Pupa True Lips Lip Liner Smudger Pencil -  Szájsatírozó Ceruza

Pupa True Lips Lip Liner Smudger Pencil - Szájsatírozó Ceruza

Ár:   1950 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szuperninaa, az összetevőket feltöltötte: kalota, Módosítva: 2019. március 1.

Ár:   1950 Ft
Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Annai

2019. július 1.

Több árnyalatban is használom, az éppen viselt rúzs színének megfelelőt. Tartós, könnyű felvinni, könnyű hegyezni is. Nálam nyert ügye van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

syrin

2018. április 7.

Nehezen találtam megfelelő színt, de a 002-vel nagy a szerelem (mármint a színnel, ceruzám remélem, hogy lesz még ennél jobb is). Rúzs helyett, az egész számra használom + pici ajakápoló a tetejére még javít az összhatáson. Nude makeup párti vagyok, a rúzsozáshoz ügyetlen, ráadásul nem bízom a rúzsokban, így marad az egyszerűbb, ceruzás megoldás. Csak különleges alkalmakkor kerül fel, ezért a tartósságáról nem nagyon tudok nyilatkozni, de úgy tűnik pár órát kibír. Sajnos az ajkak állapotára nagyon kényesnek tűnik, ami nekem télen mindig probléma, emiatt februárban a diplomaosztómon is szörnyen néztem ki. Amikor utoljára vásárolni voltam, az eladólány a vízálló változatot ajánlotta helyette - ami népszerű lehet, mert a teszteren kívül éppen akkor egy darab sem volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

svivko

2018. március 27.

08-as mélybogyószínt vettem meg a legsötétebb bogyószínű rúzsukhoz.
Sajnos egyáltalán nem szerettem ezt a terméket. Nem megfelelően pigmentált, túl vastag az ajkakon, és a rúzs simán feloldotta, csak az ajkak szélén maradt a ceruzából. "Éljen a 90-es évek!"

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

08-as mélybogyószínt vettem meg a legsötétebb bogyószínű rúzsukhoz.

balvenie

2018. március 23.

Téli kiárusításon jutottam hozzá, a 07 (tűzpiros) és 08 (sötétbordó) színeket vettem meg. Nagyon szép, intenzív színük van, én nemcsak kontúrként használom, hanem simán rúzsként is őket. Nagyon elégedett vagyok velük, nem szárítják a bőröm, eléggé krémesek, könnyen lehet velük dolgozni. Tartósnak különösebben nem tartósak, de én ezt nem várom el, sosem találkoztam még igazán tartós rúzzsal vagy szájkontúr ceruzával... Ami izgalmas, a hegyezése, ugyanis nem tudom, miből van, de eléggé nehéz őket szépen kihegyezni... A végén lévő kis satírozó gumi/szivacs nagyon hasznos, valóban könnyen lehet vele satírozni. Szeretem a Pupa termékeket, szerintem jó minőségűek, ez a szájceruza is hozza ezt a jó minőséget.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 23.

Joaninha

2017. november 15.

Első szájkontúr ceruzám, matt rúzsokhoz rájöttem, hogy kell, mert sokkal szebb az eredmény. Bár nincs összehasonlítási alapom, de nagyon megvagyok elégedve ezzel a ceruzával, szerintem megéri az árát. Szép pigmentáltak a színek, elég nagy a színválaszték és tartós is, nem maszatolódik el és nem folyik rajta túl a rúzs. A kis szivacsos végét is szeretem, azzal szoktam befele elmaszatolni picit a színt, így bázisként is tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. augusztus 28.

04 Nudos matt árnyalat, ami - szerintem - sosem megy ki a divatból. A satírozós végét még nem próbáltam, nekem feleslegesnek tűnik. De lehet, hogy valamit rosszul csinálok...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Hester

2017. augusztus 25.

A 31-es szín van a birtokomban. Kicsit szárítja a bőröm, vagy csak egyébként is nagyon hidratált ajkakon működik, nem tudom. Ez az árnyalat egy barackos korall szín, amit nagyon szerettem, most már kicsit unom, hasonló színű pupa rúzzsal szépen fed és igazán mutatós. Nem túl tartós egyébként. Satírozni nem szoktam, de szépen el lehet dolgozni. Nehéz hegyezni, és furcsán ragacsos az állaga. A szárító hatása kicsit zavar, mert emiatt ritkán tudom használni, de alapvetően nekem megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

sebidori91

2017. július 26.

Két árnyalatot vettem, szerintem könnyen kenhető, intenzív szép színűk van. Annyira nagyon nem tartósak mint az Avon rúzsok, de mondjuk egy 4 órát kibírnak étkezés nélkül. (akicósan 1500 FT/db -ért vettem)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 26.

larka95

Hátràny:
-szörnyű kihegyezni
-rossz a kialakítása
-gyorsan kopik :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

Előny:
-rossz a kialakítása
-gyorsan kopik :(

Naschkatze

2017. február 19.

Nagy rajongója vagyok a Pupa termékeknek, de ez a termék szerintem szörnyű. :( A 02-es árnyalat van meg, ami egy gyönyörű, matt nude-rózsaszín szín. A szájra nehezen lehet felvinni, erőteljesen kell színezni vele a számat/szájkontúrt, hogy felvigyem. A végén lévő satírozó használhatatlan, egyáltalán nem lehet elsatírozni vele a terméket a számon.Még ha tökéletesen egyenletes és hidratált a szám, a sok dörzsöléstől végül felhámlik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate