Pupa

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: psyche, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 24.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Sportolás során is extrém tartósságú automata szemceruza. Puha textúrája és magas pigmentációja azonnali és telt szín kibocsátást biztosít. Könnyen felvihető és rendkívül gördülékeny.

Szemészetileg tesztelt. Parabénmentes.

4 színben kapható

klaris171

2019. március 22.

A legjobb amivel eddig találkoztam, pedig lassan 20 éves múltam van a szemceruzákkal! :) A barnát és a feketét használom szempillatőbe vagy vízvonalra és tökéletesen fog, nagyon szuper használni, mert tökéletes az állaga, nem kemény és nem is túl puha, az érzékeny szemem is bírja, reggeltől estig tart (edzéssel együtt is), kopás vagy maszatolódás nélkül, de mégis könnyű lemosni és időtlen időkig elég mindennapos használattal is. Én szeretem az automatikusan hegyeződő cerkákat, a csomagolása sem kopik hónapokon keresztül táskában hánykolódás esetén sem és a kupak is a helyén marad. Remélem sosem vonják ki! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

catpeach

2019. január 29.

Barna szinű árnyalat van meg, tartóssága miatt nagyon szeretem. Én egy vékony csikban a szemhéjamon használom. Ha kopik is inkább egységesen halványul, nem kenődik a szemöldököm alá illetve nem landol sötét foltot hagyva a szemem alatt. Sportoláshoz illetve 12 órás munkámhoz is használom egy-két hónapja, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

orsipanka

2018. augusztus 16.

Nekem a türkiz színű van meg. Vízvonalra használom, de nehezen fogja meg és van amikor 4-5 óra után már igazítani kell. Ha meg elalszom az autóban, teljesen lekopik. Eddigi legdrágább szemceruzám és még elvileg vízállónak is kellene lennie, úgyhogy egyáltalán nem vagyok a tartósságával megelégedve. Vízvonalra nem ajánlom, de amit előtte használtam az nem kapható, úgyhogy jobbat sem találtam még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

psyche

2018. július 2.

Tartós fekete szemceruzát kerestem a mindennapos minimál sminkhez, amivel nem kell napközben vacakolni, estig úgy marad, ahogy reggel feltettem. Nekem bevált, estére azért megkopik, de ez mondjuk 12 órát jelent, és igénybe vagyok véve az egyéves fiam mellett. Külön szuper, hogy nem kell hegyezni, mindig rájövök, hogy mennyire szeretem az automata ceruzákat. Nehezen jön le a kupak (egyszerre hátrány és előny), így első kinyitáskor letörtem a hegyét, de azóta megtanultam, hogy nyissam ki :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Emolliensek: Trimethylsiloxysilicate, Synthetic Wax, Hydrogenated Polyisobutene, Hydrogenated Poly (C6-14 Olefin), Hydrogenated Polydecene, Silica Silylate, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba
Szilikonok: Trimethylsiloxysilicate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Carmine / CI 75470, Aluminum Powder / CI 77000, Ultramarines, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Black 2 / CI 77266 (Nano), Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, CI 77400, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Manganese Violet / CI 77742, CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.