Pyunkang Yul

Ár:   $7.90   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Cosibella.hu-n 4 100 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: iifenopy, Módosítva: 2020. október 8.

Ár:   $7.90
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Cosibella.hu, 4 100 Ft

• mélyrehatóan hidratál
  • regeneráló hatást fejt ki
  • az egész arcot gyengéden és alaposan tisztítja
  • kellemesen frissít

Ár: 4800 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 4 100 Ft , Eladó: Cosibella.hu
Fizetés: utánvét, kreditkártya, banki átutalás, online fizetés, Szállítás:GLS, Magyar Posta, Packeta Csomagpont
Pyunkang Yul Low Ph Pore Deep Cleansing Foam 40ml
Ár: 680,-Ft , Eladó: naibar
Állapot: kb 20ml, Helyszín: Budapest - II. kerület, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost (+1499,- Ft)

Eple

2023. november 15.

Nem rossz lemosó, viszont picit szárította pár használat után a bőrömet hiába hidratáltam. Alapjába véve zsíros bőrűeknek jó választás lehet mert hatékonyan tisztít. Kombinált bőrre már meggondolandó. Csomagolása egyszerű de nagyszerű :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 15.

lovereira

2023. március 3.

Nagyon kevés kell belőle, így sokáig elég. Nagyon jól leszedi a sminket és nem irritálja a bőröm, puha lesz tőle az arcom. Nem szárít, ami plusz pont. 2x vettem újra már, úgy döntöttem nem kísérletezek más arclemosóval, ez teszi a dolgát, és alaposan tisztít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 3.

Niki1991

2022. augusztus 13.

Nem irritál de az egyik legrosszabb lemoso amit használtam … nagyon fura állaga van es nehéz leöbliteni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 13.

mentaviola

2022. május 24.

Nagyon jó termék. Kellemesen habzik, nagyon alaposan tisztít, azonban az extra érzékeny bőrömnek sok. Így tisztítás után azonnal kell hidratálót kennem, különben leesik az arcom. Emiatt az apróság miatt kap tőlem csak 4 csillagot, de alapvetően elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 24.

moonflower

2022. május 13.

Imádom! Jelenleg nem ezt használom, de alig várom hogy a mostani Balea ultra sensitive arclemosóm elfogyjon, és újravegyem ezt. Nem szárít egyáltalán, és nagyon puha lesz tőle a bőröm. Igaz, hogy nem olcsó, de nagyon kevés elég belőle, sokáig kitart. A micellás lemosás után maradt sminket is nagyon szépen leszedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 13.

Cseniko

2022. március 5.

Végigmentem a Pulyka családon, talán ez az egyik (számomra egyetlen) használható termékük.
Reggeli arcmosáshoz használom Foreoval. Hihetetlenül kis mennyiség elég belőle, akik szeretik a habzó arclemosókat azok értékelni fogják, mert ez igazán nagy habot tud képezni.
Gazdaságos, szépen letisztít, de az én normáltól száraz-vízhiányosba hajló bőrömnek ő erős. Szó sincs róla, hogy puhítana és hidratálna. Gyönyörűen megtisztít, de sürgősen kenekedni kell utána.
Így semmiféle irritációt nem okozott, a normáltól kombinált, vagy zsíros bőrűeknek és habzó lemosó pártiaknak lehet akár tökéletes választás, nekem nem újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 5.

SkinCareAddict

2021. december 9.

Egyértelműen ajánlós termék! Nagyon kis mennyiség elég belőle, finom, puha lesz tőle a bőr, és egyáltalán nem irritál. Előtte a Cosrx reggeli arclemosóját használtam, de Pyunkang yul magasan veri azt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 9.

fancy917

2021. július 1.

Nagyon sok lemosót kipróbáltam, volt már köztük koreai de igazán egyik sem vált be, viszont ez nagyon jó számomra! Szeretem az illatát, jól tisztít, de nem szárít, nagyon szép lesz tőle a bőröm, és egy borsónyi is elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

kepszakadas

2021. június 19.

Nagyon furcsa szaga van, de elég kevés kell belőle egyszerre. Nem látok semmilyen különbséget, de jól tisztít és kellemes utána a borom érzete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 19.

Szlaura98

2021. április 8.

Nagyon jó kis lemosó, de sajnálom, hogy került bele illatanyag.. Jól habzik, nem szárít és nem irritálja a bőröm, reggelente szoktam használni, de valszeg az illat miatt nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

Antioxidánsok: Aspergillus/Camellia Sinensis Leaf Extract Ferment Filtrate, Beta-Glucan, Phaseolus Angularis Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Pentylene Glycol, Caprylyl Glycol

Szilícium dioxidot tartalmazó üledékes kőzet, melyet fehér por formában tartalmaznak a kozmetikumok és dörzsölő, bőrradírozó anyagként szolgál.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.