Pupa

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rea3, Módosítva: 2016. március 7.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Egy forradalmian új szempillaspirál az azonnali extradús és látványos szempillákért.

• Azonnal és dúsan adagolja a festéket, már az első réteg felvitelével azonnal és extrém módon dúsítja a pillákat, az extratelt és vastag pillák érdekében.
  • Azonnal látványos, extrém módon tartós és abszolút kényelmes hatás.
  • A szemek pillanatok alatt előtérbe kerülnek, mintha csak a reflekorfény világítaná meg őket.

Alacsony allergia kockázat. Szemészetileg tesztelt. Érzékeny szemre és kontaktlencsét viselőknek is ajánlott. Parabén mentes.

lenizsu

2021. január 14.

Félve nyújtam hozzá. Korábban vásároltam Pupa spirált, amit a boltban fizetés előtt- ellenőrzésként - kibontogattak az eladók, és jártam már úgy, hogy mire elkezdtem volna használni a terméket, már kiszáradt. Ezt a spirált kaptam, ezért nem tudtam, hogyan kezelték. Az ajándékozás után kb. 9 hónappal kezdtem el használni. Nagyon szépen dúsított, hosszabbított és a helyén maradt egész nap. A kefefej kialakítása is éppen ideális, könnyen el tudtam érni vele még a belső szemzugban lévő pillákat is, ugyanakkor az alsók kifestésére is tökéletes volt. Két régetben használtam megszokásból, pedig nem kellett volna, mert egy rétegben is látványos volt. Ennek ellenére felvittem a második réteget, és még akkor sem lett csomós a festék a pilláimon. Biztosan újra fogom venni a terméket, remélem az üzletben is változtattak már azóta a kinyitogatós szokásokon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 14.

guppi666

2020. szeptember 26.

Hát hatalmas csalódás. Olvasva a kommenteket nem csak én vagyok egyedül akinek egyáltalán nem tartós. Az ég világon semmi extrém helyzet nem történik, de kb pillanatok alatt pár pislogással mindenhova kerül a szemem alá, fölè, köré,...
Gyönyörű pillákat varázsol, tény! de az hogy ennyire kenődjön mindenhova, az felháborító. Ja, és pár hét után kezd beszáradni! Soha többet, inkább lesz diszkrétebb pillám, de az legalább a nap végéig bírja. Nem tudom milyen a sima Vamp, de ezek után nincs is kedvem kipróbálni, sokkal olcsóbban sokkal jobb spirálok vannak!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

MissEsztina

2020. július 14.

Azzal indítanék, hogy alapból nagyon megszerettem a Pupa termékeket. Mivel korábban már vettem lila színű Vamp szempillaspirált, gondoltam bevállalom ezt a változatot is. Nekem alapból is sok és hosszú szempillám van, tehát mondjuk úgy, hogy olyan marha nagy csodára amúgy sincs szükségem, így az évek során már olcsóbb szempillaspirálokkal is próbálkoztam, és volt hogy elégedett is voltam velük. Ezzel a termékkel viszont marhára nem vagyok az, mert ebben az árkategóriában ennél fényévekkel is jobb lehetne. Még csak pár hete bontottam meg, de már most darabos, ahogy felviszem, úgyhogy hiába ér a szemöldökömig mikor felfelé nézek, ronda! Ez abszolút nem a szép fajta műszempilla hatás! Arról nem is beszélve, hogy annak ellenére hogy ilyen problémám más termékekkel nem szokott lenni, ez felvitel után állandóan megfogja a szemhéjam is, ezzel elrontva a sminkem. És persze lemászik nap közben is a szemem alá. Az teljességgel bizonyos, hogy míg a sima, színezett Vamp továbbra is a kedvenceim egyike marad, ezt nem fogom újra beszerezni, és másoknak sem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Zindi

2020. június 16.

