Best of Beauty 2019

Pupa

Ár:   4100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BeautyByCATherine, Módosítva: 2018. május 18.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Kombinált és zsíros bőrre találták ki ezt a BB krémet, ami egyben alapozó bázis is. Olajmentes. Hidratál, eltünteni a tág pórusokat és foltokat, apróbb bőrhibákat. Bázisként meghosszabítja az alapozó tartósságát.

2 árnyalatban kapható

Ár: 3000 ft , Eladó: Bella88
Állapot: ÚJ, bontatlan csomagolás, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta vagy foxpost
Ár: 2500 , Eladó: Lushlover
Állapot: 3-szor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
oaxaca

2019. május 11.

Ez egy nagyon erős fedésű BB krém, megkockáztatom már alapozó erősségű. Én nekem ez túl sok, nincs szükségem ekkora fedésre a mindennapokban. Illata jó, lassan fényesedik csak át. Alkalmakra szoktam használni. Az én bőrömön főleg a por állagú alapozók jönnek be, úgyhogy ha elfogy nem is fogom ezt újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 11.

MissKenedy

2019. május 10.

Első Pupa termékem, de nem az utolsó!
Alapozóról készülök bb-re váltani mert nyáron nem vagyok hajlandó vastag alapozót feltenni. De azért van 1-2 bőrhibám, főleg elszíneződések. Erre tökéletes. Próbálkoztam már pár bb krémmel, de vagy annyira semmit nem fedtek, mint egy arckrém, vagy szinte maszkosabb lett a végeredmény mint alapozóval. Nem is tudtam magamban hova tenni őket, hogy na ezek minek vannak... De eddig nagyon elégedett vagyok vele, enyhe fedésű alapozónak tökéletes, szép a színe jelenleg a nude jól passzol, de szerintem kövi hónapban megveszem a sötétet is, mert hamar barnulok. Kuponnal elfogadható az ára. Nem értem minek bele illat, bár legalább kellemes. Szivaccsal nagyon könnyű eldolgozni, gyönyörű bőrképet lehet vele elérni, szerintem tavasz-nyárra ennél több nem kell ha nem muszáj:)
Összegezve, ha valaki bb krémet keres, mindenképp tegyen egy próbát, szerintem tetszeni fog!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Első Pupa termékem, de nem az utolsó!

anitaa17

2019. április 25.

Pont tökéletes azoknak, akiknek kevés bőrhibájuk van, vagy csak egy kis egységes színre vágynak az arcbőrükön és nem bírják elviselni a fullasztó, erős fedésű dolgokat. BB krémhez képest szuperul fed, sok 'alapozónak' nevezett termék is megirigyelné :) . Nyárra a legjobb barátom lesz, nagyon sajnálom, hogy még csak most találtunk egymásra. Viszonylag tartós, de azért nap végére néhány helyen lekopik, egy kis púderrel még rá szoktam fixálni reggel, így növelhető a tartóssága. Ár-érték arányban hibátlan és ne felejtsük el, hogy fényvédő is van benne. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

RachelZ

2019. április 20.

Apróbb bőrhibákat elfed, természetes hatású, hidratált érzetet biztosít. Előnyére válik az oxidáció, ezért jól rétegezhető. Egységessé teszi a bőrt, nem tömíti el a pórusokat, nyárra igazán kellemes viselet. A második tubussal használom, szerintem ár érték arányban a legtöbb drogériás terméket veri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 20.

erasm98

2019. április 18.

Nude árnyalatot vettem meg és imádom. Keresni akartam egy új bb krémet, amiben van fényvédő, jók az összetevői és természetes hatású. Ettől megkapom mindezt, és az ára sem horrorisztikus :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 18.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. április 17.

A tavaszi/nyári időre keresem normál bőrömre az igazit... Legyen light-os, könnyű a viselete a kiszemeltemnek, ez egy fő szempont.
A 001 árnyalat számomra pont megfelelő, ugyanúgy a fedése is. A finishe se nem matt, se nem ragyogó, egyszerűen egészséges.
Kézzel adja a legszebb eredményt, pedig abszolút ecset-párti vagyok.
Azoknak lehet jó választás, akik éppen csak egy kicsit korrigálni szeretnék a problémamentes arcbőrüket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 17.

Kézzel adja a legszebb eredményt, pedig abszolút ecset-párti vagyok.

Dorka8

2019. április 9.

Szerintem a legjobb BB krém amit valaha próbáltam! Tökéletes választás a mindennapokra, szép a fedése és tartós. Én a kombinált/zsíros bőrre való változatot használom és kb egész nap szép matt hatása van, sőt az én kombinált bőrömön annyira matt, hogy gondolkozom, hogy legközelebb a normál bőrre valót veszem. :D Egyedül az illatát volt nehéz kicsit megszokni de pár nap után már észre se vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

pdorka13

2019. április 8.

Valóban szuper termék, sietős napokon kézzel is fel tudom vinni, szépen el lehet dolgozni, ami nálam nagy szó!! Nyáron tökéletes, könnyed viselet, van mégis fedése. Fényvédőt ugyan tartalmaz, de én ígyis felviszek alá. Tartós, nem fényesedik át hamar, ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

katonabianka

2019. április 7.

Nekem nagyon bevált. Az első héten piros pöttyöket okozott, de el is múltak a következő hétre. A fedése átlagos, BB krémhez képest jó. Primerként nem használtam, nem arra a célra vettem. A tubus kb. fél évre volt elég, plusz pont, hogy tartalmaz fényvédőt.
Ui: nagyon sokszor lehet ennél olcsóbban beszerezni, érdemes figyelni az akciókat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

rabbitdoubt

2019. március 26.

Javítottam 4-ről 5 csillagra, lightot használtam eddig, most nude-ra váltottam, és mintha teljesen más lenne, ahogy megjelenik rajtam (nem csak színre, hanem textúrára is). Nem szárít annyira, mint a light-ra emlékeztem.. Nagyon szeretem! :)
-------
Az összetevők + vélemények alapján vettem meg, nem csalódtam benne egyébként. Az egyetlen kissé fájdalmas pont, hogy nagyon kiemeli a száraz részeket, szóval mindenképpen hidratáló krémmel érdemes használni, valamint a fedése nem annyira erős, szóval szép bőrre ajánlott. (Ezelőtt a rimmel matt bb krémjét használtam, nagyon szerettem, annak erősebb a fedése, viszont az összetevői jóval rondábbak)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 26.

-------

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT