Pupa

Ár:   4890 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: springsteen33, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. május 7.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Kilenc, tökéletesen összehangolt árnyalatot rejt ez a csodaszép paletta.

Találhatunk köztük irizáló, gyöngyház, szatén és matt finissel rendelkezőket egyaránt, így könnyen készíthetünk minden alkalomra gyönyörű sminket: akár szolíd nappalit, akár elegánsan csillogót vagy vadító füstöset. Az ultra puha és finom textúra lehetővé teszi, hogy színeket hibátlanul keverhessük, satírozhassuk vagy építhessük.
A palettában található hosszú nyelű applikátor ideális a festék felviteléhez.

4-féle színösszeállításban kapható.

Ár: 3000 , Eladó: Dortya
Állapot: 3-4 smink készült vele, Helyszín: Jászberény, Budapest, fizetés: Posta/FoxPost
anitaa17

2018. július 4.

A képen látható kékes, lilás palettát választottam én is magamnak. Szerintem alkalmi sminkhez tökéletes választás, nagyon szépen pigmentáltak a színek, van köztük mattabb és csillámlósabb, de nagyon jól lehet mixelni is őket. Primert azért érdemes használni hozzá, mert az élénk színét kb. 3-4 órán keresztül tartja, utána kezd el kopni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Pocok96

2018. március 13.

Nekem a 006-os matt, és a 007-es rózsaszínes paletták vannak meg. Primerrel használom mindig őket, így estig hibatlanul a helyükön vannak, mit sem veszítve a színek intenzitásukból. A színeik hibátlanok, szépen pigmentáltak, mind köznapi-, mind alkalmi sminkhez tökéletesek ezek a paletták! Nekem szürkés-kékes színű a szemem, így ezek a tökéletes színek nekem, amik szépen kiemelik ezt a semmilyen színű szememet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 13.

vamgirl19

2018. február 13.

Nem vagyok gyakorlott sminkelő, de ezzel nagyon könnyű reggelente megszépítenem a szemem. Páromtól ajándékba kaptam és nem is választhatott volna jobban.Nagyon szép füstös hatást lehet kelteni vele, hiszen elég sok szín van benne, és a sötét színeket megnedvesített ferde végű ecsettel szépen fel lehet vinni tusvonalként *-* gyönyörű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

Zindi

2018. január 28.

006-os paletta van meg, főleg a középső pirosas szín miatt vettem meg, de pont ő a gyenge pontja, ha nem legalulra használom több szín esetén pár óránál többet nem bír még alappal sem. Egy jó minőségű szemhéjbázis mellett kibírja estig de lehetne jobb is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 28.

fdorottya

2017. november 22.

Nekem nagyon bevált ez a paletta! A színek gyönyörűek, megfelelően pigmentáltak. Nagyon könnyű vele dolgozni. IMÁDOM!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

UnicornTeardrop

2017. szeptember 19.

Nekem a 006-os paletta van meg és alig vártam, hogy féláron meg tudjam venni a kedvezményemmel. Azonban ekkorát még nem csalódtam a Pupa-ban, pedig van tőlük jó pár sminktermékem... Porzik, nem pigmentált, alig marad az ecseten, épp hogy satírozásra jó, de olyan könnyen lejön hogy az valami hihetetlen. Ha újabb réteget szeretnék felvinni, lejön az előző...Nagyon lassan tudok csak vele dolgozni, időigényes, mire össze tudok hozni egy sminket vele... Nagyon sajnálom mert szépek lennének a színek, de nekem egyszerűen nem működik. El fogom használni, mert nem szeretek sminket kidobni, de soha nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

natulcien

2017. május 25.

A 006-os és a 008-as árnyalat is a birtokomban van. Nagyon szeretem ezeket a palettákat és sokat nyúlok hozzájuk. A 6-os egy igazi matt alapdarab fehér, és fekete között nude, semleges, barnás árnyalatokkal. Alapnak tökéletesek. A 8-as egy barackos, barnás, selymes válogatás ami barna szemhez és a 6-os palettához is nagyszerűen passzol. Jó az ecset, amit tartalmaz a paletta, ami szerintem ritkaság. Ár-érték arányban szerintem ez a paletta verhetetlen. Jól kombinálhatóak a színek, szépen össze lehet dolgozni őket, és még pigmentáltak is. A világosakat kis fehér bázissal meg lehet támogatni és akkor kifejezetten élénkek lesz a végeredmény. Szeretem a Pupa termékeit és ezek a paletták még nem okoztak csalódást. Nagyon jó szívvel ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 25.

regiii333

2017. február 20.

A 006-s palettát vettem. Gondoltam nagyon szép matt színek minden napra! Viszont nagyon porzik :/ használom,de nem fogom újra venni!
A szép színei miatt kap 3* !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

A szép színei miatt kap 3* !

gioia

2017. február 19.

A 004-es palettát vettem meg féláron. Porol, nem túl pigmentált, viszont ha alappal teszem fel, akkor viszonylag tartós. Nem nyúlok érte annyiszor, mint gondoltam, pedig szép a színösszeállítása..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 19.

NeeKee

2017. február 4.

Karácsonyra kaptam a 006-os matt palettát. Kifejezetten nem akartam több csillogós, rikító szemhéjpúdert. Általában csak valamilyen rózsaszínes árnyalatot dobok fel a nappali alap sminkhez, és ebben a szettben több világos szín közül is lehet választani. Külön tetszenek a sötét színek is, ahogy kombinálni lehet a világosakkal - a nappali sminket gyorsan át lehet változtatni egy kicsit ütősebb esti sminkké. A sötét színek is szépen fognak, nem kell sokat felvinni belőle, hogy szépen látszódjon. Szóval mivel külön is és a színeket kombinálva is jól lehet használni, valamint a csomagolása is táska barát, így nálam abszolút nyerő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.