Pupa

Ár:   4100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BeautyByCATherine, Módosítva: 2018. május 18.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Kombinált és zsíros bőrre találták ki ezt a BB krémet, ami egyben alapozó bázis is. Olajmentes. Hidratál, eltünteni a tág pórusokat és foltokat, apróbb bőrhibákat. Bázisként meghosszabítja az alapozó tartósságát.

2 árnyalatban kapható

Ár: 2500 , Eladó: Lushlover
Állapot: 3-szor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 2000 Ft + szállítás , Eladó: zavive
Állapot: Nagyon keveset használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés banki utalással, postán vagy Foxposttal küldöm, személyes átvétel lehetséges
DianaR

2020. január 28.

Legjobb primer amit valaha használtam. Nem fénylik a bőröm, nem folyik le rólam és még ki is egyenlíti a bőrhibáimat. Csodaszer!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

vombatszombat

2020. január 25.

Ez a krém csodálatos!! Ár-érték arányban verhetetlen, most ráadásul épp akciósan adják, 4000 Ft alatt van az ára, és szerintem minden forintot megér. Remekül egységesít, nem szárít, nem foltosodik, nem kukacosodik, ecsettel nagyon szépen el lehet dolgozni, és nem érzed maszkhatásnak vagy nehéznek, és nekem egész nap fennmarad. Púderezek rá, estére azért átfénylik, de csodaszer nincs.... Tehát nekem minden benne van, amit egy jó BB-től elvár az ember lánya, és cserébe még szerintem teljesen vállalható az ára is. Aki épp hasonlót keres, tegyen vele egy próbát, szerintem nem fog csalódni. Ja igen, szerintem az illata is finom, olyan testápolós-tisztaság illat ez nekem. Lehet veszek még pár tubussal amíg akciós :) soha nem volt Pupa termékem, de ezzel megfogtak (+ az alapozóecsetet is akciósan vettem és szerintem csoda az is), lehet, gyakrabban nézek majd be hozzájuk...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

MLotti

2019. december 28.

A szívem szakad meg, hogy kivonják a forgalomból.. A Legcsodásabb BB krém, amit életemben használtam. 100 - Light Nude árnyalatot használom, ez tökéletesen összeolvad a bőröm színével. Állagát tekintve sűrűbb, mint az általam ismert egyéb BB krémek, ha valakinek ez gondot okoz, hidratálóval lehet keverni. Én a Pupa Rich Elixir nevű tápláló szérummal szoktam "higítani", ha igényli a bőröm. Gyönyörű, egészséges bőrképet ad, nem teljesen mattra szárad, ami számomra pozitív, így életteltelinek hat az arcbőr. A fedését illetően, vetekszik egy természetes finishű alapozóval, nem oxidálódik feltűnően.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 28.

NyBetti

2019. november 16.

A legjobb BB krém zsíros bőrre, szépen egységesíti a bőrfelszínt, mattít de nem szárít
50%-os akcióval az ára is nagyon baráti, és mindig ekkor tankolok fel belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

50%-os akcióval az ára is nagyon baráti, és mindig ekkor tankolok fel belőle.

okroseva

2019. november 7.

A kedvencem ebben a kategóriában, kellemes viselet, tartja magát, a fedése közepes a BB-k között, sajnos nem bőséges a színválaszték, cserébe a legvilágosabb szépen beépül a bőrömbe, anélkül, hogy sápasztana. Kézzel gyönyörűen eldolgozható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 7.

Zsuzska1979

2019. november 2.

Update. Tegnap vettem meg belőle a második tubussal, és imádom. Nem tart egész nap, de mint korábban írtam, nekem az Estee Lauder DW sem. De nem is vártam el tőle. Pattanást nem okozott, és nem fényesedett át melegben sem. Szóval továbbra is újravevős.
Egy ideje keresek BB krémet,.mert az alapozókat soknak érzem. A vélemények miatt megvettem ezt, és egyelőre elégedett vagyok vele. Nálam a fedése két rétegben van olyan mint az Estee Lauder alapozómnak, (sok bőrhibám nincs, igazából csak pár barna foltot kell elfedni) viszont sokkal könnyebb, kevésbé maszkos hatású. Tartósságáról még sokat nem tudok mondani, de nálam az Estee Lauder se tart egész nap. Egyelőre úgy néz ki, hogy nálam ez bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 2.

Nashuaaa

2019. szeptember 22.

Egy okés enyhén fedő BB krém. Nincsenek bőrhibáim így a fedése is megfelel, ami kicsit amúgy is erősebb, mint a klasszikus BB-knek Nem ül bele a ráncokba, szépen egységesít, de csodát nem kell várni tőle, kicsit ilyen "meehh" típusú termék. Nem nehéz viselni, nem zsíros tapintású, mint sok más BB vagy CC krém, viszont átfényesedik egy idő után. Egyedül azért nem veszem újra, mert egyik szín sem elég sárgás tónusú a bőrömhöz (nuda árnyalatban használtam el), a színskála miatt közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Anett0721

2019. augusztus 30.

Nagyon jó kis krém, az állaga krémes, de szépen terülő, illata kissé erős de engem nem zavar, szeretem. Nem okozott semmi csúnyaságot a bőrömön.
Ásványi púderrel szoktam fixálni, nagy melegben is bírja estig. Fedése nálam jó, mert nincsenek bőrhibáim, ráncokba nem ül be, szépen egységesít. BB krémek között kedvenc lett (a Holika holika Aqua petite mellett, annak kb. ugyanezek a paraméterei)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Gigike

2019. augusztus 21.

Nagyon szeretem! Már vagy a 3.-at vettem belőle. Magában is nagyon jó, építeni is csodásan lehet, szépen egybe olvad az arcbőröm színével és nem nehéz egyáltalán..
Jah és nagyon finom az illata :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Jah és nagyon finom az illata :)

tiamoitalia

2019. augusztus 16.

Nagyon tetszik, a pórusokat valóban kevésbé láthatóvá teszi és nem kelt annyira zsiros érzetet a börömon, mint az eddig próbált BB krémek.
Igen, átfényesedik egy idö után, de etéren csodát nem is vártam. Szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Igen, átfényesedik egy idö után, de etéren csodát nem is vártam. Szeretem.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin