Purito

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Snowflake96, Módosítva: 2021. november 28.

Kategória:   Fényvédők

Megújult, illatanyag mentes formula!

Magas fényvédelmet biztosító fizikai fényvédő, nano-részecskéktől mentes, antioxidánsokkal.

• Széles sprektumú, UV/A és UV/B sugárzás elleni hatásos védelem
  • Selymes, könnyed állag, nem hagy ragacsos érzetet
  • 70%-ban vízalapú
  • 100% vegán, állatkísérletektől mentes
  • Nem hagy fehér réteget a bőrön
  • Érzékeny bőrre is használható, mert nem csak parfümöt, de illóolajat sem tartalmaz

Ár: 5000 , Eladó: ginterzsofi
Állapot: uj, bontatlan, Helyszín: budapest, fizetés: szemelyes atvetel bp 2 vagy 5 ker vagy szentendre, vagy foxposttal tudom kuldeni + pkg

Krisztina5

2021. július 1.

Hát szeretem is meg nem is... Ha csak ezt használom akkor szépen fel lehet vinni és nem hagy fehér réteget. De ha előtte 2 szérumot is használok akkor sajnos kicsit pereg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

Gyomber32

2021. május 25.

Update: ár-érték arányban sokkal jobb termékeket lehet találni a boltokban/gyógyszertárakban. Száraz bőrön csak akkor működik, ha alaposan alá van hidratalva, és hajlamos potyogni is. A nyár közeledtével kipróbáltam más termékeket és a hype ellenére is arra jutottam, hogy ez egy átlagos termék, ilyen áron a népszerű dermokozmetikum márkák fenyvedoit érdemes megvenni.

***

Nem fénylik, nem ragad és nem potyog, gyorsan beszivodik, nem hagy nyomot vagy fehér réteget az arcon. Szuper állaga van, tényleg szinte azonnal beszivodik.

A fenyvedelemrol nem tudok nyilatkozni, ősz óta használom. Bízom benne, hogy az spf-re vonatkozó vizsgálat igazolja a fényvédő hatását, ha nem, akkor fájó szívvel ugyan, de újat kell keresnem.

Update: az Ordinary nia szérummal együtt nem viselik túl jól egymást, potyog tőle az fényvédő, de hidratalokkal szuperul kijönnek. (G&G HA light, Ordinary NMF, Cerave)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 25.

***

h6oshev

2021. április 18.

Olyan lelkesen vettem meg néhány hónappal ezelőtt. Én, a leégett tini, fájlaltam kicsit a rá kiadott pénzt, de azért mégis csak szívesen tettem, arra gondolva, hogy nemsokára álmaim fényvédőjét kenhetem arcomra. Hiszen mindenki erről beszélt, hogy nem hagy fehér réteget a bőrön, egy könnyű, tökéletes formula, amit meg sem érez az ember a bőrén. Aztán megérkezett a rendelésem és csalódottan tapasztaltam, hogy borzasztóan funkcionál a bőrömön, igenis hagy fehér réteget és borzasztóan lepereg, elviselhetetlen volt. Ezt mindenesetre arra fogtam, hogy nem működhet minden mindenkinek, és emiatt nem szeretnék leértékelni egy minőségi terméket, gondoltam majd azért el-elhasználgatom nyáron, nem dobok ezt a drágább terméket a kukába. Aztán kitört az őt övező botrány. Borzasztóan bosszant azóta is. Semmit nem ér így nekem, nem elég, hogy alapvetően nem működik az én bőrtípusomon és nem érzem kényelmesnek, még az is kiderül, hogy védelmet sem nyújt. A legnagyobb csalódásom a bőrápolás világában.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 18.

zs001

2021. április 15.

Sajnos nekem is lepereg a bőrömről, és a védelme sem megbízható, megpirultam mellette, pedig én hatalmas mennyiségeket kenek magamra. Ha keveset kenek, akkor is pereg. Ahogy víz éri, szabályosan egy mozdulattal letörölhető, ez nagyon furcsa, hiszen a fizikai fényvédőket pont hogy nehéz leszedni. Sajnálom, mert az àra és az összetevői is jòk, jò lett volna, ha bevàlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 15.

