Pupa

Ár:   7900 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2018. május 22.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Anticellulit gél - edzéshez hasonló hatás, mindennapos kozmetikai edzés a bőr számára.

Intenzív kozmetikai kezelés a narancsbőr nem esztétikus jegyei ellen.

norisz

2020. július 8.

Többször használtam már ezt a krémet, kb 2 éve vettem meg először. Sok mindent próbáltam már a narancsbőröm ellen, de ez nekem nagyon bevált! A sok folyadék, jó kaja és mozgás persze elengedhetetlen mellé, de tényleg nagyon sokat rásegít. Amin meglepődtem, hogy tényleg ha abbahagyja az ember, még 30 napig simán "tart" az eredmény. Innen tudom h tényleg hatásos, mert utána (azonos életmód mellett) mindig elkezdett visszajönni a narancsbőr, úgyh kúraszerűen használom (simán be lehet szerezni akcióban, úgy nem vészes az ára).
Plusz pont és előny nálam, hogy nagyon hamar beszívódik és nem hagy ragacsos érzést (csak tényleg hagyni kell 3-4 percig h jól beszívja a bőr), így reggel a rohanásban sem okoz gondot a használata, egyből bele tudok bújni a ruhába vele. A Pupának egyébként a többi narancsbőr elleni krémje is bejött, de emiatt talán ez a legelőnyösebb ha nincs sok időd a rohanó hétköznapokban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

Gyulladáscsökkentők: Globularia Cordifolia Callus Culture Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Gubóvirág össejt-kivonat. A gyártó által megadott információ szerint elősegíti a szöveti regenerációt,  a sejt méregtelenítő funkcióját a proteaszóma aktivitás fenntartásával és a sejtek élettartamát a szirtuin-1 szintézis stimulálásával.

In vivo (embereken végzett) tesztek szerint csökkenti a bőr pirosságát (-13.4% placebohoz képest) és növeli a bőr ragyogását (+ 9.2% placebohoz képest).

forrás

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.