Pupa

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: k.boglarka, az összetevőket feltöltötte: Barbozi, Módosítva: 2015. július 29.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Pupa Vamp! Szempillaspirál Waterproof
Ár: 3000 postával , Eladó: perfumeaddict
Állapot: Új, bontatlan, érintetlen, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy + postaköltség

nangien

2020. október 13.

Kettőt használtam/használok belőle, a feketét és a lilát. Kicsit technikás kiismerni és megtanulni rendesen használni, a kefe nekem nagyon határeset volt, a fekete elmászott az alsó pillákról, illetve szempillafésűvel sokszor át kellett menni utána, mert tapasztott. Azt nem venném újra, használható, de nem nagy szám, azt hiszem valami boxban volt, örültem neki, mert a lilát szerettem, de sima feketében sokkal olcsóbban lehet találni ilyen tudású spirált jobb kefével. A lilát viszont őszintén szólva megkedveltem, valahogy kevesebb festéket vesz fel és sokkal könnyebb használni, itt inkább a rétegezésre kell figyelni, nem az egyszer átszaladsz rajta és kész is típus. Cserébe többször megdicsérték, pont annyira lila, hogy izgi legyen de természetes is, nekem ez a "barna" természetes spirálom a hétköznapokra, újra fogom venni. A feketének 2,5 csillagot adnék, a lilának 4-et, és az ár miatt inkább lefelé kerekítem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

Ingrido

2020. szeptember 28.

Többet vártam tőle. Nekem sok a festék, és túl nagy a kefe, alig érem el a pilláim tövét, és mindig összemaszatolom a szemhéjam. amúgy a festék minősége jó, dehát nem oda kerül, ahova kellene :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

Amadea

2020. szeptember 28.

Valamihez járt ajándékba, örültem neki, hogy ezt a spirált is kipróbálhatom.
Jóformán mindent leírtak előttem; szerintem bociknak való ez a bumszli spirál, nem a női arcberendezéshez tervezték, egyszerűen nem lehet úgy tartani, hogy ne kelljen attól félni, összekenjük az arcunkat. Nem lehet tisztességesen végighúzni a szempillák mentén, nem idomul az ívükhöz. Tapaszt, rettenetesen és a lágyan oldalra kandikáló pillákat is előre hajlítgatja, rettenetesen bénán néz ki, teljesen használhatatlan.
Vannak olyan spirálok, amelyeknél alig várom, hogy leteljen a fél év. Sajnos ez is ilyen. Még jó, hogy nem adtam ki érte pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

Valamihez járt ajándékba, örültem neki, hogy ezt a spirált is kipróbálhatom.

Pipere

2020. szeptember 21.

Alapvetően szeretem a márkát, velük kezdtem a "rendes felnőttkori" sminkelést és az egyszerűség kedvéért innen szereztem be a szempilla spirált is. Sajnos. Ahogyan sokan leírták előttem, túl nagy a kefe feje, túl sok festéket vesz fel amit képtelenség szépen felaplikálni, hamar lemászik a szem alá fekete karikákat festve oda. Mondanám, hogy hosszú pillákat csinál de abból csak kb 3 darabot, úgy összetapasztja őket. Most Essence spirált használok, az nagyon tetszik, ezt meg majd elhasználgatom itthoni napokon és festek belőle egy sötét tájképet vagy ilyesmi...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

derienart

2020. szeptember 18.

Elhasználtam egy utazókiszerelést, ami nagyon bejött, így gondoltam beruházok a nagytesóra. Bár ne tettem volna. Konkrétan 5-6 alkalom után is borzalmasan sok festéket visz fel, elkenhetetlen. Én ilyet még nem láttam. Most azt csinálom, hogy felviszem a fekete festékplecsnit!! a szempillákra és gyorsan eldolgozom a kifogyott catrice spirálom keféjével. Így elég szép a végeredmény. A kefe túl nagy, a fetsékfelvitel szörnyű, az egyetlen pozitívuma a mélyfekete színe, az tényleg szép. Nem is értem ez miért ennyire rossz a kicsi verzióhoz képest, valszeg a kefe méret a ludas. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

Honeyhair

2020. szeptember 5.

