PuroBIO Cosmetics

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,3 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: GalambSz, Módosítva: 2017. március 2.

Kiszerelés:   2,3 g
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Ez a puroBIO stift tökéletes fedést biztosít szemkörnyéki karikák, tisztátalanságok és kisebb bőrhibák esetén. Vegén, értékes növényi olajokban gazdag és könnyen felvihető - tökéletes alap a profi sminkhez!

• intenzív fedés
  • erősen pigmentált
  • növényi olajokban gazdag
  • könnyed felvitel
  • vegán

midore

2018. január 29.

Praktikus a ceruzaforma, jól lehet használni, mert célzottan lehet alkalmazni kicsi felületen és elég puha. Jó a színe (Bézs-Narancs), közepesen fed, de nekem gyorsan lekopik, így gyorsan elfogy a hegye és gyakran kell faragni. (Mentségére hozzáteszem, hogy nekem idősödő bőröm van és ráncos szem alatti karikákra kerestem natúr korrektort, sajnos nem pattanásokra... Elcserélném a problémámat ;) ) Tehát a korrekt összetétele és fedő tulajdonsága miatt mindenképpen jó termék, és a fiatal olasz cég többi terméke is figyelemre méltó az ár/érték arány és a minőség miatt a natúr dekorkozmetikumok területén.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 29.

GalambSz

2017. december 4.

Én a Bézs-Narancs színt választottam és a patik elkendőzése céljából rendeltem meg, a 02-es BB krémhez a 02-es és 03-as folyékony alapozóhoz is tökéletesen illik, beleolvad. De önmagában is nagyon jó fedést biztosít, még a piros pattanásokat és nyomait is eltünteti, teljesen természetes bőr színű (nem barna és nem hófehér a bőröm, átlagos világos). Krémes de kemény állagú. Nagyon meg vagyok vele elégedve, a legjobb fedőstift amit idáig használtam! Az összetételéről nem is beszélve!
Update: azóta beszereztem a másik árnyalatot is (olívaszín), nyáron kissé lebarnult bőrre az még jobbnak bizonyult. Továbbra is imádom mindkettőt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate