Pupa

Ár:   4100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BeautyByCATherine, Módosítva: 2020. július 13.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Kombinált és zsíros bőrre találták ki ezt a BB krémet, ami egyben alapozó bázis is. Olajmentes. Hidratál, eltünteni a tág pórusokat és foltokat, apróbb bőrhibákat. Bázisként meghosszabítja az alapozó tartósságát.

2 árnyalatban kapható

lookingforperfectfoundation

2021. február 26.

Egyszerűen imádom! Nagyon szép a bőrömön, szerintem jól fed is, akár alapozókat is ver, nagyon természetes, nem okoz pattit, tartós. Nem ráncosít, nem ül bele a pórusokba. Ez is átzsírosodik egy idő után, de abszolút vállalható még rajtam is. ( nekem extrém zsíros a bőröm nyáron) Nyáron a Sand árnyalatot használom, amit egy Pupa üzletben vettem, tökéletes az árnyalata.
Arra gondoltam, hogy ősztől is ezt fogom használni, csak eggyel világosabb színben, és azt a netről rendeltem. Tök más a kinézete, mint ennek, és a fedése,finishe sem olyan, ez nem tetszik. Utána megkérdeztem az üzletben, hogy mi ennek az oka, és azt mondták, hogy azért mert ez Olaszországból jön egyenesen amit online rendeltem, ők pedig az üzletben már nem kapják ezt a fajtát. Úgyhogy ezzel picit ráfaragtam, de ettől független ez a BB krém, mint ami itt a képen is van, egyszerűen csodás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

eszterker

2021. február 18.

Kedvenc BB krémem. Nagyon természetes hatású, szépen hidratál, nem csillog, nem ül meg a pórusokban. Nem fed tökéletesen, de nem is az a dolga. Az illata is kellemes, sokáig kitart napi használat mellett is. Újravevős!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

tamarakr

2021. január 25.

Nagyon szerettem primernek es BB kremnek is. Nem szaritott sehol es nem ult be sehova, alapozommal egyutt is jol nezett ki es extra pattanasaim se lettek tole :) Konnyen eldolgozhato. Altalaban glamour napokon szereztem be mindig. Hamarosan el fog fogyni a meglevo regi tubusom, ugyhogy kenytelen voltam a honlaprol rendelni. Szomoruan vettem tudomasul, hogy kisebb kiszerelesre csereltek (50ml helyett 30) es az ara nem valtozott emlekeim szerint...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 25.

arizona07

2020. november 26.

Nem vagyok nagy primeres, sem BB krémes, általában a megfelelő hidratáló+fényvédő+alapozó kombó híve vagyok de a Krémmániás vélemények hatására Glamour-napok alkalmából kipróbáltam. Úgy összességében szép természetes és egészséges bőrképet ad, viszont nekem feltűnőbbé tette a pórusaimat (nem színben, hanem a bőr texturájában), pedig elvileg ez az egyik fő profilja a terméknek. A krém állagra elég vékony, bár minimálisan lehet rétegezni, a 01 light nude árnyalat egyébként kb. pont jó nekem, de púder nélkül nagyon hamar átfénylik. Ami mellette szól hogy elvileg SPF20, télre teljesen jó, viszont a szaga nekem túl erős, és inkább vmi férfi borotválkozószerre hajaz, mintsem női pipere cuccra, igazából továbbra sem értem miért kell ilyen krémekbe irrizálást kiváltható illatanyagot beletenni. Amúgy kíváncsiságból kipróbáltam a szemhéjamon is, ha véletlenül nem lenne nálam arra való alap, hát oda nem kenném többször, pár percig csípett is, és lájtosan de bevörösödött a bőröm. Összességében nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

csillsze

2020. október 27.

Nekem nagyon jól működik, a kisebb bőrhibákat is elfedi és egységes arcot eredményez. Viszont nekem úgy működik csak jól, hogyha előtte hidratálom az arcom, anélkül kiszárítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 27.

Tokacsincsilla

2020. október 1.

Sosem gondoltam volna, hogy valaha BB krémet fogok használni, de szerencsére tavaly mégis vettem egy tubussal, amikor a kislányom mellett egyszerűen nem jutott időm rendes sminkelésre, mégis szerettem volna feldobni valamit az arcomra. Azóta szinte mindig ezt használom, és csak jókat tudok róla mondani, gyönyörű természetes hatása van, és meglepően nagy fedése. Már a harmadik tubusnál tartok, biztosan újraveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 1.

dalmacsek

2020. szeptember 7.

Évek óta nagy kedvencem, már télen sem használok más alapozót vagy BB krémet. Nekem nagyon bevált, egyáltalán nem nehezíti el a bőröm, a T-vonalam minimálisan csillog még nyáron is. A fedése szerintem közepes, kisebb bőrhibákat szuperül elfedi, szépen egységesíti a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

Nichole07

2020. július 31.

Bb krémként használom, és maximálisan meg vagyok vele elégedve. Itteni vélemények alapján szereztem. Nyilván nem alapozó (így teljes fedést ne várjunk tőle), de az apróbb bőrhibákat szépen elfedi, összességében egy természetes, egyenletes képet eredményez. A T-zónában persze kifényesedik nap végére, télen pedig a szárazabb helyeken aláhidratalást igényel, de így is kedvenc a kategóriájában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

Sinead

2020. július 29.

Szépen egységesítette a bőröm, természetes a hatása, elhasználtam, de annyira nem volt különleges, hogy újra vegyem. A célnak jól megfelelt. Az árát kicsit sokallom, gondolom az SPF20 miatt ennyi, úgy igazán nem sok vizet zavar, de jól mutat, hogy "fényvédős".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 29.

Ingi

2020. július 25.

Én ettől ma konkrétan lehidaltam. Még soha semmi nem nézett ki ilyen jól a bőrömön (T-zónában zsírosodó kombinált, pirosság, nagy pórusok, olykor 1-2 patti)...ráadásul nap végére is alig mozdult el! Eddig szinte minden átfényesedett és/vagy leolvadt nap közben az arcomról.
Szérum, és kis hidratáló után vittem fel ecsettel, rá korrektor ahová kell, végül púderrel fixáltam (utóbbit nap közben meg kell ismételni párszor, de ez nálam sajna normális...most viszont egyáltalán nem volt olyan gáz, mint szokott!)
Minden alapozónál és bb/cc krémnél jobb, mint amit valaha használtam. Húztam a szám az ára miatt (20 €, jaj), de csak izgatta a fantáziám a vélemények miatt :D Ezek után egy szavam sincs. Remélem sokáig elég, bár relatív sok kell belőle. Viszont az eredmény, wow. Mintha alig lenne az arcomon valami, csak a bőröm, mégis fed, sima, természetes, mattít, de egészséges fényt ad. A nude szín pont tökéletes a viszonylag világos, piroskás börömre, nem túl világos, nem túl sötét, és végre nem sárga (de nem is rószsaszín). Az illata enyhe és kellemes. Nekem szerelem! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

Részletesebb információ a smartskincare-en.