Purito

Ár:   $15   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Snowflake96, Módosítva: 2020. július 4.

Ár:   $15
Kategória:   Fényvédők

Megújult, illatanyag mentes formula!

Magas fényvédelmet biztosító fizikai fényvédő, nano-részecskéktől mentes, antioxidánsokkal.

• Széles sprektumú, UV/A és UV/B sugárzás elleni hatásos védelem
  • Selymes, könnyed állag, nem hagy ragacsos érzetet
  • 70%-ban vízalapú
  • 100% vegán, állatkísérletektől mentes
  • Nem hagy fehér réteget a bőrön
  • Érzékeny bőrre is használható, mert nem csak parfümöt, de illóolajat sem tartalmaz

vaniliavillam

2020. augusztus 3.

Nem fogom újravenni, mert sajnos nekem is kukacosodik és lepereg. PC fényvédő után vettem meg, hogy spóroljak egy kicsit, kár, hogy nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Evadel

2020. július 29.

Nekem is bejött, ez az első igazán menő fényvédőm. Hidratálni sem szükséges alá, csak felrakom a G&G 101 B-Bomb szérum után. Nem tocsog tőle az arcom, hamar beszívódik, és nem fehér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 29.

derienart

2020. július 28.

Én is Tinamuban vettem. Szuper fizikai fényvédő. Igazából könnyű, szépen lehet rá sminkelni, nem szárít (bár nem is hidratál szerintem), így én alákrémezek. Nulla fehér réteg. Ez is újravevős. Amiért annyira nem vagyok elszállva: az innisfree triple care-t használtam eddig, és az valahogy a bőrhibáimon is segített és sokkal kisimultabbá tette az arcom. Na az az érzés itt nincs meg. (Csináltam egy kis összehasonlítást a triple care-nél ha érdekel valakit.) Viszont maximális pont, mert fényvédőnek tényleg egy álom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

ebria

2020. július 27.

Minden igaz, amit ígér. Nagyon olajos/zsíros tud lenni az arcbőröm mostanában és ez a fényvédő nem ront a helyzeten. Olyan mintha semmit sem viselnék, nagyon könnyed. Nekem nem kell krémezni mellé, magában is tökéletes, de szárazabb bőrre lehet, hogy nem elég önmagában. Én most baromira örülök, hogy megtaláltam, szuper termék és az ára is baráti. Itthon is be lehet szerezni néhány helyen, ha valakinek azonnal kell (én a Tinamuban vettem).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

lulley93

2020. július 21.

Tokeletes. Hibatlan osszetevolista, nagyon konnyed allag, 0 feher reteg (par perc utan). Ha sok mas termek tetejere kenem, akkor tud esetleg peregni egy ido utan (nem kukacosodni, ez mas), de en ezt ugyis inkabb nyaron hasznalom, es akkor csak fenyvedot kenek, igy pedif nem pereg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

Nessy

2020. július 17.

Először mintát rendeltem, akkor még az illatos verzióból, de már az illóolajmentes verziót vettem meg teljes kiszerelésben. Még tesztelés fázisban vagyok, de beválni látszik! Ebből a fényvédőből nem esik nehezemre felvinni a szükséges mennyiséget, nagyon szuper, tömörnek tűnő, de bőrre kerülve selymes-vizes állaga van. Világos bőrű vagyok, de eddig én is megszenvedtem a fizikai fényvédők fehér rétegével, itt ilyen probléma nem jelentkezik, szemöldöknél nem árt óvatosnak lenni, de kb. ennyi. Enyhe bőrfényt hagy, szinte észrevétlen a bőrön, semmilyen kellemetlen érzést, ragacsot nem tapasztaltam. Most olyan állapotban van a bőröm, hogy nappalra nem használok hidratáló krémet, csak esszenciát (esetleg könnyű zselé-szérumot), pergést, kopást, kukacosodást nem vettem észre. Az ásványi púder szépen, természetesen mutat rajta. Jó lenne egy hasonló fényvédő testre is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.

Lilo85

2020. július 14.

Update: ha nem teszek alà hidratálót akkor nekem se pereg :) plusz gyakran az Eucerin Sun Oil Controllal kombinálva használom. Ezt a szemem köré teszem, soha nem csíp :) plusz ha valamiért érzékeny a bőröm, akkor csak ezt használom. A Purito Snail BB alà is perfekt!

Nekem baromira pereg, csalódtam. Amúgy jó lenne, meg csodálatos az összetevő lista, meg a neten széthájpolják, túl szép lett volna ha igaz lett volna. Ráadásul totál minimál skincare diétán vagyok most, és még is...Az eucerinemet akartam lecserélni, mert az alkohol baromira csípi a szememet, de nem tudom mire, ami fizikai, nem pereg, nem hagy fehér réteget és lehet rá sminkelni....ez egy nagy dilemma. Túl sokat kívánunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 14.

zs001

2020. július 9.

Továbbra is nagyon-nagyon szeretem, nekem ezek a koreai fizikai fényvédők váltak be (meg a Some by me, de az most beszerezhetetlen...). Én csak egy tonikot és egy hidratáló lotiont használok alá, fölötte meg semmit, így tökéletes, nem fénylik, de nem is szárít.
Bőrgyógyász által kimondott kémiai fényvédő "allergiám" van, gyakorlatilag égő vörös lesz az összes kémiai uv szűrőtől a bőröm. Sok fizikai fényvédőt kipróbáltam már, és egyértelműen a koreaiak a legjobbak számomra. Nem hagy zavaró fehér réteget (fehér bőrön, a kreol barátnőmön már látszik egy fehér fátyolszerű réteg), de mégis véd. Egyszer sem pirultam meg mellette, sőt, ugyanolyan fehér vagyok, mint télen. Sminkelni nem sminkelek, egy BB krémem van télen-nyáron, tehát biztosan véd, hiszen ugyanaz az árnyalat jó most is és télen is. Ajánlom kipróbálásra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 9.

TahinZsofi

2020. július 2.

Könnyű, hamar beszívódi, fel tudok tenni belőle rendes mennyiséget, simán beissza a bőröm.. Nem csillogok tőle és fehér sem leszek. Ápol is véd is, nem zsírosodik át nap végére sem. Nyáron nekem nincs szükségem hidratálóra alá, arclemosó-tonik-szérum után következik. Smink alá is tökéletes, de sminkelés előtt várni szoktam kb 10-12 percet.
Nagyon szeretem, több fényvédőt próbáltam, mire ezt válsaztottam, de jó döntés volt, újrarendelem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 2.

poczeandrea

2020. július 1.

Szagtalan, vizszerű, nem látszik semmi az arcon. Hátránya hogy nem vízálló, így az izzadassal is lefolyik pl. Gyorsan fogy, de a babámra is ezt kenem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

Antioxidánsok: Madecassoside, Asiaticoside
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside, Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Niacinamide

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

Különféle növényekből (jellemzően a az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából) kivont triterpene-féle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és stabilizáló hatású (javítja összetevők vagy készítmény stabilitását és eltarthatóságát) összetevő. E szerint a tanulmány szerint antioxidáns, gyulladáscsökkentő és kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.