PuroBIO Cosmetics

Ár:   2692 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KPVera, Módosítva: 2017. május 15.

Megbízhatóan elfedi a színrendelleneségeket. A tökéletesen egyenletes arcszínért. A termék szója és sárgabarackmag olajat tartalmaz, amelyek táplálják a bőrt. Könnyed alkalmazás.

4 árnyalatban kapható

KPVera

2017. május 3.

A Zöld (31)-es ceruzát próbáltam és nagyon bevált. Vettem már korábban zöld színű korrektort, de sem állagra sem hatásra nem hozta azt amit vártam. Ebben az esetben is csak a márka miatt adtam egy esélyt a terméknek és milyen jól tettem. A pirosságot szuperül eltünteti, de még a szem alatti sötétebb karikákra is használom. Nem csomósodik, nem lesz olajos, de könnyű felvinni és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Antioxidánsok: Tocopherol