Már menekülök ettől a fajta kefétől, pedig egyre több szempillaspirált adnak ilyennel. Ez most valami újabb trend, de nem tudom, kinek jó ez a vastag, bumpszli, rövidebb pillákhoz alkalmatlan, túl sok festéket felvevő, maszatoló kefe. Nekem biztosan nem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

Alsace

2020. augusztus 30.

Annyira megörültem ennek a szempillaspirálnak, mert voltak belőle színesek is (nekem egy királykék van meg) de felkenve alig látszott, csak nagyon közelről, vagy bizonyos szögből látszott egy kékes beütése... Beszereztem pillára való primert, hátha ez a baja, de sajnos ez sem segített a szín előcsalogatásában. Sajnos a pillákat is összetapasztja és bár azzal hitetget, nem csinál panda szemeket, de sajnos mégis panda lettem tőle. Egy dolog nyugtatott meg, legalább fekete karika lett a szemem alatt és nem királykék.
Nem szörnyű termék, de az árát nem éri meg, egészen biztosan nem fogom újravenni, örülök, hogy csak egyet vettem kipróbálásra, mert nagyon nem hozta azt, amit a boltban ígértek. Megvenni megvettem, jó volt a marketingduma, de vissza már nem megyek repetázni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

Etes

2020. augusztus 17.

Nekem természetesen hosszú és dús pilláim vannak, csak szőkék, így sokra nem megyek velük. Igazából szerintem az én pilláim fordítva vannak bekötve, mert világ életükben rosszul reagáltak a márkásabb, picit drágább spirálokra, viszont a 1000-1500Ft-os spirálok mindig is csodát műveltek velük.
Gondoltam megveszem ezt a spirált, hátha kivétel lesz, meg hát mindennap a Pupa üzlet előtt mentem el, ráadásul törzsvásárlói kártyám is van, miért ne... sajnos egy szóval tudom leírni: borzalom. Mint ahogy előttem sokan mások is leírták, konkrétan 2-3 csomóban összetapasztja a pilláimat, amit csak nagy nehezen, szüzek vérével és árvák könnyével, esetleg fekete mágiával tudok szétszedni, de még utána sem lesz szép, csupán addigra általában annyira ideges szoktam lenni, hogy inkább úgy hagyom az egészet. Túl sok festéket visz fel, illetve én a keféjével sem tudtam összebarátkozni.
Az üzletben az eladó hölgy azt mondta, hogy ez a spirál hosszabb pillákat eredményez.... hát számomra nem.
Így, hogy lassan, de biztosan kifogy (ami amúgy egy örökkévalóságnak tűnik, olyan mintha éjszaka újratöltődne) és már kevesebb festéket visz fel egyszerre, - de még így is sokkal többet, mint amennyit a jó ízlés megkíván - már valamennyivel jobb a helyzet. Emellett maszatolódik, kenődik. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

Sinead

2020. július 29.

Nagyon látványos pillákat csinált, de sajnos nehéz volt fölvinni a kefe miatt, és túl tartósnak sem mondhatnám, 3-4 óra után kellett mindig mennem egy "tisztító hadjáratra"

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 29.

MissEsztina

2020. július 14.

Nekem a lila változat van meg, és nagyon szeretem. Nyáron különösen látszik, hogy milyen bámulatosan szép a színe, mikor rásüt a nap. Ennek örömére rendeltem is egy sötétkéket, hogy azt is kipróbálhassam. Egyébként január, február környékén vehettem, és mostanában (július közepe) már kissé száraz. Azt gondolom, hogy ez még az elmegy kategória, hiszen szinte napi szinten használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

PVP 0 0