Purito

Ár:   4300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Cosibella.hu-n 4 600 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: macooka, az összetevőket feltöltötte: Cierilium, Módosítva: 2023. augusztus 2.

Vedd meg online: Cosibella.hu, 4 600 Ft

2023-ban megújult összetétel!

Természetes ragyogást kölcsönző BB krém SPF 38 fényvédelemmel, mely egyaránt véd az UVA és UVB sugarak ellen. Cica kivonatot tartalmaz, amely nem csak hidratál, de erősíti az arcbőr ellenálló képességét is.

Nem tartalmaz illatanyagot, esszenciális olajakat és bőrirritáló összetevőket, ezért érzékeny bőrűek is használhatják.

6 árnyalatban kapható

Ár: 4300 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 4 600 Ft , Eladó: Cosibella.hu
Fizetés: utánvét, kreditkártya, banki átutalás, online fizetés, Szállítás:GLS, Magyar Posta, Packeta Csomagpont
Ár: 3500 , Eladó: dtu
Állapot: Teljesen új (borsónyi hiányzik belőle), Helyszín: Budapest, III. kerület, fizetés: Megbeszélés alapján
Ár: 3000 Ft/db, együtt 5000 Ft , Eladó: Scorpions
Állapot: 3-4x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés banki utalással, postával esetleg foxposttal tudom küldeni, a szállítási költség felét fizetem.

ketike

2024. április 24.

Szép egységes bőrképet ad, viszont engem kissé sápaszt, ìgy nyárra nem ez lesz a favoritom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2024. április 24.

Mirko

2024. március 28.

Nagyon rossz. Szörnyen erős a fedése, bár egy borsnyit próbáltam meg eloszlatni, de az is maszkos lett. A ragyogást nem tapasztaltam, matt, erősen fedett a hatása, ami az én száraz vízhiányos bőrömmel tragikus. Egy darabig nézegettem, talán valamivel keverve, de aztán elengedtem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. március 28.

k.boglarka

2024. március 2.

Az itteni nagyon vegyes vélemények miatt nem akartam megvenni, de kaptam egy kis mintát ajándékba és miután kipróbáltam rögtön megtetszett és meg is vettem. Könnyed a viselete, nem zsírosítja a bőröm egész nap tart. Jó fedése. Ára is nagyon jó. Nyárra valóban sok lenne, de az év többi részében tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 2.

PoisDeChiche

2024. január 27.

Nagyon szép fényes finishe van, a fedése meglepően magas. Nyáron nem hiszem, hogy fogom tudni használni, tuti átzsírosodna. Ár-érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 27.

Trekaa

2024. január 22.

Nagyon jó kis termék( light beige 21), én több mint 10 éve szinte csak színezett bb krémet használok(Missha BB Perfect Cover Nr21 ), úgyhogy tudtam h mire számítsak ennél a terméknél. A missha bb krémjével összehasonlítva ennek van egy enyhe fénye ami kifejezetten tetszik, nagyon szép egységes és természetes bőrképet ad. Nem biztos, hogy újraveszem, mert ezért az árért a missha bb krém dupla ekkora kiszerelés, de egy próbát megért.

Update: Dehogynem rendelem újra! Már 2 db back up tubus úton is van! Imádom!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 22.

Update: Dehogynem rendelem újra! Már 2 db back up tubus úton is van! Imádom!!

Molli200

2023. december 19.

Imádom a PURITO márkát, és ez a legjobb BB krém, amit valaha használtam. Megfelelő a fedése, szépen eloszlik, nincs kellemetlen érzet a felkenése után, csak egységes bőrkép. Az ára is baráti, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 19.

Dudoka77

2023. december 18.

