Pupa

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rea3, Módosítva: 2016. március 7.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Egy forradalmian új szempillaspirál az azonnali extradús és látványos szempillákért.

• Azonnal és dúsan adagolja a festéket, már az első réteg felvitelével azonnal és extrém módon dúsítja a pillákat, az extratelt és vastag pillák érdekében.
  • Azonnal látványos, extrém módon tartós és abszolút kényelmes hatás.
  • A szemek pillanatok alatt előtérbe kerülnek, mintha csak a reflekorfény világítaná meg őket.

Alacsony allergia kockázat. Szemészetileg tesztelt. Érzékeny szemre és kontaktlencsét viselőknek is ajánlott. Parabén mentes.

Polyakdorina

2019. december 2.

Szuper termék, egyszerű használat és hatalmas pillákat eredményez! Igaz elsőnek sok terméket visz fel, de ha használat előtt az applikátort egy papirzsepivel le töröljük, akkor jól lehet vele dolgozni. Az idő folyamán biztosan nem kell már törölgetni. ❄️☃️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 2.

sznikolett

2019. december 2.

Mely ejfekete szinu, muszempilla hatast kelto szempillaspiral. Nem pereg, nem potyog es nem irritalja a szemet! Egyetlen retegben eleg felvinni, felesleges epiteni :) inkabb dusit, mint hosszabbit, viszont ez nem problema, mar sokkal inkabb divat a dusitas, mint a hosszabbitas :) szerencsere az eltavolitasaval sincs problema!
minden ketseget kizaroan ujravevos! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 2.

minden ketseget kizaroan ujravevos! :)

Villango

2019. november 7.

Már megtaláltam a nagy Ő spirált, kb 20 év után, és az egy MAC spirál. Viszont le akarok szokni az állatkísérleteket végző márkákról.
Na épp ezért vettem egy ilyet.
Sajnos lemászik a szemem alá kissé, de én nagy pislogós vagyok. Tényleg látványos pillákat csinál, azt nagyon bírom, de a szemem alá krémkorrektor nem kerülhet, csak ásványi por állagú.
Ha elhasználom tovább kísérletezek szerintem, nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 7.

Na épp ezért vettem egy ilyet.
Ha elhasználom tovább kísérletezek szerintem, nem veszem újra.

rakori

2019. október 10.

Ajándékba kaptam, és bár hozzá kell tennem, hogy nekem viszonylag dús szempilláim vannak, nagyon elégedett vagyok, rögtön látom a különbséget. A Benefit szempillaspirálomhoz tudnám hasonlítani, ár-érték arányban szerintem szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

Bambusz92

2019. július 26.

Engedtem a kísértésnek és megvettem. Lehet nem jöttem rá hogy kell használni de nekem azon kívül hogy összeragasztja ugyanakkorák maradnak nem csinál semmit.Még próbálkozom vele de nálam a Loreal Volumissin Royale a legjobb.

Vissztérve hónapokkal később nagyon megszerettem. Két rétegben kenve imádom. Szerintem száradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.

zeany

2019. február 20.

Használat előtt tényleg le kell húzni párszor, de odafigyeléssel felkenve gyönyörű pillákat varázsol, már-már műszempilla hatás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 20.

Dortya

2019. február 2.

Imádom. Nagyon nagyon meg vagyok vele elégedve. Mivel számomra az ideális szempillaspirál nagyon extrém és műszempilla hatású (hétköznapokra is), ezért számomra ő a tökéletes szempillaspirál :) abszolút megéri az árát!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

zfruzsi

2018. december 27.

Az ikonikus testvérkéjével, az original, sima PUPA Vamp!-pel kezdtem, ami életem szempillaspirálja lett és azt gondoltam semmi sem fogja tudni utolérni... Ennek ellenére rögtön megvettem ezt még bevezető áron amikor megjelent, mert hajtott a kíváncsiság, hogy vajon ez mit tud, mennyire jó. Azt kell, hogy mondjam, hogy nekem ugyanannyira bevált, mint a sima Vamp! - gyönyörű pillákat csinál az én csoffadt alapanyagomból is, tartós hiába nem vízálló, nem pereg, nem kenődik el/fel. Nálam ez is nagy-nagy kedvenc lett és bármikor szívesen újravenném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 27.

ivysaurus

2018. november 25.

Azt hiszem elbújhat a L'Oreal és a Maybelline! :D Mióta csak cruelty free termékek vásárlására törekszem, elkerülöm az előbbi két márkát, így találtam meg ezt a Pupa szempillaspirált. Elfogulatlan véleményem az, hogy köröket ver a társaira, hiszen tartós, nálam egyáltalán nem potyog, nem vesz fel a kefe túl sok festéket és hosszú, dús szempillákat varázsol. Nem is keresek ezentúl más szempillaspirált, nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

rrituss

2018. október 24.

Kellett egy kis idő, mire sikerült megtalálni az ideális technikát a felvitelre, hogy ne legyenek vastag fekete kukacok a szemem körül, ezt főleg a kefének tudtam be, de amúgy tartós, szeretem, és egy másik kefével lefölözve a a felvitt felesleget, nagyon szép végeredményt kapok. Az 1 csillag minusz ennek köszönhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

PVP 0 0

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.