IsolatedIsland

2021. március 21.

Még a téli időszak elején vettem, mert már úgy éreztem ideje, hogy elkezdjek fényvédőt is használni a rutinom során. Tetszettek az összetevői és az, hogy milyen könnyed. Persze többen ajánlották is nekem. Nagyon csalódott voltam, amikor kiderült, hogy nem igaz, ami rá van írva, bár annyira nem lepődtem meg. Túl szép volt, hogy igaz legyen. De ettől függetlenül ha újból elérhetővé válna, úgy hogy a tényleges védelem van rá írva télre lehetséges, hogy megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 21.

kovexti

2021. március 16.

Botrány előtt, nyáron vettem, és imádtam, kár hogy nem tudja ami rá van írva... Olyan igazi túl szép hogy igaz legyen termék. Az állaga számomra tökéletes, nagyon könnyű emiatt felvinni az elegendő mennyiséget, sminkelni is nagyon jól lehet rá. Most télen esős időben elhasználgattam itthon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 16.

nsaranna

2021. március 3.

A botrány közelében rendeltem meg ezt is, és a Green Level Unscented verzióját is, így szerencsére vissza tudtam igényelni az árát. De azt kell hogy mondjam, hogy ennyél kényelmesebb SPF-et nem használtam soha :D Kár, hogy nem azt nyújtja, amit ígér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 3.

narancsdzsem

2021. február 23.

Na,ez tényleg game changer termék.
Aki esetleg vacillál,ne tegye,hanem próbálja ki mihamarabb!
Párom is szereti használni, mert nem ragad, és fontos, hogy naponta többször nyúlunk hozzá, már ilyen tavaszi napsütésben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 23.

Na,ez tényleg game changer termék.
Aki esetleg vacillál,ne tegye,hanem próbálja ki mihamarabb!

kissd

2021. február 17.

Szerettem volna egy jó összetevőjű fizikai fényvédőt. Ő a második eddig ebben a sorban... Sajnos (vagy nem sajnos), az én bőröm rendkívül zsírosodik, illetve viszonylag sokszor sminkelek, így nem mindegy, hogy mit teszek alá ha nem akarok zsíros bödön lenni :D.... Térjünk is a lényegre: Az állaga szerintem könnyű, szépen el lehet kenni. Az illata nekem RIZS, egy az egyben, mint a frissen főzött rizs. :D. Sajnos sokszor tapasztaltam, hogy darabkák lesznek az arcomon (lehet, hogy ezt hívják kukacosodásnak), hogyha előtte szérumot használok. (márpedig sűrűn használok...).. Sokszor jobban átfényesedik az alapozóm, ...viszont ha nem sminkelek, akkor is lesz egy ilyen fényes réteg tőle az arcomon....Egy szóval "nem Ő az én emberem". :( Rá kellett jöjjek, hogy kénytelen vagyok mattító (általában ezek kémiai) fényvédőt vásárolni, mert kompromisszumot kell kötnöm... Vagy fényeske leszek fizikaival...vagy matt egy kémiaival.... Azt hiszem visszatérek a kémiaihoz... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

ppetruc

2021. február 16.

Update: Tavaly egész nyáron ezzel kentem magam, egyetlen egyszer sem égtem le. Még a botrány előtt beszereztem belőle még egyet, de én egészen biztosan el fogom használni.

Én nagyon nagyon szeretem. Reggel TO c-vitamin és G&G aPad felett szuperül működik. Sminkelni simán lehet rá, bár így nagy maszkviselésekben már 2 hónapja smink közelébe se mentem. Visszatérve a fényvédőre: nem hagy fehér réteget, nem csillog a bőröm, nem kukacoskodik. Már úton van az utánpótlás ☺️

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 16.

Antioxidánsok: Madecassoside, Asiaticoside
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside, Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

Különféle növényekből (jellemzően a az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából) kivont triterpene-féle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és stabilizáló hatású (javítja összetevők vagy készítmény stabilitását és eltarthatóságát) összetevő. E szerint a tanulmány szerint antioxidáns, gyulladáscsökkentő és kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.