Pyunkang Yul

Ár:   $7.90   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: iifenopy, Módosítva: 2020. október 8.

Ár:   $7.90
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• mélyrehatóan hidratál
  • regeneráló hatást fejt ki
  • az egész arcot gyengéden és alaposan tisztítja
  • kellemesen frissít

Pyunkang Yul Low Ph Pore Deep Cleansing Foam (40 ml)
Ár: 1700 Ft (+pk)/db , Eladó: selmeczireka
Állapot: Új, bontatlan termék, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy előre utalás után posta illetve Foxpost (a lenti leírás alapján), a kézbesítés költsége a vevőt terheli
Ár: 1600 Ft , Eladó: Szabincsepp
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes/posta/foxi

annus88

2021. január 15.

1hónapja használom, és eddig egyetlen nagatívumot tudok rá mondani, hogy illatosított (gyömbér illat), de nagyon jó az én kevert bőrömre, ami érzékeny is, de semmi allergiás reakciót nem válltott ki nálam. Nagyon keveset kell használni belőle, és nem húzódik a bőr, tökéletesen habzik. Használom utána az Essence tonert (30ml), majd a végén a Nutrition krémet (9 ml)zárásként, fényvédő előtt. Igaz nem éppen az én bőrtípusomnak van ez kitalálva, de a kevert bőrt nagyon jól karban tartja a mostani hidegekben. Kint dolgozok a szabadban és amióta használom ezt a hármast sosem húzódik a bőröm, nem pirosodik ki, tényleg érzem,hogy védi a külső hatásoktól. Keresztlányomat megleptem karácsonyra egy mini szettel és azóta mindketten megrendeltük a nagy kiszereléseket is, én már a kevert bőrre való szettet rendeltem, teszek velük egy próbát. Bizakodó vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 15.

deezsina

2020. november 16.

Jól habzó lemosó, mégse húzódik utána a bőr, az mondjuk kicsit fura hogy raktak bele illatanyagot. Én estére használom amikor több eltávolítandó dolog van a bőrömön, nagyon kicsi is elég belőle, 1-2 borsszemnyi, eddig egy hét alatt jó a tapasztalatom. Egyedül a kupakja az ami picit nehezen záródik, de ezt el lehet nézni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 16.

Antioxidánsok: Aspergillus/Camellia Sinensis Leaf Extract Ferment Filtrate, Beta-Glucan, Phaseolus Angularis Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Szilícium dioxidot tartalmazó üledékes kőzet, melyet fehér por formában tartalmaznak a kozmetikumok és dörzsölő, bőrradírozó anyagként szolgál.