségesen állítják elő bizmut, kloridionok és víz segítségével. A sminkekben az összetevőt leginkább azért használják, mert sajátos gyöngyházszerű csillogása van és finom porszerű az anyaga, mely jól tapad a bőrhöz. Az összetevő hivatalos funkció besorolása színezék.

Intenzív, sötétkék színű, sminkekben használt szervetlen pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.