Nagyon természetes, enyhe fedést nyújtó összhatás. Könnyű eldolgozni, nem ül bele a ráncokba és kis mennyiségben szinte észrevehetetlen. Felkenve ijesztőnek tűnik a szürkés színe, de pár perc után valóban alkalmazkodik az arcbőr természetes tónusához. Mivel az erősen matt hatású, magas fedésű alapozók nemigen előnyösek az én koromban, ráadásul szerencsére nincs komoly fedést igénylő bőrhibám, inkább valami természetes fényt adó, egységesítő tulajdonságokkal rendelkező, a bőrtónust javító, felfrissítő BB krémet kerestem alapozó helyett. Sajnos az én ízlésem szerint túl sok fényt hagy maga után ez a termék, napjában többször kell felitatgatnom az olajat az arcomról, mert ennyire azért nem szeretnék ragyogni. Mivel az összes előnyös tulajdonsága ellenére az én kombinált bőrömre sok, nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. december 18.

PappBettina

2023. december 5.

Stylevana rendelésembe mindig belekerül, nagyon bevált. A 21-es színt használom, rendesen sápadt bőrre (hideg tónus). Nem kell túltolni az adagot, kicsi is elég. Nem nagy fedésű, én nem rétegzem. Kézzel is szépen felvihető. Érzékeny bőrre is ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 5.

vfejes

2023. november 26.

Nagyon kellemes csalódás volt ez a bb. Olyan érzés, mintha nem lenne fent kb semmi, csak hibátlan a bőröm. Ehhez tudni kell, hogy nagyon száraz és érzékeny bőröm van, általában kevés dolog dewy rajtam. Annál inkább szárítanak és / vagy irritálnak - nem ez! 21 van meg, általában a bőröm a második a skálán, 02, porcelian vagy ivory. A 21 nekem pont tökéletes. Világosabb már van más. Ritka kozmetikai minőség. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. november 26.

missorsi

2023. november 25.

Színezett fényvédő igazából, tipik fényvédő illat és elég nehéz is az én zsíros bőrömnek, nem igazán szeretem sajnos. Felkenéskor szürkés árnyalatú, de utána illeszkedik a bőrszínhez. Fedése a BB krémeknek megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 25.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Asiaticoside, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Niacinamide, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Aluminum Hydroxide, Glycerin
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Tocopherol

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen. Az egyik legsatbilabb és legbiztonásgosabb fényvédő összetevő. Kis hátránya, hogy "kozmetikailag" nem kellően elegáns, és hajlamos fehéres réteget hagyni a bőrön, amit nanomérte használatával lehet nagyban javítani. Lásd még Titanium Dioxid (Nano). (forrás)

Bőrjavító (skin conditioning) és bőrpuhító (emolliens) anyag. A többi szilikonhoz hasonlóan könnyen kenhető és selymes érzetet hagy maga után. Nem szívódik fel a bőrbe, hanem a bőr felszínén védőréteget képez.

A CosIng hivatalos besorolása szerint csomósodást megakadályozó, színező és sűrűség szabályozó összetevő. Leggyakrabban por állagú sminktermékekben találkozhatunk vele, melyeknek nagyon jó tapadást biztosít.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

Különféle növényekből (jellemzően a az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából) kivont triterpene-féle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és stabilizáló hatású (javítja összetevők vagy készítmény stabilitását és eltarthatóságát) összetevő. E szerint a tanulmány szerint antioxidáns, gyulladáscsökkentő és kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

Sűrűség szabályozó, könnyen kenhető, selymes érzetet maga után hagyó szilikon féle, mely némi olajfelszívó tuladonsággal is bír.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag, mely bőrünkben a sejten kívüli mátrixban is megtalálható, és fontos szerepe van számos fiziológiai folyamat szabályozásában. A bőrben sejtkárosodás (gyulladás, isémia) hatására az adenosine koncentrációja megemelkedik, hogy sejtvédő funkciót biztosítva védjen a szövet károsodásától. Az adenosine állati sebeken való alkalmazása nagymértékben gyorsította  a szövet regenerálódását, az emberi sebeken való használat jelenleg klinikai vizsgálatok alatt áll. Az azonban már most is valószínűnek látszik, hogy az adenosine hatásos gyulladáscsökkentő anyag.