Pyunkang Yul

Ár:   $7.90   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a HelloSkin-n 4200 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: iifenopy, Módosítva: 2020. október 8.

Ár:   $7.90
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: HelloSkin, 4200 Ft

• mélyrehatóan hidratál
  • regeneráló hatást fejt ki
  • az egész arcot gyengéden és alaposan tisztítja
  • kellemesen frissít

Ár: 4200 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

mentaviola

2022. május 24.

Nagyon jó termék. Kellemesen habzik, nagyon alaposan tisztít, azonban az extra érzékeny bőrömnek sok. Így tisztítás után azonnal kell hidratálót kennem, különben leesik az arcom. Emiatt az apróság miatt kap tőlem csak 4 csillagot, de alapvetően elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 24.

moonflower

2022. május 13.

Imádom! Jelenleg nem ezt használom, de alig várom hogy a mostani Balea ultra sensitive arclemosóm elfogyjon, és újravegyem ezt. Nem szárít egyáltalán, és nagyon puha lesz tőle a bőröm. Igaz, hogy nem olcsó, de nagyon kevés elég belőle, sokáig kitart. A micellás lemosás után maradt sminket is nagyon szépen leszedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 13.

Cseniko

2022. március 5.

Végigmentem a Pulyka családon, talán ez az egyik (számomra egyetlen) használható termékük.
Reggeli arcmosáshoz használom Foreoval. Hihetetlenül kis mennyiség elég belőle, akik szeretik a habzó arclemosókat azok értékelni fogják, mert ez igazán nagy habot tud képezni.
Gazdaságos, szépen letisztít, de az én normáltól száraz-vízhiányosba hajló bőrömnek ő erős. Szó sincs róla, hogy puhítana és hidratálna. Gyönyörűen megtisztít, de sürgősen kenekedni kell utána.
Így semmiféle irritációt nem okozott, a normáltól kombinált, vagy zsíros bőrűeknek és habzó lemosó pártiaknak lehet akár tökéletes választás, nekem nem újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 5.

SkinCareAddict

2021. december 9.

Egyértelműen ajánlós termék! Nagyon kis mennyiség elég belőle, finom, puha lesz tőle a bőr, és egyáltalán nem irritál. Előtte a Cosrx reggeli arclemosóját használtam, de Pyunkang yul magasan veri azt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 9.

fancy917

2021. július 1.

Nagyon sok lemosót kipróbáltam, volt már köztük koreai de igazán egyik sem vált be, viszont ez nagyon jó számomra! Szeretem az illatát, jól tisztít, de nem szárít, nagyon szép lesz tőle a bőröm, és egy borsónyi is elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

kepszakadas

2021. június 19.

Nagyon furcsa szaga van, de elég kevés kell belőle egyszerre. Nem látok semmilyen különbséget, de jól tisztít és kellemes utána a borom érzete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 19.

Szlaura98

2021. április 8.

Nagyon jó kis lemosó, de sajnálom, hogy került bele illatanyag.. Jól habzik, nem szárít és nem irritálja a bőröm, reggelente szoktam használni, de valszeg az illat miatt nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 8.

annus88

2021. január 15.

1hónapja használom, és eddig egyetlen nagatívumot tudok rá mondani, hogy illatosított (gyömbér illat), de nagyon jó az én kevert bőrömre, ami érzékeny is, de semmi allergiás reakciót nem válltott ki nálam. Nagyon keveset kell használni belőle, és nem húzódik a bőr, tökéletesen habzik. Használom utána az Essence tonert (30ml), majd a végén a Nutrition krémet (9 ml)zárásként, fényvédő előtt. Igaz nem éppen az én bőrtípusomnak van ez kitalálva, de a kevert bőrt nagyon jól karban tartja a mostani hidegekben. Kint dolgozok a szabadban és amióta használom ezt a hármast sosem húzódik a bőröm, nem pirosodik ki, tényleg érzem,hogy védi a külső hatásoktól. Keresztlányomat megleptem karácsonyra egy mini szettel és azóta mindketten megrendeltük a nagy kiszereléseket is, én már a kevert bőrre való szettet rendeltem, teszek velük egy próbát. Bizakodó vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 15.

deezsina

2020. november 16.

Jól habzó lemosó, mégse húzódik utána a bőr, az mondjuk kicsit fura hogy raktak bele illatanyagot. Én estére használom amikor több eltávolítandó dolog van a bőrömön, nagyon kicsi is elég belőle, 1-2 borsszemnyi, eddig egy hét alatt jó a tapasztalatom. Egyedül a kupakja az ami picit nehezen záródik, de ezt el lehet nézni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 16.

Antioxidánsok: Aspergillus/Camellia Sinensis Leaf Extract Ferment Filtrate, Beta-Glucan, Phaseolus Angularis Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Szilícium dioxidot tartalmazó üledékes kőzet, melyet fehér por formában tartalmaznak a kozmetikumok és dörzsölő, bőrradírozó anyagként szolgál.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.