Purito

Ár:   4300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a HelloSkin-n 4300 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: macooka, Módosítva: 2022. március 7.

Vedd meg online: HelloSkin, 4300 Ft

Természetes ragyogást kölcsönző BB krém SPF 38 fényvédelemmel, mely egyaránt véd az UVA és UVB sugarak ellen. Cica kivonatot tartalmaz, amely nem csak hidratál, de erősíti az arcbőr ellenálló képességét is.

Nem tartalmaz illatanyagot, esszenciális olajakat és bőrirritáló összetevőket, ezért érzékeny bőrűek is használhatják.

6 árnyalatban kapható

Ár: 4300 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Purito Cica Clearing BB Cream #23
Ár: 3600 Ft , Eladó: szt83
Állapot: 2-szer kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: utalás után postával, vagy foxpost-tal tudom küldeni

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Borsmenta

2022. április 30.

Szeretem ezt a BB krémet, mert szépen hidratál, könnyű eldolgozni, nem fénylik. Kisebb bőr hibákat szépen elfedi. Amit negatívumként tudok említeni az az árnyalat, lehetne szélesebb a szín paletta..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 30.

KisCsi

2022. április 27.

Azt hittem már véleményeztem ezt a krémet, de ezek szerint még nem.
Szóval, tavaly kezdtem el használni, iszonyú sokáig elég. A szürkés színe ne tévesszen meg, gyönyörűen egybeolvad az arccal, lehet rétegezni, nincs maszk hatás. Nem fénylik, de ragyog a bőröm tőle, sokkal egységesebb, egészségesebb az összkép.
Engem nem szárít, és semmi mást nem használok az arcomra, csak ezt. Kicsit fehéríti az arcom, pedig a 23-as árnyalat van meg. A fényvédője is komoly, ha kimegyek a napra nyáron, látszik a hajvonalamnál hogy lepirultam, de az arcomon nem :D Jó az adagolója is, nem folyik úgy, mint mondjuk a Bourjois.
Próbálkoztam más bb krémekkel is, de ez a tuti. Újravevős, a legjobb!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 27.

Azt hittem már véleményeztem ezt a krémet, de ezek szerint még nem.
Próbálkoztam más bb krémekkel is, de ez a tuti. Újravevős, a legjobb!

Lilla16

2022. április 26.

2022 március:
A NYX színezett hidratálója helyett kerestem hasonló, gyenge/közepes fedésű terméket, tök jó hogy még fényvédő is van benne. Színben a legvilágosabb, 13-as árnyalat passzol nekem, viszont egyelőre eléggé bénázok vele, mert akármilyen keveset kenek is, nagyon gyorsan kéne eldolgoznom, hogy egyenletes legyen, és ez nem mindig sikerül. A csomagolása szép letisztult és az ára is elfogadható, egyelőre 4 csillagot adok neki.

2022 április:
Ha jobban hidratálok alá, akkor könnyebb vele dolgozni, de néha így is kiemeli a száraz részeket. Elég fura bőrszínem van amihez kb semmi sem passzol és mostmár jobban szeretem a természetesebb hatású színezett hidratálókat használni rá, azokhoz képest ennek viszont erősebb a fedése, úgyhogy hétköznapra nem ezt használom, de ez lépett elő az alkalmi alapozómmá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 26.

2022 március:

2022 április:

Era080

2022. április 21.

Azthittem gyenge fedesu lesz de nem sot ha lagyabb lenne egesz jo lenne nekem matt finishu az orr reszen nem fedett szepen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 21.

szt83

2022. április 15.

A #23 és a #27 árnyalatot próbáltam. Teljesen más a finish-ük és az állaguk. A 23-as nagyon fényes és gyorsan szárad, mint egy matt alapozó, míg a 27-es pont ennek az ellenkezője. Nem értem, hogy a 2 különböző árnyalat miért tér el egymástól ennyire. Nem oxidálódik és építhető mindkettő. Még keresem a tökéletes koreai bb krémet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 15.

Fatyolfelho

2022. április 8.

Annyira el vagyok keseredve.. Megszűnt az imádott Purito Snail Clearing BB Krém és a vélemények alapján ezt rendeltem helyette. Senki nem írta, hogy ellenben a másik dewy finishével ez TELJESEN MATT hatást ad!
Három okból imádtam az előzőt, a színárnyalata miatt (21-es), a vízállósága miatt és a dewy finish, fényes hatása miatt. Ezzel minden pórusom látszik..
Ha esetleg tud valaki ajánlani nekem olyat, ami annak a 3 feltételnek megfelel, kérem írja meg nekem, mert kétségbeesve keresem továbbra is a helyettesét.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 8.

mmk138

2022. április 7.

