Pupa

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: k.boglarka, az összetevőket feltöltötte: Barbozi, Módosítva: 2015. július 29.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Pupa Sexy Pulp Noir Extréme
Ár: 2200 Ft , Eladó: nyaricili
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

jvivi

2021. július 25.

A barna színűt vásároltam meg belőle, ami nekem kifejezetten bevált. Szép pillákat csinál (bár az enyémek egyébként is viszonylag hosszúak és íveltek), nem tapadnak tőle össze a pillák, nem pereg és nem kenődik le (pedig ilyenkor nyáron ez nekem mindig probléma). További előnye hogy könnyen le lehet mosni mindenféle extra micellás vagy olajos lemosó nélkül (legalábbis az én Cerave lemosóm megbirkózik vele).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 25.

fdancsi

2021. július 1.

Nem lett a kedvenc spirálom. Számomra elég drága és az tény hogy szép pillákat csinál, de rengeteg anyagot vesz fel a keféje, amit csak egy papírzsepivel lehet megfelelő mennyiségre leszedni, ami nagy pazarlás. Tartósnak sem mondhatnám, 6-7 óra után már pöttyökben hullik a szemem alá, van hogy elkenődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 1.

nangien

2021. június 22.

2021.06.22.: A feketére azóta se szeretnék emlékezni, viszont a lila a mai napig a legyakrabban használt spirálom. A kefét nem szeretem, az én ízlésemnek túl bumfordi, a fekete festéknél a kidobás előtti végső véleményem is az volt, hogy ilyen tudású spirált sokkal olcsóbban is lehet venni. A lilát viszont tényleg imádom, főként a színe miatt, felvinni kicsit macera néha, mert hajlamos túl sok festéket felvinni a kefe, de ha finoman dolgozok vele, akkor a végeredmény nekem nagyon megéri, eddig ez a legjobb lila spirál amit próbáltam. Jó színes spirálból sokkal kisebb a kínálat mint feketéből, gondolkodom más színeken is. A feketét végül 2 csillagra értékeném, a lila spirált pedig 4 csillagra, úgyhogy a 3 csillagon nem módosítok.

2020. 10.23.: Kettőt használtam/használok belőle, a feketét és a lilát. Kicsit technikás kiismerni és megtanulni rendesen használni, a kefe nekem nagyon határeset volt, a fekete elmászott az alsó pillákról, illetve szempillafésűvel sokszor át kellett menni utána, mert tapasztott. Azt nem venném újra, használható, de nem nagy szám, azt hiszem valami boxban volt, örültem neki, mert a lilát szerettem, de sima feketében sokkal olcsóbban lehet találni ilyen tudású spirált jobb kefével. A lilát viszont őszintén szólva megkedveltem, valahogy kevesebb festéket vesz fel és sokkal könnyebb használni, itt inkább a rétegezésre kell figyelni, nem az egyszer átszaladsz rajta és kész is típus. Cserébe többször megdicsérték, pont annyira lila, hogy izgi legyen de természetes is, nekem ez a "barna" természetes spirálom a hétköznapokra, újra fogom venni. A feketének 2,5 csillagot adnék, a lilának 4-et, és az ár miatt inkább lefelé kerekítem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 22.

mppl

2021. június 18.

Már 10 éve használok különféle szempillaspirálokat, szilikon kefe, természetes kefe, nagyobb vagy kisebb eddig mindegyikkel tudtam dolgozni de ez.. Borzasztó, mindegy mennyire óvatosan próbálom ha a tövekhez ér a kefe azzal a lendülettel beleszúr a szemembe, már gyakorlatilag csiga lassúsággal viszem fel de most is itt ülök könnyező vörös szemmel mert megint majd' kiszúrta a szemem.. Igazán próbálom szeretni, de nagyon megnehezíti ezt nekem, azonban az alsó szempilláimra csodás. :D Ezenkívül ha bármi miatt könnyezik a szemem akkor borzalmasan marja.
Szóval gyakorlatilag eddig csak fajdalmat okozott nekem, meg beduzzadt szemeket aránylag sok pénzért. Sokkal jobb és kevésbé "agresszív" szempillaspirálok vannak a boltokban, biztosan nem veszem újra.
Két csillagot csak az alsó szempillaim miatt adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 18.

Két csillagot csak az alsó szempillaim miatt adok neki.

Whosthatfitgirl

2021. április 20.

