Pupa

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: k.boglarka, az összetevőket feltöltötte: Barbozi, Módosítva: 2015. július 29.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Ár: 1990/db + posta vagy foxi , Eladó: kencecica
Állapot: Újak, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással posta vagy foxi

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Nikosia

2022. június 26.

A vízálló változatát vettem meg, nagyon szép pillákat csinál, szebbeket, mint amiket idáig próbáltam spirálok, de sajnos napközben pandaeffektus volt a vízállósága ellenére, gondolkoztam rajta elhasználjam-e vagy sem emiatt, végül elajándékoztam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 26.

Tavasztunder

2022. április 30.

Életem szempillaspirálja (pedig jóóó sokat próbáltam..)
Kényelmes felvinni, egész nap a helyén marad, nem bántja a szemem és tökéletesen le tudom mosni (sok más spirállal ellentétben..)
Imádom! Többször újravettem már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 30.

Életem szempillaspirálja (pedig jóóó sokat próbáltam..)
Imádom! Többször újravettem már.

AudrinaMiller

2022. április 20.

Összeragadnak a pilláim tőle, és nagyon kenődik, egy idő után nagyon megfogja a szemöldököm alatt, ahova a pilláim érnek. Ajándékba kaptam vásárlás után, de jobb is, mert ezért kár pénzt kiadni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 20.

NatureBeauty

2022. március 27.

Szerettem volna szeretni, de a vízálló párjához hasonlóan nagy csalódás volt. Ahogy egy ici-picit könnyezett a szemem, máris csúnyán, a vízálló spirál meg levakarhatatlanul elmosódott a szemhéjamon. Annak eddigi PUPA termék tapasztalatok alapján vásároltam meg, talán ezért is volt csalódás. Spirált ha nem is, de más sminkterméket továbbra is veszek tőlük, mert ár-érték-minőség arányban szerintem az egyik legmegfizethetőbb márka.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 27.

edelweiss82

2022. március 11.

Sajnos az egyik legrosszabb szempillaspirál, amit valaha használtam. A spirálon rengeteg festék marad, amivel alapos lehúzás után is képtelenség, lehetetlen szépen kifesteni vele a tövétől a végéig a pillákat. Nagy a kefe, sok festéket felvesz, alkalmatlan a pillák szép sminkelésére. Csupa festék lesz a szemkörnyék, száradás után kell korrigálni még kb. ugyanennyi ideig. Borzasztó. Nem ezért nem drogériában vásároltam...... Sajnálom, hogy megvettem, mert minden reggel bosszúságot okoz, de kidobni sajnálom. Tartóssága 5-ből 3.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 11.

Xxvivus

2022. január 1.

A pozitívum, hogy nem csinál méhecske lábakat a szempilláimból, viszont (bár lehet a maszkhasználat is beleszól) a szemem sarkánál minidg lefolyik. Bár pandásnak nem mondanám a dolgot, de bosszantó, ahogy kis fekete árnyékot hagy a szemem alatt. Maga a kefe és a festék állaga szerintem rendben van, könnyű lemosni sminklemosóval is.
Összességében ár-érték arányban megéri, viszont az elmosódás miatt nem ajánlom, ha ugyananyira zavar a dolog téged is, mint engem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 1.

clara12

2021. december 31.

Barna színben vettem meg és nem vagyok vele elégedett. Rengeted festéket vesz fel, nem győzöm lehúzogatni a kefét, macerás a használata. A kefe túl nagy és a babapiskóta alak miatt még nehezebb vele dolgozni és az eremény sem szép. Már fél óra után pandásodik, és ezt egész nap kitartóan folytatja. Ahhoz képest, hogy milyen könnyen leolvad a szememről, a bőrömről nagyon nehéz leszedni. Az egy csillagot azért kapja, mert a színe szép és nem okozott irritációt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 31.

Dazsarasz

2021. november 26.

Nekem ez az egyik kedvenc szempillaspirálom, igaz ismerősön láttam már úgy, hogy borzalmasan nézett ki. Az én nagy szememhez, alapból L méretű szempilláimhoz tökéletes választás, főképp azt szeretem benne, ahogyan dúsít, amihez nekem kell is az a mennyiség amit a kefe felvesz. Megfelelő fixálással alap nélkül sem kenődik, gyönyörű, intenzív mély fekete és számomra tartósnak bizonyult. 8-10 óráig simán ugyanúgy fest, mint mikor felvittem. Eddig egyetlen hasonló tudású spirált találtam csak, pedig sokat próbáltam, és az is hasonló áron van. Számomra megéri megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 26.

padan

2021. november 5.

Ahhoz képest mennyibe kerül, túl sok anyagot vesz fel, macerás a felvitele es 3-4 óra múlva pandásodik... Nem bejövős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 5.

jvivi

2021. július 25.

A barna színűt vásároltam meg belőle, ami nekem kifejezetten bevált. Szép pillákat csinál (bár az enyémek egyébként is viszonylag hosszúak és íveltek), nem tapadnak tőle össze a pillák, nem pereg és nem kenődik le (pedig ilyenkor nyáron ez nekem mindig probléma). További előnye hogy könnyen le lehet mosni mindenféle extra micellás vagy olajos lemosó nélkül (legalábbis az én Cerave lemosóm megbirkózik vele).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 25.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

PVP 0 0