Pupa

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2019. február 27.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

Ragyogó ajakbalzsam

Könnyen kenhető és érzéki textúrája egy leheletnyi kifinomult színt ad az ajkaknak, miközben hidratálja őket és kényelmes viseletet biztosít.
Aprócska koronával kiegészített kiszerelése igazi ékszerré teszi, melyet bárhová magaddal vihetsz és könnyedén újraszínezheted vele az ajkaidat napközben.

szeliger

2017. január 15.

2016. november 14. Aranyszínű, barokkos mintájú papírdobozban bújik meg a színezett ajakápoló. Fogásra meglehetősen könnyű, de a külcsín mutatós, a kis fityegő korona pedig bájossá teszi. Egyébként a korona a kupakra van egy kis lánccal felrögzítve és használat során inkább útban van, főleg, ha a kupakot a helyére vissza akarom tenni, de a szemnek jólesik. A stift elég vékonyka, illatát nem érzek, jellegzetes íze sincs. Az ajkakra a vékonysága miatt könnyen felvihető, ugyan tükör nélkül még nem próbáltam, de szerintem megbízhatóan menne úgy is. Kis fényt, enyhe színt ad a szájnak, érzésre pedig határozottan érezni, hogy fent van valami, nem olvad bele a bőrbe. Picit ragacsos, mint a legtöbb ajakápoló. A hidratáló hatását egész sokáig lehet érezni, noha a szín hamar lekopik, az evést pedig egyáltalán nem bírja. A csomagolása miatt nem tudtam otthagyni, egyébként egy jól használható, de nem kiemelkedő termék.

2017. január 15. Nézegetem itt a dátumot, merthogy tegnap fogyott el az első belőle. Ez azt jelenti, hogy kb. egy hónapig tart ki egy ilyen balzsam, a vékonyka stift szerintem elég gyorsan elfogyott. Az elején sokat használtam, aztán a karácsonyi ünnepek alatt pihengetett és mostanában megint előkerült. Időközben nagyon megszerettem, univerzális darab, újra is vettem, sőt még ajándékba is vettem belőle. A tartóssága jelentősen növelhető egy jó szájceruzával, én ehhez a Chanel 34 Natural ceruzáját használom, a kettő színe gyönyörű együtt és a viselet hétköznapi nappali sminkhez ugyancsak komfortos.
Csodaszernek továbbra sem gondolom, de ha valaki még talál belőle a téli kiárusításon, ne sokat habozzon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 15.

Emolliensek: Squalane, Triisostearin, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Diisostearyl Malate, Synthetic Wax
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 6 / CI 15850, Red 22 Lake / CI 45380, Yellow 5 Lake / CI 19140

Squalane eo 1 0

Színezék. Piros.