Pupa

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: k.boglarka, az összetevőket feltöltötte: Barbozi, Módosítva: 2015. július 29.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Pupa Vamp! Szempillaspirál Waterproof
Ár: 2000 , Eladó: kalulumia
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp-n, posta, foxpost
Pupa Vamp! Szempillaspirál vízálló
Ár: 2000 ft , Eladó: sebidori91
Állapot: Kétszer használtam, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel kelenföldön vagy a Müpánál
Axelandra

2019. október 29.

Nagyon jókat hallottam róla,alig vártam hogy megvegyem, de nekem nem vált be. Saját szempillám hosszú, de ettől nekem is póklábas lesz. Sőt pereg/kenődik a szemem alá.Több rétegnek nincs értelme, nagyon igénytelen lesz rajtam...Próbáltam elhasználgatni, többet nem veszem újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

Julcsiturkyy

2019. október 28.

Mostanában több márka kijött a saját kék szempillaspiráljával. Le is csaptam az egyikre,azt hiszem a lovely curling pump up kék változatára. Nem vált be.
Aztán az egyik ismerősöm akit sokszor láttam kék spirallal kikenve, ezt ajánlotta.
Atyaég!
A színe gyönyörű (sötét kék). Akárhányszor hordom valaki biztos megemlíti, hogy azta , kék a szempillád😄 ami nekem bóknak számít.
Ki szeretném próbálni a sima feketét, és akár a többi szinest.
A szín erőssége mellett gyönyörűen dúsít, hosszít.
Tökéletes.
Újra meg újra használom
És újra meg újra beleszeretek.

2019. Október
Édes tesomtol születésnapomra ajándékba kaptam a fekete(100) színt. Elsőre, másodikra,harmadikra nem lett a kedvencem. Valami nem stimmelt. Minden egyes alkalommal máshogy vittem fel,majd hála az égnek rátaláltam a tökéletes felkenésre. Azóta oda es vissza vagyok ezért a termékért. A pillaim gyönyörűek. A szín mély, telített. Dúsít, gyönyörűen hosszabbít. A hatás mint ha műszempilla (visszafogott) lenne rajtam.
5/5*********

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 28.

Atyaég!
Ki szeretném próbálni a sima feketét, és akár a többi szinest.
A szín erőssége mellett gyönyörűen dúsít, hosszít.
Tökéletes.
Újra meg újra használom
És újra meg újra beleszeretek.

2019. Október
5/5*********

Doodle

2019. október 28.

Nagyon szeretem, fennmarad, nem oldódik bele a szemembe sem, este jól lemosható... évek óta használom, marad továbbra is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 28.

fairynorah

2019. augusztus 7.

Éjfekete, műszempilla hatás (értsd: összetapaszt valamennyire) építeni szerintem nem érdemes, elég sok festéket visz fel egyszerre. A festék elég sűrű, először azt hittem beszáradóban van a frissen vásárolt példányom (nagy szívás lett volna, tekintve,hogy a reptéren a dupla csomagolásút vettem meg :'D), de biztosan nem erről van szó,mert érzem,hogy nedves,amikor felkenem-csak brutál sűrű a cucc. Aki a természetes pillákat preferálja felejtse el egyből. :D nekem a szemöldököm alá hajlamos kenődni a nap végére, elég kevés spirál produkálja ezt nálam. Ellenben lemosni nem a legegyszerübb, elég ragaszkodó, olajos lemosóval tudom a legkíméletesebben leszedni. Egyelőre nem tudom, hogy szerelem-e, de a másodikat mindenesetre szájhúzás nélkül azért el fogom használni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

racheldawes

2019. július 17.

Szép, hosszú, ívelt pillákat eredményez a használata, bár egy kissé tényleg sok festéket vesz fel. Nem kenődik el, lemosni is egyszerű. Azt hiszem, az Essence I love extreme mellett megtaláltam a másik kedvenc spirálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

blanka09

2019. július 13.

Eleinte nehéz volt vele dolgozni, mert túl sok festéket vett fel, illetve napközben gyakran felkenődött a szemhéjamra. Ezek ellenére nagyon szép végeredményt lehet vele elérni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 13.

quika

2019. június 27.

Szép, hangsúlyos szempillákat csinál. Nap végére kissé felkenődik a szemöldök alá, erre oda kell figyelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

laczayzita

2019. május 23.

Nagyon-nagyon megéri és gyönyörű szempillákat varázsol!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

Nagyon-nagyon megéri és gyönyörű szempillákat varázsol!

Sushi

2019. május 20.

Egyik legkiválóbb spirál!
Már nagyon régóta csak ezt használom, mindig újra vásárolom. Sűrű, telt pillasort eredményez, bár én mindig többször átfutok vele a pillákon.
Nem pereg, nem kenődik és ami a legjobb, hogy nagyon könnyű lemosni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 20.

Egyik legkiválóbb spirál!
Nem pereg, nem kenődik és ami a legjobb, hogy nagyon könnyű lemosni.

magdalena047

2019. május 3.

Szeretem, nem potyog le. Az elején még óvatosan kell vele bánni, amikor új, később már nem okoz semmilyen gondot a felvitele. Ettől függetlenül találtam jobbat, ezért "csak" 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

PVP 0 0