Ő az "Igazi szerelmem de sosem lehetünk együtt" szempillaspirál.
Gyönyörűen dúsít, hosszít, szétválaszt, mindent IS csinál.... De az életéért küzd ha felkenem. Nyáron az első izzadságtól lejön, de télen meg mikor lecsapódik egy kis pára a szempillámra SZINTÉN lejön, tulajdonképpen olyan 10-15 fok között ha nem érek a szememhez fent marad így kb sosem tudom hordani amit sajnálok mert szuper lenne amúgy.
Addig csendben várok a sarokban hogy a Pupa végre kiadjon belőle egy vízálló verziót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

Ő az "Igazi szerelmem de sosem lehetünk együtt" szempillaspirál.

Villango

2019. december 24.

UP: igazából bevált.
Mintha egyre kevésbé mászna le nap végére a szemem alá, valszeg nem pislogok annyira :) de teljesen elégedett lettem vele. Tetszenek ezek a drámai pillák amiket csinál.

Már megtaláltam a nagy Ő spirált, kb 20 év után, és az egy MAC spirál. Viszont le akarok szokni az állatkísérleteket végző márkákról.
Na épp ezért vettem egy ilyet.
Sajnos lemászik a szemem alá kissé, de én nagy pislogós vagyok. Tényleg látványos pillákat csinál, azt nagyon bírom, de a szemem alá krémkorrektor nem kerülhet, csak ásványi por állagú.
Ha elhasználom tovább kísérletezek szerintem, nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 24.

UP: igazából bevált.

Na épp ezért vettem egy ilyet.
Ha elhasználom tovább kísérletezek szerintem, nem veszem újra.

maja23

2019. december 17.

Ez az első számú kedvenc termékem a Pupától. Rengeteg spirált kipróbáltam már, de ez mindent visz. Nem ragad össze a szempillám, a nap végén nincs fekete paca a szemhéjamon, gyönyörű szép dús szempillám lesz. Nagyon szép intenzív fekete színe van. Bár az ára egy picit húzós (most már drágult is), ettől függetlenül imádom és jár neki az öt csillag. Már az ötödiket használom el belelő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 17.

kovacsfruzsika

2019. december 16.

Nagyon szeretem ezt a szempillaspirált, tartós, nem jön le könnyen. Dúsít, hosszabbít. Mindent tud, amit egy spiralnak tudnia kell

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 16.

holczaja

2019. december 13.

A hétköznapi sminkem konkrétan BB krém, bronzosító és szempillaspirál. Utóbbi nélkül nem igazán telik el nap, természetesen egy hétvégi bulizós sminknek is alapja.
Nekem nagyon bevált a termék, egyáltalán nem kenődik, szép pillákat csinál és jó az ecsete. Tudom az alsó pillákon is használni, ami nekem nagyon fontos mert azt is mindig kifestem!
Az egyetlen hátránya, hogy sok festéket visz fel, de ez egy pár nap, hét használat után biztosan nem okoz majd gondot :) Illetve nekem nehéz volt leszedni (ami azt is jelenti, hogy brutál tartós!), de ez könnyedén orvosolható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 13.

kandi1

2019. december 9.

Itteni vélemények alapjàn vettem és nem bàntam meg!
Gyönyörű fekete, erősen pigmentàlt, hosszít, dúsít, tartós.
Egyetlen hibája, hogy nagyon sok festék kerül a kefére.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 9.

Itteni vélemények alapjàn vettem és nem bàntam meg!
Gyönyörű fekete, erősen pigmentàlt, hosszít, dúsít, tartós.
Egyetlen hibája, hogy nagyon sok festék kerül a kefére.

Polyakdorina

2019. december 2.

Szuper termék, egyszerű használat és hatalmas pillákat eredményez! Igaz elsőnek sok terméket visz fel, de ha használat előtt az applikátort egy papirzsepivel le töröljük, akkor jól lehet vele dolgozni. Az idő folyamán biztosan nem kell már törölgetni. ❄️☃️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 2.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

PVP 0 0

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.