Sokáig kerestem olyan BB krémet, ami hasonló finisht ad, mint egy könnyebb alapozó. Végre megtaláltam. Ajándékba kaptam az első tubust, nemrég rendeltem meg a harmadikat. Nagyon világos a bőröm, de természetes hatást ad (fényvédő felett is), és sokáig tart ez a mennyiség úgy, hogy majdnem minden nap használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 7.

petruszanna

2022. április 3.

Regota keresem a megfelelo bb kremet, ami uvszuros. Ez a milliomodik probalkozasom. Altalaban azzal volt a problemam, hogy felvitel utan egy oraval oxidalodtak. Nos, ebbol a 23asat vettem, tokeletes a szine, szepen alkalmazkodik (valoban egy borsonyi kell), nem oxidalodik. Kizarolag egysegesitest varok egy bb kremtol, ez azert fed is. Viszont soha eletemben semmitol nem volt csillar-effetus a homlokom. Altalaban napkozben egyszer kellett eddig mindent megigazitani, no ezt 20percenkent kell. Termeszetes fenye szuper, de ez a brutal fenyesseg nem( persze zsirosodasra hajlamos a borom, de nem ilyen mertekben).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 3.

Yayoi11

2022. április 1.

Szimpatikusak voltak az összetevői, és bár kicsi féltem, mert tudtam hogy a koreai BB krémek általában nagyon fényesek, de azóta is az egyik legjobb BB krém amit használtam. Szép a fedése, és akár fixálás nálkül is kibír egy napot az arcomon, pedig elég zsíros a bőröm. Korrektort is szépen el lehet dolgozni rajta, és nem leszek tőle pattanásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 1.

mariann33

2022. március 25.

Már nemtudom mit vegyek,mert minden szárít..
Ezt most tényleg azzal a reménnyel vásároltam,amiket itt is és minden elérhető fórumon olvasva joggal vártam,hogy hidratál.
De még ha nem is hidratálna sem baj,csak ne szárítana!
Közben látom rajta hogy egy jó minőségű krém,a finishe is kissé fényes,amit szeretek,de közben szárít.
Nem is értem.
A szín is tökéletes,én ugyanúgy a 23-t vettem mint minden koreai bb-ből szoktam.
Állag,összetevők stb..szóval nem lehet a krém a hibás,egyszerűen nem termel zsírt a bőröm,ezért meg nem fogom lepontozni.
Egyébként meg ajánlom,mert annyi féle bb-t próbáltam már,ez tényleg jó,talán nyáron más viszonyban leszünk,addig 4 csillag:(

Ud:Nem nyughattam,így megfogadván @dragonfly88 ajánlását,nedves blenderrel vittem fel,nem tettem alá primert sem,csak úgy pőrén(természetesen szérum,arckrém stb..fölé)és működött😯!
Bevallom,nem barátom a blender,így ez eszembe sem jutott,szerintem sokkal több kell a termékből ha segédeszközzel dolgozunk és a megfelelő ecset vagy szivacs megtalálása sem mindig egyszerű.
De örülök,és köszönöm a jótanácsot,így már megy a maximális csillag is,mert egészen más ahogy ezzel a "technikával"kinéz!

Ud.2:
Rendeltem alá(és minden más bb alá)Missha Glow balm krémet,amivel egyszerűen tökéletes!
Olyan jól ápoltságtól,hidratáltságtól kicsattanó kinézete lesz,de nem csak kinézete,hanem puha,valóban töltött a bőr!
Akinek ilyen száraz a bőre mint nekem és hasonlóan az én példámhoz,(száraz bőr,még szárazabb foltok)csúnyán mutat minden bb/alapozó,azoknak szívből ajánlom,hogy próbálják ki ezt a krémet primernek használva,ez a Purito is fantasztikusan mutat vele,és minden más is,ami eddig nem működött!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 25.

Már nemtudom mit vegyek,mert minden szárít..
De még ha nem is hidratálna sem baj,csak ne szárítana!
Nem is értem.

Ud.2:

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Asiaticoside, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Niacinamide, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Glycerin
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

Különféle növényekből (jellemzően a az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából) kivont triterpene-féle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és stabilizáló hatású (javítja összetevők vagy készítmény stabilitását és eltarthatóságát) összetevő. E szerint a tanulmány szerint antioxidáns, gyulladáscsökkentő és kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.