Pyunkang Yul

Ár:   $35   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a HelloSkin-n 9600-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2017. június 6.

Ár:   $35
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: HelloSkin, 9600

Tápanyagokban gazdag hidratáló, amely anélkül olvad bele a bőrbe, hogy nehéz vagy zsíros érzetet hagyna maga után. Egész nap intenzív hidratálást biztosít, így tökéletes száraz, durva, fakó bőrre. Küzd az öregedés jelei ellen, növeli a bőr rugalmasságát, fiatalos ragyogást ad.

Ár: 9600 , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Massacre

2022. április 19.

Tetszik, hogy 100 ml-es kiszerelésben is van, így elég kedvező az ára is! Nekem nagyon száraz bőröm van, arra bevált nappalra és éjszakára is. Tényleg ad egy kis fényes érzetet de nem zavaró.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 19.

ljohanna

2022. április 4.

Brutál testes krém, szerintem ez csak azoknak válik be, akiknek tényleg száraz a bőre. Nekem ilyen, ezért nagyon kellemes esténként használnom, reggelre babapopsi bőrt varázsol mindenféle irritáció nélkül. Kár, hogy tégelyes a kiszerelés, valószínűleg ezért nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 4.

munoom

2022. március 15.

imádom felvinni, és csodás tőle a bőröm :)

update:
télre kiváló volt számomra, talán kicsit kevés is, ám kifelé jövet a hideg időszakokból kicsit soknak bizonyul. úgyhogy enyhébb téli időszakokra tökéletesnek bizonyult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 15.

imádom felvinni, és csodás tőle a bőröm :)

update:

Monimania26

2022. március 12.

Azt olvastam erről a termékről hogy zsíros bőrre jó lehet, mert hogy nem annyira testes. Valóban nem tűnik annak, de én azt éreztem, hogy nem lélegzik a bőröm alatta, kétszer bírtam használni, utána anyukámnak ajándékoztam. Plusz pont, hogy ő szereti, és legalább nem veszett kárba.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 12.

DoriSztmhly

2022. február 3.

Imádom! :) Szuper textúra, én inkább a testes krémek kedvelője vagyok. Teljesen illatmentes, és büdi krém szaga sincsen. Az ára magas, viszont megéri, mert nagyon jó érzete van tőle reggelre a bőrömnek. Biztos, hogy újra fogom vásárolni. I

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 3.

lilowada

2022. január 31.

Az itt olvasott véleményekkel ellentétben nekem nem hozta meg a várt hidratálást sajnos. Akármennyit kentem az arcomra, utána éreztem, hogy feszül a bőröm és nem elég neki. Szóval egyelőre maradok a Benton Snail-Bee Steam krémjénél, ami egy testesebb krém, de mindig abszolválja a feladatot, segít a hámló foltjaimon is. Három csillagot azért adok neki, mert jó a textúrája, és pattanást vagy irritációt sem okozott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 31.

Serephina

2021. december 27.

Ez a krém zseniális, főleg ebben a hideg/szeles időben. Esténként gyönyörűen helyre rakja a bőröm, mert a TO NMF már túl kevés nekem így télen. Szinte egyből elnyeli és nem nehezíti el a bőröm, jó szívvel ajánlom.
Hónapok óta keresek már egy ilyen krémet, örülök hogy végre megtaláltam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 27.

Hónapok óta keresek már egy ilyen krémet, örülök hogy végre megtaláltam :)

skinloveforever

2021. október 4.

Jöttem felpontozni ezt a kis csodát. 10/10 pont :D
Először ugyanennek a márkának egy másik krémjét próbáltam ki (Pyunkang Yul Moisture Barrier Cream), ami az új nyugtató termékcsalád tagja. Szerettem-szerettem de igazán nem volt nagy hatása, szépen hidratált és lezárta a szérumok sorát. Majd kipróbáltam a Nutrition Creamet és azonnal szerelem volt. Egy viszonylag testes (nem értem az előttem szólókat aki könnyűnek mondja) és gazdag krém, de az én száraz és érzékeny bőröm ha csak 1-2 szérumot teszek alá, 2 réteget simán elbír. Azt a fajta mélyreható hidratálást nyújtja amikor érzed hogy a bőröd mélyebb rétegei is el vannak látva és a száraz részeket is azonnal eltüntette az arcomon. Már az első használat után is másnap könnyebben tudtam felvinni az alapozót mert nem voltak hámló részek az arcomon. Emellett nekem a kezdődő pattanásaimat is segített lenyugtatni és egyáltalán nem kozott semmi irritációt (ami az én esetemben az uriage, eucerin, laroche és hasonló krémeknél is rendszeresen előfordul). Nálam sajnos létező fogalom a túlhidratálás :D amikor is a csontszáraz bőrömre ha túl sok hidratáló szert használok átcsap egy más bőrtípusba és pattanások/miteszerek jönnek elő. A krémet még csak 8 napja használom de eddig ennek semmi ilyen hatását nem tapasztaltam.
Én elsősorban száraz vagy normál bőrre ajánlanám a testessége miatt, de ha vékonyabb rétegben viszed fel még egy zsírosabb bőrrel is csodákat tehet. Az ára, mivel 100ml és üveges <3 szerintem egyáltalán nem vészes, vettem ennél már 5x drágább és kevésbé hatékony arckrémeket is.
Aki egy egyszerű formulájú de betonbiztos és nem irritáló hidratáló arckrémet keres annak szerintem szuper választás főleg érzékeny bőrre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 4.

Jöttem felpontozni ezt a kis csodát. 10/10 pont :D

kepszakadas

2021. június 19.

Könnyed állagú, enyhén hűsítő hatású krém, de semmi különöset nem dobott nekem, van ennél jobb krém a szekrényben, úgyhogy inkább odaadtam a barátomnak (neki kombinált bőre van száraz foltokkal, egyből elnyeli a bőre)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 19.

annus88

2021. január 15.

Mini kiszerelésem van belőle (9ml). Az illata kicsit a gépzsírra emlékeztet, de nagy hasznát veszem most az éjszakai szeles hideg időben (szabadban dolgozok). Védi az arcomat a kiszáradástól és pirosodástól. Nappalra sok lenne a kevert bőrömnek, így akinek nem száraz-vízhiányos a bőre annak nem ajánlom nappalra. Hámlasztás után is megnyugtatja az arcomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 15.

Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.