Q+A

Ár:   3450 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a HelloSkin-n 4290 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: KozmaNikolett2001, az összetevőket feltöltötte: Honeyhair, Módosítva: 2023. július 24.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: HelloSkin, 4290 Ft

Smink eltávolítására és az arctisztítás első szakaszára szolgáló termék. Könnyű és finom emulzió formájú. Eltávolítja a sminket és egyéb ápolószereket természetes olajok, például zabmagolaj tartalmának és az emulgeálószerek erejének köszönhetően. A formula aloe vera levet is tartalmaz, amely hidratál és nyugtat. Ráadásul vegán és 98,8%-ban természetes eredetű összetevőkből áll. Illatanyagot sem tartalmaz, így még az érzékeny bőrnek is kíméletes.

• aloe levéllé - hidratálja és nyugtatja a bőrt,
  • édesmandulaolaj - táplálja a bőrt, és részt vesz a smink- és egyéb ápolószerek tisztításában,
  • zabmagolaj - táplálja a bőrt és részt vesz a tisztítási folyamatban,
  • emulgeálószerek - megkönnyíti a zsíros sminkrészecskék eltávolítását a bőr felszínéről.

Ár: 4290 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

mamakillav

2024. április 17.

Kezdeném azzal, hogy szerintem sokkal jobb, mint az Elyn’s Lab olajos arclemosója, amit ezelőtt használtam. Míg az sokszor nem szedte le a sminkemet (szempillaspirál, korrektor, szemöldökceruza…), úgy ez simán leszedi. Én egy kb. 1-2 centis kis adagot nyomok az ujjamra, nagyon sűrű állagú, nekem pont ez tetszik benne, nem folyik össze-vissza, nem cseppen le. Száraz arcromra felkenem, bedörzsölöm finoman a kritikus részeket (szempilla), masszírozom, majd kicsit bevizezem és folytatom a masszírozást az egész arcomon. Kellemesen felhígul, könnyű lemosni. A szememet nehezen tudom a vizezés előtt kinyitni, de ha ki is nyitom, nem csíp! Ez számomra nagyon fontos. Nem irritál, és szerintem nem hagy réteget maga után, bár nekem ez a kétlépéses arcmosás első lépése. Esténként használom csak, sminklemosáshoz, utána jöhet egy géles állagú lemosó. Elégedett vagyok vele, újra fogom venni! (Kb. 1,5 hónapja használom)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 17.

Kllmllcnt

2024. február 6.

Annyi ajánlást olvastam a termékkel kapcsolatban, de sajnos nekem annyira nem bejövős. Krémes, tápláló, balzsamos textúrára számoltam, kedvelem az olyan termékeket, ezzel szemben ez a lemosó olyan tömör “margarin” jellegű, ehhez pluszban lemoshatatlan filmréteget képez főleg a szám körüli területen. Törcsi nyilván enyhíti ezt az érzetet, de kissé kellemetlen így. Próbáltam kevesebbet/többet használni, első lépésként száraz bőrre (abszolút nem ajánlom így :D), de sajnos sehogy sem enyhül a problémám. Azonkívül nem irritál, nem csíp, de nem lettünk barátok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 6.

jakabsara

2024. január 9.

nagyon szeretem. kis mennyiség elég az egész arcra szóval kiadós mennyiség van benne. aki nem szereti az olajos lemosókat azoknak ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 9.

CatLady10

2023. szeptember 24.

Elfogyott az eddig használt lemosóm, és mivel az utóbbi időben már mintha kicsit hozzászokott volna a bőröm, nem volt annyira hatásos. Gondoltam, kipróbálom ezt, az összetevői nagyon szimpatikusak, nekem tetszik a minimál-stílusú tubusa is. Egyelőre nagyon bevált! Maga a lemosó olyan sűrű, krémes, mint egy arcmaszk, ennek ellenére könnyen lemosható. Kellemes, puha érzést hagy maga után, nem feszül az amúgy nagyon érzékeny, száraz arcbőröm. Illatmentes, számomra ez is plusz pont.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 24.

Trixi

Korcsoport: >54
2023. szeptember 14.

Második lemosóként használom, miután sminklemosó tejjel eltávolítottam a sminkem. Maradéktalanul és kíméletesen tisztít, vízzel lemosom, tiszta és puha, esti arcápolásra előkészített a bőröm. Már a 3. tubussal használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. szeptember 14.

Kissagies

2023. augusztus 19.

Dupla arctisztitás második lépése nálam ez a lemosó krém. Nem habzós fajta, de szépen leszed minden megmaradt szennyeződést és a szemem sem csípi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 19.

Christina

2023. július 24.

Én nagyon megszerettem. Esti arclemosás első lépéseként használom, utána a Baleàs arctisztító habot. Így nagyon jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 24.

Honeyhair

2023. július 24.

Azt hittem, ez is olyan krémes arctisztító, mint a többi, amit használok: tehát hogy az állaga krémes ugyan, de víz hatására valamennyire habzik, vagy legalábbis vízzel könnyen eltávolítható. Erre utaló leírás olvasható a terméken, illetve a márka hivatalos weboldalán, nem pedig az, hogy ez csupán a kétlépéses arctisztítás első lépése lenne.

Ezért volt csalódás számomra a termék állaga. Nehéz krém, ami ugyan jól eloszlatható és jól tisztít, de a leöblítés utáni érzete kifejezetten kellemetlen, nehéz és zsíros, nem az a könnyű tisztaságérzet. Önmagában semmiképpen sem elég, kell utána "rendes", habzó lemosó is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. július 24.

rockroka

2023. április 11.

Szeretem ezt a lemosót. Valahogy az olajos lemosók sose jöttek be. Nem csípi a szememet, kellemes az állaga és illata, szépek az összetevők.
Utána Q+A hialuronos vagy niás lemosót használom második lépésként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 11.

Utána Q+A hialuronos vagy niás lemosót használom második lépésként.

balankaa01

2023. március 14.

Ilyen kis gyengéd lemosó, egyáltalán nem habzik, pl. a Cerave nem habzó lemosójától tömörebb állagú, de ez nem okoz gondot. Magában nem tudom, hogy állná meg a helyét, én mindig a DC második lépéseként alkalmaztam, így teljesen rendben volt.
Nem húzódik utána a bőr, nem irritálta a szemem, pattanásokat nem okozott, nem maradt utána lemoshatatlan filmréteg, illata nincs. Én viszont mégis az enyhén habzó lemosókat kedvelem inkább, de azért egynek elment.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 14.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Tocopherol

Aminosav alapú tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer. Nagyobb mennyiségben felületaktív anyagként működik, jellemzően más tisztítószerekkel együtt használva. Természetesnek, környezetbarátnak és hipoallergénnek számít.

A napraforgó olaja a növény magjából sajtolással nyert illatmentes olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient (bőrphító) hatású összetevő. Paula Begoun szerint gyulladáscsökkentő hatású és segít a bőr barrier funkciójának javításában a víz- és zsírháztartás egyensúlyban tartásával, valamint gazdag forrása a zsírsavaknak (így péládul a linolsavnak, melyből kb. 60%-nyit tartalmaz). Rendkívül jó hatással van a száraz, irritált bőrre.

Gomba és baktérium ellenes hatású tartósítószer, melyet 0.6%-os vagy az alatti koncentrációban használnak. Ecocert és Cosmos jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban.