Purito

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Macsek23, Módosítva: 2018. december 7.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

49% ázsiai gázló kivonatot tartalmazó, feszesítő és védő hatású szemkrém.

Peggy73

2020. április 20.

Mintát próbáltam csak belőle, de felkenés után hihetetlenül puha lett a szemem alatti rész. Az 1ml-s minta kb 2-3 alkalomra volt éleg, annyira kevés kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 20.

rrituss

2020. március 26.

Nagyon kellemes kis krém, könnyű, hamar beszívódik. Szépen karban tartja a szemkörnyéket, egyelőre nincs is szökségem erősebb, magas hatóanyag tartalmú krémre, de megelőzésre i tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

macooka

2020. március 25.

Ezen az áron 30 ml terméket kapni, ráadásul ilyen szuper összetevőkkel? Szinte ajándék. Szépen beszívódik, szuperül hidratálja a szemkörnyékemet. Adagolni is tökéletesen lehet a tubusból, erre nagyon háklis vagyok, úgyhogy ez is plusz pont. Egyedül azért kap 4 csillagot, mert van benne 1-2 esszenciális olaj, ami hosszútávon nem túl szerencsés a bőrnek. Ettől függetlenül lehet, hogy mégis újraveszem egyszer.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 25.

Boriskajuliska

2020. február 4.

Sajnos nekem nem vált be. Könnyű, fehér kellemes illatú krém ami viszonylag gyorsan beszívódik de rövid idő után olyan szinten dehidratálta a szemkörnyékemet, hogy kb. 10-15 évet öregített az egyébként ápolt de táskásodásra hajlamos bőrömön. Azóta kidobtam!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 4.

Verena

2020. január 22.

Instant hatás. A koreai szemkrémekben sosem csalódok. Könnyen, gyorsan felszívódik, nem kukacosodik, azonnal hidratál és feltölt. Ennél többet nem lehet várni egy krémtől szerintem. :) Mintám van csak belőle, de tuti beruházok majd a teljes kiszerelésre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

bibogi23

2019. június 24.

Ez a krém mondhatom hogy kellemes csalódás volt! Elég vegyes véleményeket olvastam róla de bekerült egy minta csomag a kosaramba, mondván nekem akkor is szimpatikus és ki fogom próbálni! Nekem szebb a szemkörnyékem, hidratáltabb, nem puffadt! Sztem 27 évesen nem kell ennél komolyabb szemkörnyékápoló! Megveszem a teljes kiszerelést!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

Nuvola

2019. június 1.

(40+++) Sokkal jobb, mint vártam. Egész gazdag, krémes, enyhén levendulás(?) illatú kence, ami puhán tartja a szemkörnyéket.
Esténként krémes maszkkal táplálom/töltöm a szemem alatti árkot, reggel pedig jöhet ez, meg rá a smink. Hidratálásra tökéletes, ráadásul olyan 4.000 Ft-ért 30 ml-es a tubus. Ja, igen, a Purito tüntet azzal, hogy tesz a külcsínre, de belül felerészt centella kivonatot, peptideket, hialuronsavat, kollagént rejt ez a kis csúf fogkrém álruhába öltözött krém, úgyhogy kit érdekel?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 1.

Ciniminike

2019. április 17.

Nem irritálja a szemem, gyorsan felszívódik, fehér, nem olyan sűrű krém. Jól hidratálja a szemkörnyéket, szerintem a ráncokkal nem sokat tesz, de fiatalabbaknak, akik csak a hidratálásra mennek szerintem szuper krém, szép összetevőkkel, elérhető áron.Gyógynövényes illata van, nem zavaró, felkenés után nem érezni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

BirsAlma

2019. április 2.

Az egyik facebook csoportban írta valaki, hogy egy jó kis szemkrém. Gondoltam adok én is egy esélyt neki, úgyhogy rögtön meg is rendeltem. Elég könnyű krém, nem zsíros, gyorsan felszívódik. Télen néha még kevésnek is éreztem. A levendula illóolajat nem igazán értem, hogy miért tették bele? Egy kicsit lehet érezni az illatát, de gyorsan elillan. Összességében nem egy rossz krém, nem irritált, nem viszketett tőle a szemem, de azért mást is ki fogok még próbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 2.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Asiaticoside, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Adenosine
Hidratálók: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Collagen, Acetyl Glucosamine
Peptidek: Palmitoyl Hexapeptide-12, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Dipeptide-10
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emolliensek: Hydrogenated C6-14 Olefin Polymers, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Ethylhexanoate, Cetyl Alcohol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Stearic Acid, Caprylyl Glycol, Glyceryl Stearate, Panthenol, Stearyl Alcohol, Hydrolyzed Collagen, Cholesterol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Sorbitan Olivate, Stearic Acid, Polyglyceryl-2 Stearate, Glyceryl Stearate, Stearyl Alcohol, Cholesterol
Szilikonok: Methyl Trimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Potassium Cetyl Phosphate, Stearyl Alcohol
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil
Tartósítószerek: 1,2-Hexanediol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

Különféle növényekből (jellemzően a az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából) kivont triterpene-féle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és stabilizáló hatású (javítja összetevők vagy készítmény stabilitását és eltarthatóságát) összetevő. E szerint a tanulmány szerint antioxidáns, gyulladáscsökkentő és kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cholesterol eo I eu 0 0