Himalaya Herbals

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ashe012, az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2014. június 19.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Nim (neem) alapú szappanmentes gél, mely mélyen tisztítja az arcot, eltávolítva a sminket, felesleges faggyút és szennyeződéseket. Használatával megelőzhető a pattanások, mitesszerek kialakulása. Aktív hatóanyag tartalma 100%-ban növényi eredetű.

Andy88

2018. november 19.

Alig várom, hogy elfogyjon.. büdös (na jó, már elég régi...), sűrű és tömény gél, alig lehet szétkenni az arcomon, és az a fantasztikus tisztaság érzésem sincs utána. Pattanásokkal, mitesszerekkel nem tud mit kezdeni. Egy nyereményjátékon nyertem évekkel ezelőtt az arcradír és maszk társával együtt... hát, egyiktől sem vagyok elájulva. Örülök, hogy már nem is gyártják...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Bea42

2017. szeptember 9.

Jó a pattanásokra,de nagyon szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Jó a pattanásokra,de nagyon szárít.

larka95

2017. június 5.

A H&Mben kaptam termékmintát. Jól habzott, géles állagú volt, a szaga leginkább a szukura emlékeztetett. Zsíros a bőröm, kicsit szárította az esti lemosásnál. A pattikkal semmit nem tett. Nem venném meg magamtól.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 5.

Mesi13

2017. május 7.

Szerintem ebből kaptam kis termékmintát (új csomagolás?), de hiába vártam sokat, nem igazán jött be. Kifejezetten büdösnek érzem, és arcmosás után jól kiszárította az egyébként zsírosabb bőrömet. Olyan lettem, mint egy múmia.
A sminket egyébként teljesen leszedi, más pozitívumot nem igazán tudok mondani. Utazáskor viszem magammal, amíg kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

coffelove

2017. május 4.

Nagyon hatékonyan eltávolítja a sminket, jól habzik, DE a csomagoláson feltüntetett napi kétszeri használat esetén nagyon kiszárította a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

Redlips

2017. március 27.

Érdekes, hogy másnak mennyire nem jött be ez az arclemosó. Én többször is újravettem már, mert nagyon kíméletesen tisztít, kellemes az állaga és utána selymes lesz a bőröm. Nekem nagyon bevált, az egyik kedvenc arclemosóm. Nekem egy újabb változat van meg (a kép alapján, ami itt szerepel), lehet, hogy az előnyére változtatták, de nagyon szeretem ezt a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

viviennoo

2017. március 24.

Én a tally weijl-ben kaptam mintát 2x is... az állaga furcsa, de pont az tetszik benne legjobban, hogy nem a szokásos... Drogériában még nem találkoztam vele, de egyszer biztos, hogy megveszem, mert jónak éreztem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

Dius89

2016. július 26.

Nemrég kezdtem el használni, az esti rutinom része, a sminklemosás a maradványokat ezzel távolítom el. Az állaga elsőre kicsit fura volt, de könnyen hozzászoktam a zselés állaghoz, jól habzik, elég jól tisztít. Viszont az utóbbi napokban észrevettem, hogy eléggé húzódik a bőröm a használata után, illetve valahogy nincs meg az az üde, friss hatás, mint előtte a Garnier lemosómnál. Még adok neki néhány esélyt, de lehet hamarosan lecserélem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

Sylvi919

2015. június 8.

Mikor pattanásos volt a bőröm sokat segített, de két év után már szárított nagyon ezért leváltottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 8.

Dide

2015. április 8.

Óriás meglepődéssel olvastam a sok negatív véleményt, mert nekem nagyon bejött.
Én kedvelem az illatát, a zselés állagát, kellően habzik és jól tisztít. Szép matt utána az arcom, reggelente használom általában közvetlenül sminkelés előtt, hideg vízzel párosítva remekül felfrissít, matt és patyolat tiszta arcbőrt kapok, amire élmény sminkelni. Ha ezzel mosok reggel arcot, később és kevésbé fényesedem ki a nap folyamán.
Esténként azért egy hidratálóbb, krémesebb arclemosót használok, ill. télen hanyagoltam, de nekem így tökéletesen működik a többnyire kombinált bőrömön. A pattanásokkal nem tudom kezd-e valamit, én úgy vettem észre, hogy nincs rájuk hatással, bár szerencsére mostanság elkerülnek a kis szemetek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 8.

Óriás meglepődéssel olvastam a sok negatív véleményt, mert nekem nagyon bejött.

Antioxidánsok: Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Sodium Metabisulfite, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!