Random rendelés eredményeként került hozzám, de Végül nem bántam meg. 🙂
Először megijedtem mikor kinyitottam és megláttam a hatalmas kefét, gondoltam "te jószagú úr isten, ezt hogy fogom használni...?". De aztán kiderült, hogy meglehetősen problémamentesen!
Picit összeragasztja a pillákat, de őrületesen szép hosszú pillákat csinál!🤩 Nekem nap végéig szépen tart, nem pereg és a szép íve szintén bírja, nem "kókad le", vagy hogy is mondjam😂😅
Szóval tök jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 20.

Random rendelés eredményeként került hozzám, de Végül nem bántam meg. 🙂
Szóval tök jó!

domiv

2021. április 11.

Glamour napokon vettem még tavaly, de nem lett a kedvencem. Sok videóban említették ezt kedvencként, ezért akartam kipróbálni. Sajnos annyira nem jó, mint amennyibe kerül. Még talán a L'Oréal Lash Paradise is olcsóbb, és sokkal jobb, de a most tavaszi Essence Lash Princess pink limitált kiadása is leveri. Nem annyira rossz spirál, de ennyi pénzt ne adjatok ki rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 11.

rabbitdoubt

2021. március 9.

Ó, bárcsak elolvastam volna a véleményeket előtte. Több videóban láttam ezt a spirált, és valahonnan az volt az eszemben, hogy ezért mindenki odavan, úgyhogy én is beszereztem (szerencsére olcsóbban). Hát, marad a Lovelys spirál. Nekem a keféjével nincs sok bajom, és felvitelkor nagyon szép, hosszú fekete pillákat eredményez, amik nem is ragadnak össze, viszont pár óra múlva már nem sok marad belőlük a pillákon, minden az alsó szemhéjamon köt ki. Ráadásul elég nehéz lemosni is (itt a Lovely sztárpillájához hasonlítok).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 9.

Amadea

2021. március 7.

Update: A Snapscarával ellentétben javult a vele való kapcsolatom, jót tett neki a festék sűrűsödése. A reggeli szempillarutin (hahh), úgy néz ki, hogy a begöndörített pillákra felviszek két réteg Snapscarát és ezt pimpelem fel a Vamppal, csupán a spirál végét használva festegetek, így a bumszli volta sem zavar. Így óriási szempilláim lesznek, amire mélyen ülő, mandulavágású szemek esetében nagy szükségem van.
Szerencsére a felkent tákolmány nem pereg, a maszkból kicsapó párát pedig kicseleztem: mielőtt beérek a munkahelyre, megállok egy percre, leveszem, nem pislogok, majd az irodaházba belépve nem veszem vissza, csak rászorítom az arcomra, amíg besurranok az irodába, így nem ölök meg senkit és még emós gyógyegér sem leszek.
Egy csillaggal feljebb pontozom, de nem vágyok belőle új darabra.

2020.09.28.: Valamihez járt ajándékba, örültem neki, hogy ezt a spirált is kipróbálhatom.
Jóformán mindent leírtak előttem; szerintem bociknak való ez a bumszli spirál, nem a női arcberendezéshez tervezték, egyszerűen nem lehet úgy tartani, hogy ne kelljen attól félni, összekenjük az arcunkat. Nem lehet tisztességesen végighúzni a szempillák mentén, nem idomul az ívükhöz. Tapaszt, rettenetesen és a lágyan oldalra kandikáló pillákat is előre hajlítgatja, rettenetesen bénán néz ki, teljesen használhatatlan.
Vannak olyan spirálok, amelyeknél alig várom, hogy leteljen a fél év. Sajnos ez is ilyen. Még jó, hogy nem adtam ki érte pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 7.

Egy csillaggal feljebb pontozom, de nem vágyok belőle új darabra.

eszterker

2021. február 18.

Csomósodik, nem az igazi sajnos. Arcmaszk miatt kicsapódó párától el is kenődik néha :(
Pedig szeretem a márkát, és az összetevői is “szépek”, de biztos, hogy nem veszek újra belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

Bettina0225

2021. január 24.

Szuper jo minosegu.😍 Tartos es gyonyoru pillakat varazsol. En a feketet hasznaltam es maximalisan elegedett vagyok vele. A kefeje kicsit sok festeket visz fel, de ha el is kennenk egy fultisztitoval gyorsan meg lehet oldani. Szavatossaga 6 honap. Nekem meg maradt benne boven, igy ha ujraveszem csak az utazo kiszerelest. Ja es irritaciot sem okozott🙏

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 24.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

PVP 0 0